Devolo dLAN 1200+ wifi adapters

Kavelnummer: 36531-17

Kavelgegevens

Devolo wifi adapters, type: dLAN 1200+ Multiroom, kleur: wit. Aantal adapters: 3. Verbinding: Powerline 1.2 Gbps. Verbinding (ethernet): 2x Ethernet 1 Gbps. Verbinding (wlan): 802.11b, 802.11g, 802.11n (WiFi 4). Incl. doorgelust stopcontact.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: De volgende onderdelen missen bij dit product. internet kabel. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 05-12-2018 17:00
Sluiting veiling 09-12-2018 20:59

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 20
Aantal biedingen 31
Laatste bod € 81,00