BVA Auctions

Veiling: Alles voor Sanitair o.a. kranen, douchecabines en badkamermeubels

✓ Bezorgkosten verschillend per kavel (Excl. BTW)
✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).
✓ Betaal uiterlijk voor 20 juli eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.

Start veiling 09-07-2018 09:00
Sluiting vanaf 16-07-2018 23:50

Wanneer je de kavel in ontvangst neemt vragen wij je te tekenen voor een goede ontvangst. Daarmee geef je aan dat je de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd je kavel, ook als deze in een verpakking zit.

Retourneren?
Dit betreft een online veiling met wettelijk herroepingsrecht. Dat betekent dat je een aankoop binnen 14 dagen na ontvangst mag retourneren. Bekijk de servicepagina van je account voor meer informatie. De retourkosten zijn voor eigen rekening en je bent zelf aansprakelijk voor eventuele waardevermindering van de zaken.

Het herroepingsrecht is niet van toepassing bij zakelijke aankopen (zakelijk account), of waarbij duidelijk is dat de aankoop voor zakelijk gebruik is.

Veilig en betrouwbaar
Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Th.A. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten – notarissen N.V. te Zwolle.

Nummer

Beschrijving
Laatste bod
32602-1
10,96 M2 Tegels White Glossy Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 10,96m2
Productnaam: tegels White glossy decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 45x45 verdeeld in vakjes van 22,5x22,5 cm
Geschikt voor vloerverwarming: nee
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: Dozen bezorgd op pallet

