• Home
  • Kerstveiling met gratis bezorging

Kerstveiling met gratis bezorging

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd, o.a. Rendier met slee lichtslang, Parfum w.o. Calvin Klein, Horloges voor hem en haar w.o. Esprit, Puma, Diesel etc, Gifstsets w.o. Hugo Boss, Guess armband, Smartwatch, Tassen, Extrene harde schijf 1TB, Verlichting w.o. hanglampen, Etc.

Wij verzoeken u vriendelijk na ontvangst van uw factuur per e-mail binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor 15 donderdag december 2016.

Start veiling dinsdag 06 december 2016 om 17:00 uur
Sluiting vanaf zondag 11 december 2016 om 21:00 uur

Let op! Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden.