Marinus Gidding (Nederland 1863-1923), Aquarel, ''Dorp aan de rivier"

Kavelnummer: 36582-96

Kavelgegevens

Kunstenaar: Marinus Gidding
Jaar kunstenaar: (Nederland 1863-1923)
Productnaam: Aquarel
Getiteld: Dorp aan de rivier"
Gesigneerd: linksonder
Techniek: Aquarel
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 39x53 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 47x62 cm

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Bij ingelijst werk achter glas wordt eventuele schade aan lijsten niet vermeld; wel indien sprake is van glasbreuk.

Productbeschrijving: Fraaie aquarel van Marinus Gidding in de trant van de Haagse School.

Tot het einde
2.0 dagen en 2.9144444444444444 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:28

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 75
Aantal biedingen 3
Laatste bod € 105,00
Minimum volgend bod: 115