Conditie: Nieuw
Bijzonderheden: Geschikt voor wand
240
32602-2
2 Persoons Badmeubel, 180cm.
1x 2-Persoons badkamermeubel. Type BL9009. Hoogglans antraciet/grijs.. Afm.ca. 1800x470x250mm.. Op het meubel 2 waskommen vervaardigd van gietmarmer en moderne schelp vorm. Dit meubel heeft drie lades met soft close lade geleiders. De spiegel heeft Ledverlichting en een anti-fog eenheid met touchscreen aan en uit knop in de spiegel. Afmeting ca. 1800x500x60mm. en 2 inbouw(muur)kranen en twee pop-up draineren. Winkelverkoopprijs euro 3795,- Totaal gewicht ca. 81Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 6 verpakkingen. LET OP: De kranen en pop-up drains worden los meegeleverd.
Conditie:Nieuw
625
32602-3
Duo badkamermeubel genoco
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel model Genoco. Meubel in de kleur naturel met 2 keramieke wasbakken. Houten meubel van afmeting ca.: 120x50x51,5 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw. Let op! De wasbakken zijn zoals op de laatste foto.
415
32602-4
Duo badkamermeubel espresso john
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel model Espresso John. Meubel in de kleur grijs met 2 keramieke wasbakken van afmeting rond ca.: 40 x 15 cm. Houten meubel van afmeting ca.: 119,5x50x40 cm, spiegel van afmeting ca.: 120x60x6 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Conditie: Nieuw.
325
32602-5
2 Persoons Badmeubel, 148cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type CSA112M002. hout gekleurd. Afm. 2 Stuks onder meubel ca. 590x450x460mm. 1 klein midden kastje van ca. 300x450x480mm. 2 spiegels van ca. 900x600mm. 2 planchet van ca. 250x125mm. Keramisch bassins. Dit meubel is flatpack verpakt en moet door de koper worden opgebouwd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een artikel in 6 verpakkingen. Gewicht ca. 93Kg.
Conditie:Nieuw
295
32602-6
Mengkraan
1x mengkraan. Type 81H19. Kraan met koperen binnenwerk. UPC gecertificeerd. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Gewicht ca. 3Kg.
Conditie:Nieuw
60
32602-7
Enkel badkamermeubel wb008 john
1x Excellent Wellness badmeubel type WB008 John. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 71x47x50 cm inclusief keramieke wasbak, spiegelkast met led verlichting van afmeting ca.: 60x80x14 cm, zijkast van afmeting ca.: 30x24x160 cm. exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
350
32602-8
2 Stuk Waskom Middel Riviersteen +- 50x28x16 - Nvt Cm
Oppervlakte: 2stuk
Productnaam: waskom middel riviersteen +- 50x28x16
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Geschikt voor vloerverwarming: nvt
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
Bijzonderheden: Geschikt voor badkamer
190
32602-9
2 Persoons Stoomcabine 130x130cm.
1x 2-persoons stoomcabine. Type GT0519. afm. ca. 1300x1300x2150mm. Voorzien van stoom generator, computer control panel, radio met speaker, 1 hand douche, 2 zitplaatsen met ieder 6 waterjets voor een rug massage, 2 spiegels, handdoek rekje, voetmassage, twee schuifdeuren, regendouche met verlichting, helder glas, ventilator. Het bad staat op stelpoten wat het eenvoudig maakt om af te stellen. Winkelverkoopprijs 3895,-. Dit betreft een artikel in verpakking. krt. 1 ca. 196x47x13cm., krt.2 ca. 135x135x35cm., krt. 3 ca. 195x92x40cm., krt. 4 ca. 193x47x17cm.. Totaal gewicht ca. 127Kg.
Conditie:Nieuw
945
32602-10
32 M2 Tegels Wit Glans - 25x50 Cm
Oppervlakte: 32m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
330
32602-11
Duo badkamermeubel n11 john
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: N11 John. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x46x50 cm met keramieke dubbele wasbak, soft-close systeem, LED-spiegel met afmeting van ca.: 120x60 cm, greeploos model, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos. Conditie: Nieuw.
395
32602-12
Douchecabine type 1111 grijs laag
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1111, kleur grijs, afmeting cabine: 110x110x215 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
Conditie: Nieuw. in verpakking.
430
32602-13
Inbouw regendouche
1x Excellent wellness inbouw regendouche, model HS-64, 2 functions: stortdouche en handdouche, afmeting van douchekop circa 20 cm, chroom coating, materiaal: massief messing met keramisch binnenwerk, netto gewicht circa 2500 gram, CE en ISO9001 gekeurd.
Conditie: Nieuw.
150
32602-14
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BLHavikLUX1. afm. ca. 1200x470x500mm. Glanzend zwart/antraciet. De top is vervaardigd van giethars. De spiegelkast met Verlichting armaturen is ca. 1200x450x180mm. Daarnaast twee zijkasten van ca. 1500x350x350mm. Alle laden en deuren zijn voorzien van soft close lade geleiders en scharnieren. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Totaal gewicht ca. 101,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x54x51cm. 2. 126x56x23cm., 3. 126x56x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm.
