• Home
  • Lunch veiling woensdag

Lunch veiling woensdag

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Elektrisch aangedreven fiets voor dames en heren, Buikspiertrainer, Draadloze oplader, Dekbedovertrekken in diverse afmetingen en kleuren, Halterbank, Hanglampen w.o. model Bunker, Dexter etc, Draadloze multitool, Grundig melkopschuimer, Tuinverlichting, Smartwatch, Lichtbronnen met diverse fittingen w.o. E14 en E27, Etc.

Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 28 september 2016.

Start veiling dinsdag 20 september 2016 om 14:00 uur
Sluiting vanaf woensdag 21 september 2016 om 11:00 uur

Let op! Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden.