Asus laptop, 14-inch

Kavelnummer: 37747-12

Kavelgegevens

1x Asus laptop, type: 90NB0E22-M02620, kleur: zilver. Schermgrootte: 14-inch. Schermresolutie: 1920x1080 pixels. Type schermafwerking: mat. Processortype: intel celeron. Intern geheugen: 4GB. Totale opslagcapaciteit: 128GB. Videokaart: intel hd graphics 500. Besturingssysteem: windows 10. Verbindingen: ethernet, wifi, bluetooth. Bluetoothversie: bluetooth 4.0. Aansluitingen: 3x usb, vga, hdmi. Toetsenbordindeling: qwerty. Accuduur tot ca. 4 uur. Afmeting ca. 24,2x35x2,8 cm. Gewicht ca. 1700 gram. Materiaal: plastic.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Minimale beschadiging geen gebruikssporen.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 09-01-2019 17:00
Sluiting veiling 13-01-2019 19:46

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 20
Aantal biedingen 53
Laatste bod € 218,99