Conditie:Nieuw
625
32602-15
Duo badkamermeubel type barcelona
1x Excellent wellness badkamermeubel type Barcelona. Hoogglans wit met Blue Limestone hardstenen top plaat van 1,5 cm dik met daarop 2 Blue limestone waskommen met een diameter van afmeting ca.: 35 x 12 cm. Meubel van afmeting ca.: 120x47 cm met soft close ladegelijders, spiegel van afmeting ca.: 120x70 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
575
32602-16
Enkel badkamermeubel model 10
1x Excellent Wellness badkamermeubel, model 10. Meubel in de kleur espresso, meubel afmeting ca.: 100x50x53 cm, zijkast afmeting ca.: 30x80x30cm, inclusief aluminium handgrepen, voorzien van soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 100x60cm, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw.
325
32602-17
48 M2 Tegels Wit Mat - 25x50 Cm
Oppervlakte: 48m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
475
32602-18
Douchecabine type 1011 grijs hoog
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1011, kleur grijs, afmeting cabine: 100x100x225 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
415
32602-19
Duo badkamermeubel we-100
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel, type: WE-100. Meubel in kleur espresso, meubel afmeting ca.: 100x50x50 cm met 1 keramieke waskom van afmeting ca.: rond 37x16 cm, spiegelkast van afmeting ca.: 100x55x13 cm, greeploos model en soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
345
32602-20
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BLHavikLUX4. afm. ca. 1200x470x500mm. Glanzend antraciet. De top is vervaardigd van giethars. De spiegelkast met Verlichting armaturen is ca. 1200x450x180mm. Daarnaast twee zijkasten van ca. 1500x350x350mm. Alle laden en deuren zijn voorzien van soft close lade geleiders en scharnieren. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Totaal gewicht ca. 101,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x54x51cm. 2. 126x56x23cm., 3. 126x56x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-21
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL9012K. Kleur zwart . Meubel afm. ca. 1500x520x460mm. Meubel is voor gemonteerd, giethars wasbak, 2 mengkranen, (pop-up)afvoer, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegel met rand in kleur. Montage materiaal, kranen en afvoeren verpakt in het meubel. Dit betreft een nieuw product in 3 verpakkingen. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Verpakkingsmaten 1e. krt. 155x55x51cm., 2e. krt. 144x3x57cm., 3e krt. 155x30x60cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-23
Kraan hw-lt-1
1x Excellent wellness wastafelkraan met digitale temperatuur en tijdsaanduiding, type HW-LT-1, hoogte circa 18 cm, digitale micromotor aansturing waarbij geen stroom of batterijen nodig zijn, kleur materiaal: chroom, materiaal vervaardigd uit massief messing, keramisch binnenwerk, inclusief waterleidingen.
Conditie: Nieuw.
80
32602-24
Mengkraan
Conditie:Nieuw
60
32602-25
Toilet 616
1x Excellent wellness design toilet type: 616 met softclose wc-bril. afmeting ca.: 52 x 35,5 x 37,5 cm, CE en ISO9001 gekeurd.
155
32602-26
Stoomcabine 140x90cm. Wand Met Rek
1x stoomcabine. Type ZS1010-R Buitenmaat afm. ca. 900x1400x2200mm. rechtse opstelling. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid om shampoos, zeep en dergelijke in de douche te bewaren en aan de buitenkant omdat er schapjes in zitten. Binnenkant zijn zelfs voorzien zelfs met kleine schuifdeurtjes. Mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, douchebak staat op stelpootjes om goed en eenvoudig af te stellen, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage. Winkelverkoopprijs euro 2795,-. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
945
32602-27
1 Persoons Massagebad, 189x90cm.
1x 1-persoons massage bad. Type RT1902L. afm. ca. 1890x900x600mm. Dit witte bad in een linkse opstelling heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 airbubble-jets. Verder voorzien van een control display voor de onderwaterverlichting en de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. De sterkte van de airbubble-jets kan worden geregeld. Het RVS onderstel is voorzien van stelpootjes. Verder heeft dit bad een mengkraan, handdouche en pop-up drain. Het bad is ook als inbouwmodel te instaleren door de 2 witte skirts te verwijderen. Winkelverkoopprijs euro 2899,- Dit betreft een artikel nieuw in verpakking. Totaal gewicht 89,5 Kg. Afmeting ca. 202x102x74cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-28
