Xbox one X console, 1 TB

Kavelnummer: 39415-10

Kavelgegevens

1x Xbox One X console, type: Forza Horizon 4 + Motorsport 7, kleur: zwart, bluetooth-versie: 4.2, opslagcapaciteit: 1 TB, gewicht: 4,96 kg. Afmeting ca. 30x24x6 cm. V.v. WiFi, bluetooth, 4K ondersteuning, Forza Horizon 4 game, Motorsport 7 game.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: forza Horizon 4 . De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.

Deze kavel is gesloten
Start veiling 13-03-2019 17:00
Sluiting veiling 17-03-2019 21:28

Soort kavel 21% BTW - Normale kavel
Openingsbod € 20
Aantal biedingen 41
Laatste bod € 250,00