vidaXL motorhoes polyester grijs 246x105x127 cm

Kavelnummer: 36997-2007

Kavelgegevens

1x motorhoes, deze extra grote motorhoes is gemaakt van steviger waterafstotend, UV-bestendig en ademend polyester. Het product zal een motorfiets optimale bescherming bieden tegen regen, sneeuw en andere weersinvloeden. Voor motoren, scooters en bromfietsen! Kleur: grijs. Afmeting circa 246x105x127 cm. Waterbestendig. Koudebestendig tot -40 graden. Geschikt voor zomer- en wintergebruik. Materiaal: polyester: 100%.
Conditie: Nieuw.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 08-12-2018 23:00
Sluiting veiling 09-12-2018 19:28

Meer informatie over deze veiling:
Dagaanbiedingen zondagavond

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 1
Aantal biedingen 9
Laatste bod € 10,00