2 Persoons Badmeubel, 160cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 9023. afm. ca. 1600x450x600mm. Kleur kastanje bruin met witte zijkant. Dit meubel heeft 2 witte waskommen. De spiegelkast is ca. 1600x500x150mm. Lade met soft close systeem en sifon uitsparing. Inclusief kraan en pop-up afvoer die verpakt zitten in het groete meubel. Totaal gewicht ca. 91,5Kg. Dit betreft een artikel in 3 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
425
32602-29
Nisdeur
1x Excellent wellness Douche Nisdeur type EW-043R, Rechter variant, Afmeting Ca. 100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, perfect voor tussen een nis, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
Conditie: Nieuw. in verpakking. CE, Rohs en ISO9001 goedgekeurd.
245
32602-30
Enkel badkamermeubel m1712 john
1x Excellent Wellness badmeubel type M1712 John. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 80x46x50 cm inclusief keramieke wasbak, led-spiegel van afmeting ca.: 80x60 cm, zijkast van afmeting ca.: 30x30x150 cm. exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
395
32602-31
Kraan lt-b-1
1x Excellent Wellness design kraan type: LT-B-1, hoogte Ca. 18 cm, gewicht Ca. 1,15 kg, t.b.v. badkamermeubel.
40
32602-32
Enkel badkamermeubel c-01-042
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: C-01-042. Kleur bruin. Meubel van afmeting ca.: 60x46x95 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, exclusief spiegel en exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
350
32602-33
Enkel badkamermeubel 911
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: 911. Meubel in hoogglans zwart en wit, meubel afmeting ca.: 91x46x45 cm, kast van Afm. Ca. 100x25x13 cm en spiegel van afmeting ca.: 80x60 cm, inclusief handgrepen, voorzien van soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
240
32602-34
Enkel badkamermeubel w030 john
1x Excellent Wellness badmeubel type W030 John. Kleur grijs. Meubel van afmeting ca.: 80x46x50 cm inclusief keramieke wasbak, led-spiegel van afmeting ca.: 80x60 cm, zijkast van afmeting ca.: 30x25x120 cm. exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
315
32602-35
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type 9014. afm. ca. 800x450x600mm. Kleur hout gekleurd. Dit meubel heeft een keramisch witte wasbak afm. ca. 800x450mm. De spiegel is ca. 800x160x600mm. Dit model heeft een zijkasten met soft close scharnieren afm. ca. 1500x350x350mm. Lade met soft close systeem en sifon uitsparing. Inclusief kraan en pop-up afvoer. Totaal gewicht ca. 88,5Kg. Dit betreft een artikel in 4 verpakkingen. afm. ca. 87x72x22cm., 83x48x20cm., 85x51x59cm., 156x42x42cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-36
Douchecabine 120x80cm.
1x douchecabine. Type LR120085-120. afm. ca. 1200x800x2000mm. Met een zwarte omranding aan de onderkant. Een met een smalle zweefdeur. Dit betreft een nieuw artikel in 2 verpakkingen. Gewicht ca. 38Kg.
Conditie:Nieuw
215
32602-37
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL9012J. Kleur wit . Meubel afm. ca. 1500x520x460mm. Meubel is voor gemonteerd, glazen dubbel wasbak, 2 mengkranen en 2 pop-up afvoeren, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegel met rand in kleur van 1500x450mm. Montage materiaal, kranen en afvoeren verpakt in het meubel. Winkelverkoopprijs euro 1949,- De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 83Kg. Dit betreft een nieuw product in verpakking. Verpakkingsmaten 1e.krt. 156x58x22cm., 2e.krt. 154x57x52cm.. 3e.krt. 150x45x3cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-38
Mengkraan met doorzichtige uitlaat
1x mengkraan. Type 84H02. Kraan met koperen binnenwerk en een doorzichtige water uitloop. UPC gecertificeerd. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Gewicht ca. 3Kg.
Conditie:Nieuw
60
32602-39
Enkel badkamermeubel wit-80
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: wit-80. Meubel in kleur hoogglans wit met zwarte glasplaat, keramieke waskom afmeting ca.: 38x38x15 cm, meubel afmeting ca.: 80x46,50x50 cm, spiegel afmeting ca.: 80x55x13 cm, greeploos model en soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Conditie: Nieuw.
285
32602-40
Wasbak type single
1x Excellent Wellness hang of opbouw wasbak, materiaal solid surface, inclusief RVS ophangbeugels, afmeting ca.: 100x50x11 cm. Dit betreft een nieuw product
175
32602-41
16,8 M2 Ox Nogal - 23x120 Cm
Oppervlakte: 16,8m2
Productnaam: Ox Nogal
Materiaal: Keramiek
Kleur: bruin
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Geschikt voor vloerverwarming: ja
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nvt

