• Home
  • Weekend veiling zondag

Weekend veiling zondag

Online veiling van nieuwe producten die gratis worden thuisbezorgd. Deze week o.a. Red Bull F1 merchandise, Parfums w.o. Calvin Klein, Horloges w.o. Michael Kors, Armani etc, Kasten, Kranen, Matrassen, Kerstdecoratie, Damesgeur set, Vuurkorf, Boorsets, Grundig staafmixer set, Steinhauer verlichting, Telescopische ladder/trap, Mountainbike, RC modelauto’s, Etc.

Wij verzoeken u vriendelijk uw factuur binnen 3 werkdagen de betaling te voldoen, uiterlijk voor donderdag 8 december 2016.

Start veiling zaterdag 03 december 2016 om 18:00 uur
Sluiting vanaf zondag 04 december 2016 om 10:00 uur

Let op! Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden.