Gijs Keizer (Nederland 1933), 2310, Landschapscompositie 69

Kavelnummer: 36582-31

Kavelgegevens

Kunstenaar: Gijs Keizer (Nederland 1933)
Productnaam: 2310
Getiteld: Landschapscompositie 69
oplage: rechtsonder met potlood
Gedateerd: 1987
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 10/16 e.d. (eigen druk)
Ingelijst: ja
m 41,5x41,5 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 63x63 cm

Conditie: Gebruikt

Tot het einde
2.0 dagen en 2.8869444444444445 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:03

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 25
Aantal biedingen 4
Laatste bod € 70,00
Minimum volgend bod: 80