Renée Lubarow (Frankrijk 1923), Etsen en gravures, ''Les horloges de mars"

Kavelnummer: 36582-93

Kavelgegevens

Kunstenaar: Renée Lubarow
Jaar kunstenaar: (Frankrijk 1923)
Productnaam: Etsen en gravures
Getiteld: Les horloges de mars"
Gesigneerd: rechtsonder in potlood
Techniek: kleurenets
Oplage: E/A 10/13
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 39x49 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 61x81 cm

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Bij ingelijst werk achter glas wordt eventuele schade aan lijsten niet vermeld; wel indien sprake is van glasbreuk.

Tot het einde
2.0 dagen en 2.805 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:25

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 10
Aantal biedingen 6
Laatste bod € 50,00
Minimum volgend bod: 60