Marc Chagall (Frankrijk 1887-1985), Litho's, La Thora (uit Vitraux pour Jérusalem)

Kavelnummer: 36582-59

Kavelgegevens

Naam kunstenaar: Marc Chagall (Frankrijk 1887-1985)
Productnaam: litho's
Titel: La Thora (uit Vitraux pour Jérusalem)
Gesigneerd: ongesigneerd, tekst achterzijde
Techniek: Kleurenlitho
Ingelijst: nee, wel kartonnen passepartout
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 34x25 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 60x80 cm (maat passepartout)

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Met factsheet; waterschade passepartout

Productbeschrijving: Litho's

Tot het einde
2.0 dagen en 2.315 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:06

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 50
Aantal biedingen 3
Laatste bod € 80,00
Minimum volgend bod: 90