Kunst / Litho's

Resultaten per pagina:
1 - 25 van 27

27 kavels in de categorie

Nummer Beschrijving Biedingen Laatste bod Sluitingstijd

Suzanne Pirotte (1946), Litho's, 'Babylone"

Laatste bod: € 30

/followlot/addfavorite/11942229/true /followlot/removefavorite/11942229/true /lot/11942229/notification/add /lot/11942229/notification/remove
36582-6 Suzanne Pirotte (1946), Litho's, 'Babylone"
4 €  30 12-12-2018 12:05

René Mels (1909-1977) Ets 'Réliques"

Laatste bod: € 10

/followlot/addfavorite/11942230/true /followlot/removefavorite/11942230/true /lot/11942230/notification/add /lot/11942230/notification/remove
36582-11 René Mels (1909-1977) Ets 'Réliques"
0 €  10 12-12-2018 14:58

Marc Chagall (Frankrijk 1887-1985), Litho's, La Thora (uit Vitraux pour Jérusalem)

Laatste bod: € 140

/followlot/addfavorite/11942234/true /followlot/removefavorite/11942234/true /lot/11942234/notification/add /lot/11942234/notification/remove
36582-59 Marc Chagall (Frankrijk 1887-1985), Litho's, La Thora (uit Vitraux pour Jérusalem)
9 €  140 12-12-2018 12:11

Eve Domy (Frankrijk 1951), Litho's, 'Habitat Doyon''

Laatste bod: € 10

/followlot/addfavorite/11942239/true /followlot/removefavorite/11942239/true /lot/11942239/notification/add /lot/11942239/notification/remove
36582-83 Eve Domy (Frankrijk 1951), Litho's, 'Habitat Doyon''
0 €  10 12-12-2018 14:44

Bernard Gantner (Frankrijk 1928-2018) Litho's ''Paysage avec montagnes"

Laatste bod: € 30

/followlot/addfavorite/11942250/true /followlot/removefavorite/11942250/true /lot/11942250/notification/add /lot/11942250/notification/remove
36582-94 Bernard Gantner (Frankrijk 1928-2018) Litho's ''Paysage avec montagnes"
1 €  30 12-12-2018 14:12

R. (Maria C.E.) Struben (Nederland), litho's, Kruisiging van Christus

Laatste bod: € 30

/followlot/addfavorite/11942258/true /followlot/removefavorite/11942258/true /lot/11942258/notification/add /lot/11942258/notification/remove
36582-102 R. (Maria C.E.) Struben (Nederland), litho's, Kruisiging van Christus
4 €  30 12-12-2018 12:36

Rie Steen (België) litho's 'de straat''

Laatste bod: € 10

/followlot/addfavorite/11942265/true /followlot/removefavorite/11942265/true /lot/11942265/notification/add /lot/11942265/notification/remove
36582-109 Rie Steen (België) litho's 'de straat''
0 €  10 12-12-2018 14:44

Onbekend Belgisch Kunstenaar litho's Centraal Station Antwerpen

Laatste bod: € 16

/followlot/addfavorite/11942266/true /followlot/removefavorite/11942266/true /lot/11942266/notification/add /lot/11942266/notification/remove
36582-110 Onbekend Belgisch Kunstenaar litho's Centraal Station Antwerpen
5 €  16 12-12-2018 12:46

Onbekende kunstenaar, litho's, ''Abstracte compositie''

Laatste bod: € 3.5

/followlot/addfavorite/11942271/true /followlot/removefavorite/11942271/true /lot/11942271/notification/add /lot/11942271/notification/remove
36582-115 Onbekende kunstenaar, litho's, ''Abstracte compositie''
1 €  3.5 12-12-2018 12:52

Bernard Charoy (Frankrijk 1931), litho's, ''La ferme en neige''

Laatste bod: € 25

/followlot/addfavorite/11942272/true /followlot/removefavorite/11942272/true /lot/11942272/notification/add /lot/11942272/notification/remove
36582-116 Bernard Charoy (Frankrijk 1931), litho's, ''La ferme en neige''
2 €  25 12-12-2018 12:53

Bernard Charoy (Frankrijk 1931), litho's, ''Ferme en forêt''

Laatste bod: € 25

/followlot/addfavorite/11942273/true /followlot/removefavorite/11942273/true /lot/11942273/notification/add /lot/11942273/notification/remove
36582-117 Bernard Charoy (Frankrijk 1931), litho's, ''Ferme en forêt''
2 €  25 12-12-2018 12:55

Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, "Centre du Bequinage, Bruges''

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942274/true /followlot/removefavorite/11942274/true /lot/11942274/notification/add /lot/11942274/notification/remove
36582-118 Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, "Centre du Bequinage, Bruges''
1 €  20 12-12-2018 12:56

