Jan Bollaert - Dialogo Mickey Mouse

Kavelnummer: 38002-241

Kavelgegevens

Kunstenaar: Jan Bollaert
Getiteld: Dialogo Mickey Mouse
Gesigneerd: r.o.
Techniek: Acrylverf op linnen
Ingelijst: ja
Afmetingen met lijst (HxBxD): 87 x 67 cm

Conditie: nieuw

Deze kavel is gesloten
Start veiling 13-01-2019 12:00
Sluiting veiling 18-01-2019 17:22

Meer informatie over deze veiling:
Moderne schilderijen, zeefdrukken en etsen

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 80
Aantal biedingen 4
Laatste bod € 121,00