Neoline Wide S49 dashcam - Full HD

Kavelnummer: 37748-86

Kavelgegevens

1x Neoline dashcam, type: Wide S49, kleur: zwart. Videokwaliteit: full HD. Aantal megapixels: 2,1 megapixels. Beeldstabilisatie: ja. Kijkhoek horizontaal: 155 graden. G-sensor: ja. Looprecording: ja. Voedingstype: autolader. Schermgrootte: 3.0-inch. Type extern geheugenslot: microSD. Afmeting: 5,5x2,1x9,3 cm. Gewicht: 84 gram.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik. De verpakking is beschadigd.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 10-01-2019 17:00
Sluiting veiling 14-01-2019 20:10

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 10
Aantal biedingen 42
Laatste bod € 77,00