• Home
  • Tablets en toebehoren te Leiden

Tablets en toebehoren te Leiden

Online veiling van ca. 280 nieuwe Tablet computers, diverse merken w.o. “Empire” v.v. 7” touchscreen en toebehoren.

Start veiling vrijdag 16 september 2016 om 17:00 uur
Sluiting vanaf vrijdag 23 september 2016 om 20:30 uur
Kijkdag(en) vrijdag 16 september 2016 van 10:00 uur tot 16:00 uur
(Plan route)

Ophaaldag(en) Locatie : Rooseveltstraat 49, 2321 BL Leiden, Nederland (Plan route)

vrijdag 30 september 2016 van 09:00 uur tot 16:00 uur
Let op! Betaling is enkel per bank of per PIN mogelijk. Het is niet mogelijk om contant te betalen.

Let op! Wanneer in een faillissements- of executieveiling computers worden aangeboden, worden deze uitgeleverd zonder programmatuur (software).

Let op! Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden.