Willem Hendrik Gispen (Nnederland 1890-1981), etsen en gravures, 'Olijfboom''

Kavelnummer: 36582-107

Kavelgegevens

Kunstenaar: Willem Hendrik Gispen
Productnaam: etsen en gravures
Jaar kunstenaar: (Nederland 1890-1981)
Getiteld: 'Olijfboom''
Gesigneerd: linksonder met monogram
Techniek: ets
Oplage: 34/100
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 30,5x24 cm

Conditie: Gebruikt

Tot het einde
2.0 dagen en 2.6419444444444444 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 12:42

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 10
Aantal biedingen 4
Laatste bod € 30,00
Minimum volgend bod: 35