Conditie: Nieuw
Bijzonderheden: Geschikt voor vloer en wand
250
32602-42
Enkel badkamermeubel 9001-80
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type 9001-80. Meubel in kleur hoogglans wit met zwart granieten top blad, meubel afmeting ca.: 80x52x50 cm, spiegel Afm. Ca. 80x50 cm, inclusief aluminium handgrepen, soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
325
32602-43
Kraan 3051a
1x Excellent Wellness design kraan type: 3051A, hoogte Ca. 15 cm, gewicht Ca. 1 kg, t.b.v. badkamermeubel.
40
32602-44
Duo badkamermeubel 9012
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel type: 9012. Hoogglans wit met zwarte glasplaat. Meubel van afmeting ca.: 150x52x46 cm met 2 waskommen van afmeting ca.: rond 45x17 cm, soft-close ladegeleiders, spiegel van ca. 150x54 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
475
32602-45
Douchecabine, Rechthoekig 100x80cm.
1x douchecabine. Type D75-100. afm.ca, 1000x800x1800mm. rechthoekig model met een schuifdeur en is zowel links als rechts te plaatsen, 6mm. gehard glas. Dit model heeft geen douchebak en is daarom eenvoudig te plaatsen. Winkelverkoopprijs euro 895,- Totaal gewicht ca. 48Kg.. Dit betreft een nieuw artikel in 1 verpakking.
Conditie:Nieuw
185
32602-46
15 M2 Tegels Metrop. Grey - 20x50 Cm
Oppervlakte: 15m2
Productnaam: tegels Metrop. Grey
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
180
32602-47
Kraan 9916a
1x Excellent Wellness kraan type: 9916a, hoogte Ca. 18 cm, t.b.v. badkamermeubel.
Conditie: Nieuw.
30
32602-48
Enkel badkamermeubel c-02-700
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: C-01-700. Kleur antraciet. Meubel van afmeting ca.: 80x50x50 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, LED spiegel van Afm. circa 80x50 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
375
32602-49
20,52 M2 Tegels Arde. Antr. - 58,5x58,5 Cm
Oppervlakte: 20,52m2
Productnaam: tegels Arde. Antr.
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: 58,5x58,5 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: dozen bezorgd op pallet