Roger Hebbelinck (België 1912-1987) litho's Rivierlandschap

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942275/true /followlot/removefavorite/11942275/true /lot/11942275/notification/add /lot/11942275/notification/remove
36582-119 Roger Hebbelinck (België 1912-1987) litho's Rivierlandschap
1 €  20 12-12-2018 12:57

Laatste bod: € 15

/followlot/addfavorite/11942276/true /followlot/removefavorite/11942276/true /lot/11942276/notification/add /lot/11942276/notification/remove
36582-120 Roger Hebbelinck (België 1912-1987) litho's Rivierlandschap
1 €  15 12-12-2018 12:58

Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, ''Village''

Laatste bod: € 15

/followlot/addfavorite/11942277/true /followlot/removefavorite/11942277/true /lot/11942277/notification/add /lot/11942277/notification/remove
36582-121 Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, ''Village''
0 €  15 12-12-2018 14:49

Odile Gamot (Frankrijk 1954), litho's, Sans titre

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942278/true /followlot/removefavorite/11942278/true /lot/11942278/notification/add /lot/11942278/notification/remove
36582-122 Odile Gamot (Frankrijk 1954), litho's, Sans titre
1 €  20 12-12-2018 14:39

Jas (Johan Adriaan Smit) (Nederland 1945-2002), litho's, 'Grande Arche Mu''

Laatste bod: € 60

/followlot/addfavorite/11942286/true /followlot/removefavorite/11942286/true /lot/11942286/notification/add /lot/11942286/notification/remove
36582-130 Jas (Johan Adriaan Smit) (Nederland 1945-2002), litho's, 'Grande Arche Mu''
8 €  60 12-12-2018 13:10

Willek van Tijn (Nederland 1946), litho's, 'Zonder titel''

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942288/true /followlot/removefavorite/11942288/true /lot/11942288/notification/add /lot/11942288/notification/remove
36582-132 Willek van Tijn (Nederland 1946), litho's, 'Zonder titel''
1 €  20 12-12-2018 14:40

Jean Louis De La Fontaine (Frankrijk 1946) litho's 'Sans titre''

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942289/true /followlot/removefavorite/11942289/true /lot/11942289/notification/add /lot/11942289/notification/remove
36582-133 Jean Louis De La Fontaine (Frankrijk 1946) litho's 'Sans titre''
1 €  20 12-12-2018 13:13

Claude Gaveau (Frankrijk 1940) Litho's 'Barques et dunes"

Laatste bod: € 40

/followlot/addfavorite/11942290/true /followlot/removefavorite/11942290/true /lot/11942290/notification/add /lot/11942290/notification/remove
36582-134 Claude Gaveau (Frankrijk 1940) Litho's 'Barques et dunes"
5 €  40 12-12-2018 13:20

Suzanne Pirotte (België 1946), litho's, 'Le domaine des murmures''

Laatste bod: € 20

/followlot/addfavorite/11942297/true /followlot/removefavorite/11942297/true /lot/11942297/notification/add /lot/11942297/notification/remove
36582-141 Suzanne Pirotte (België 1946), litho's, 'Le domaine des murmures''
1 €  20 12-12-2018 14:22

Suzanne Pirotte (België 1946), litho's, 'Les six facettes de mai''

Laatste bod: € 15

/followlot/addfavorite/11942298/true /followlot/removefavorite/11942298/true /lot/11942298/notification/add /lot/11942298/notification/remove
36582-142 Suzanne Pirotte (België 1946), litho's, 'Les six facettes de mai''
0 €  15 12-12-2018 14:58

Annemiki Bok (Nederland 1953), litho's, 'Medicine Woman''

Laatste bod: € 30

/followlot/addfavorite/11942302/true /followlot/removefavorite/11942302/true /lot/11942302/notification/add /lot/11942302/notification/remove
36582-146 Annemiki Bok (Nederland 1953), litho's, 'Medicine Woman''
1 €  30 12-12-2018 13:30

Olivier Garand (Frankrijk 1954), litho's, 'Sans titre''

Laatste bod: € 15

/followlot/addfavorite/11942306/true /followlot/removefavorite/11942306/true /lot/11942306/notification/add /lot/11942306/notification/remove
36582-150 Olivier Garand (Frankrijk 1954), litho's, 'Sans titre''
1 €  15 12-12-2018 13:35

Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, ''Antwerpen''

Laatste bod: € 40

/followlot/addfavorite/11942307/true /followlot/removefavorite/11942307/true /lot/11942307/notification/add /lot/11942307/notification/remove
36582-151 Roger Hebbelinck (België 1912-1987), litho's, ''Antwerpen''
5 €  40 12-12-2018 13:36
Resultaten per pagina:
1 - 25 van 27

Toelichting iconen

  • Ook in combinatie met andere kavels
  • Er wordt veel geboden
  • U bent de hoogste bieder
  • Kavel in de laatste 24 uur toegevoegd

Populair in deze veiling