Luuk Scholten (Nederland 1933), hout- en linosnede, 'Voorjaar''

Kavelnummer: 36582-85

Kavelgegevens

Kunstenaar: Luuk Scholten
Productnaam: hout- en linosnede
Jaar kunstenaar: (Nederland 1933)0
Gesigneerd: rechtsonder met potlood
Techniek: Houtsnede
Oplage: 43922
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 55x72,5 cm

Conditie: Gebruikt

Tot het einde
2.0 dagen en 3.0922222222222224 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:15

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 1
Aantal biedingen 5
Laatste bod € 15,00
Minimum volgend bod: 20