• Home
  • Late Night dinsdag

Late Night dinsdag

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Apple iPad mini2 64GB met Wi-Fi, Elektrisch aangedreven herenfiets, Wijn w.o. Goedgenoegen chenin Blanc, Pneumatisch gereedschap w.o. beitelset, Tafels in diverse uitvoeringen en maten, Self Balance hooverboard, Tafellamp Hiddel Led, Vouwgordijnen, Portable speaker, Gereedschapsets in tas, Kerstman klimmend aan touw, Toiletpapier, Keukenmixer, Loungeset, RC Graafmachine, Mountainbike, Kinderstoel, Herenschoenen , Etc.

Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor woensdag 30 november 2016.

Start veiling maandag 21 november 2016 om 23:00 uur
Sluiting vanaf dinsdag 22 november 2016 om 21:01 uur

Let op! Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden.