• Home
  • Kunst uit bedrijfscollecties te Amersfoort

Kunst uit bedrijfscollecties te Amersfoort

Kunst

Categorie Aantal Open Biedingen Sluiting vanaf
Aquarel 13 0 20 12-12-2016 20:04
Etsen en gravures 9 0 1 12-12-2016 20:21
Fotografie 1 0 0 12-12-2016 21:25
Gemengde techniek 6 0 1 12-12-2016 20:33
Gouache & pastel 25 0 10 12-12-2016 20:31
Litho's 18 0 3 12-12-2016 20:41
Reproducties 3 0 5 12-12-2016 20:42
Schilderijen : Klassiek 4 0 8 12-12-2016 20:43
Schilderijen: Modern 18 0 18 12-12-2016 20:44
Sculptuur 3 0 14 12-12-2016 20:47
Tekeningen 5 0 2 12-12-2016 20:49
Zeefdrukken, houtsnede en linosnede 27 0 13 12-12-2016 20:49

Populair in deze veiling