Bissel Crosswave stofzuiger

Kavelnummer: 33773-19

Kavelgegevens

1x Bissel stofzuiger, type: Crosswave - 3-in-1, kleur: groen. V.v. led sprayindicatie, soft touch wielen, soft touch bumpers aan voet, verwijderbare borstelrollen, roterende voet, telescopische handgreep. Capaciteit verswatertank: 0,82 liter. Capaciteit afvalwatertank: 0,48 liter. Kabellengte: 7,5 meter
Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de reinigingsfles. Tevens krasjes en vlekjes op de behuizing. Het product heeft gebruikssporen die duiden op meermalig gebruik. De verpakking is beschadigd.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 07-07-2018 17:00
Sluiting veiling 12-07-2018 20:23

Meer informatie over deze veiling:
Apple Macbook, Kärcher, GoPro HERO 5 - BVA Top Lots

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 10
Aantal biedingen 32
Laatste bod € 55,00