H. Lempereur, etsen en gravures, "Bruxelles, Palais de Justice"

Kavelnummer: 36582-101

Kavelgegevens

Kunstenaar: H. Lempereur
Productnaam: etsen en gravures
Getiteld: "Bruxelles, Palais de Justice"
Gesigneerd: Rechtsonder in de plaat
Techniek: Fotogravure
Ingelijst: nee, wel passepartout
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 20x27 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 38,5x45 cm (inclusief passepartout)

Conditie: Gebruikt

Productbeschrijving: Edition Deward

Tot het einde
2.0 dagen en 3.410277777777778 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:35

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 1
Aantal biedingen 4
Laatste bod € 11,00
Minimum volgend bod: 16