oud Chinees dressoir 244cm. breed

Kavelnummer: 36476-171

Kavelgegevens

origineel oude handgemaakt sandal wood 4 deurs Chinees dressoir (1900-1920) 20e eeuw, uit de regio van Jilin-China. Dit oude dressoir is geheel met de hand gemaakt en op authentieke wijze gerestaureerd door vakmensen uit China. Dit meubel onderscheid zich door de mooie afwerking en vooral de speciale krakelee natuur-lak laag. Deze hoog glans laklaag wordt gedurende het restauratie proces opgebouwd in wel 6 tot 8 lagen. Dit zorgt voor de exclusieve uitstraling, welke het karaktereigenschap en ziel van het meubelstuk meer laat spreken. Natuurlijk dient de lak laag ook als een extra bescherming.
Afmeting cm.: ca. hxbxd 89x244x45cm.
ter waarde van: € 3500,-

Conditie: Nieuw

Bijzonderheden: Dit betreft een gerestaureerd oud artikel.

Aanvullende dienst: U kunt na aankoop deze kavel laten bezorgen door LeKo Expeditie. Mocht u meerdere kavels hebben aangekocht zal LeKo een offerte op maat maken. Om hier gebruik van te maken gaat u naar www.leko.nl en vraagt u een offerte aan. Voor het bezorgen van alleen deze kavel rekent Leko exclusief BTW €120,00.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 30-10-2018 17:00
Sluiting veiling 09-11-2018 20:32

Meer informatie over deze veiling:
Sanitair, (Slaap)meubilair en verlichting te Andelst

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 1350
Aantal biedingen 0
Laatste bod € 1.350,00

  • Status: Het minimumbedrag is nog niet behaald.  Het vooraf ingestelde minimumbod is nog niet gehaald. Onze opdrachtgever kan na de veiling besluiten om dit kavel niet te verkopen voor het nu geboden bedrag.
Bezorgen vanaf € 120

Bezorgkosten voor deze kavel

vast per km.
Leko € 120 -