Jas (Johan Adriaan Smit) (Nederland 1945-2002), litho's, 'Grande Arche Mu''

Kavelnummer: 36582-130

Kavelgegevens

Kunstenaar: JAS (Johan Adriaan Smit) (Nederland 1945-2002)
Productnaam: litho's0
Gesigneerd: rechtsonder met potlood
Gedateerd: 1994
Techniek: Carborundum-ets
Oplage: 27/50 IBM edition
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 57x58 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 93x74 cm

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Bij ingelijst werk achter glas wordt eventuele schade aan lijsten niet vermeld; wel indien sprake is van glasbreuk.

Tot het einde
2.0 dagen en 3.7111111111111112 uur
Start veiling 28-11-2018 17:00
Sluiting veiling 12-12-2018 13:10

Soort kavel 0% BTW - Marge
Openingsbod € 10
Aantal biedingen 8
Laatste bod € 60,00
Minimum volgend bod: 70