Conditie: Nieuw
270
32602-50
2 Persoons Massagebad, 180x120cm. Met Tv
1x 2-persoons massage bad. Type LF12171L-TV. Kleur wit. Linkse opstelling. afm. ca. 1800x1200x650mm. 6 grote waterjets, 8 bubbel jets, onderwater verlichting, thermostatische kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. De waterpomp werkt op 220V. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. LET OP: het zitje is Rechts in het bad gesitueerd. Hoofdsteunen en kranen zitten aan de muurzijde. Er is een kleine opening voor de TV maar is erg lastig te monteren. Geen garantie over TV of aansluiting.
Conditie:Nieuw
795
32602-51
Douchecabine Halfrond, 100x100cm.
1x douchecabine. Type LR092-100. Halfrond model. afm. ca. 1000x1000x1950mm. De douchebak is ca. 15cm. hoog, deuropening met twee zweefdeuren. Dit betreft een nieuw artikel in 2 verpakkingen. Gewicht ca. 61Kg
Conditie:Nieuw
195
32602-52
Enkel badkamermeubel model 3 john
1x Excellent Wellness badmeubel Model 3 John. Kleur grijs. Meubel van afmeting ca.: 80x46x45 cm inclusief keramieke wasbak, spiegelkast van afmeting ca.: 80x80x13 cm, zijkast van afmeting ca.: 30x30x150 cm. exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
360
32602-53
Kraan lt-b-9033
1x Excellent Wellness designwaterval kraan type: LT-B-9033, hoogte Ca. 16 cm, gewicht Ca. 1,05 kg, t.b.v. badkamermeubel.
60
32602-54
Vrijstaand Acryl Bad Type 1002b
1x Excellent Wellness vrijstaand acryl bad, type: 1002B, afmetingen: l170xb80xh55 cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, excl. badkraan. Dit betreft een nieuw product
550
32602-56
Opzet kraan
1x mengkraan NH-99165A voor badkamer meubelen met opzet waskom. Nieuw in verpakking
Conditie:Nieuw
25
32602-57
24,84 M2 Tegels Neu Antraciet - 60x60 Cm
Oppervlakte: 24,84m2
Productnaam: tegels Neu Antraciet
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
320
32602-58
Spa
1x Excellent wellness buitenspa, type two lounger, afmetingen: lxbxh 2.30x2.220x0.80 meter, kuip kleur: T10: wit gevlamd, kleur ombouw: H15 grijs-bruin (onderhoudsvrij uit PVC kunststof), netto gewicht leeg: 410 kg, waterinhoud: 1350 liter, RVS frame (304), USA Aristech acrylic kuip met 2 cm extra dikke isolatie, indeling: 3 zitplaatsen en 2 ligplaatsen (3 plaatsen hebben een hoofdkussen), exclusief 3 spuitfontijnen op de rand van de spa, totaal 28 RVS JETS, 6 x 3,5 inch massage jets en 22 x 1 inch massage jets waaronder nek massage jets, een 2-standen 3 pk water massage pomp / 1 pk circulatiepomp, sterkte van de jets zijn door middel van diverse draaiknoppen/diverters (luchttoevoer) in sterkte instelbaar en te verdelen per zit/ligplaats, 1x water diverter, 2x air regulater, 2 gate regulators, 2x suction, 1 x drain en 1 x overflow oulet, 24 uurs circulatie pomp (regelbaar), capaciteit 100 sq.ft. (verminderd het stroomverbruik aanzienlijk en houd het water schoner/helderder), USA Balboa digitaal bedieningspaneel , USA Balboa computer (GS100 en VL260), USA Balboa heater: 3 kW (3000 Watt), vorstbeveiliging, inclusief ozone desinfectie systeem (werkt automatisch), reinigingsfilter 100 sq. ft., grote 5 inch led onderwater verlichting en 12 leds op waterniveau met kleurentherapie (instelbaar), extra 2 cm dikke isolatie op de gehele kuip (houd de warmte beter vast en verminderd het stroomverbruik), kuip: viervoudig geisoleerd en glasvezel verstevigd, ombouw voorzien van extra 5mm isolatie matten, inclusief waterafvoer, inclusief dikke isolatie cover, inclusief alle benodigde Eu. certificering (CE, ISO, etc), elektrische vereisten: 230 Volt (1X16A), het totale vermogen komt niet hoger uit dan 15.6 Ampere. Conditie: Nieuw. in verpakking.
2650
32602-59
Outdoor spa blauw bad
1x outdoor spa. Type YH192-BL/NA. Buitenmaat afm. ca. 2100x2100x900mm. Deze spa heeft een blauw bad met natural kunststof houten skirts (mahonie kleurig). Verder is deze spa voorzien van ca. 51 waterjets waaronder roterende jets, ca. 10 airbubble jets, ca, 16 stuks kleine LED onderwaterverlichting, 2 stuks grote onderwaterverlichting. De zwarte cover wordt gratis meegeleverd. Een heater van ca. 3Kw kan het water op temperatuur houden, 2 stuks waterpompen 1,5Kw, 1 stuks luchtpomp 0,4 KW, 1 stuks filterpomp 0,75 kW. De waterverplaatsing van de jets is via twee knoppen te regelen. Control panel, Ozone-desinfectie. Het bad is geplaatst op een RVS onderstel en alle aansluitingen zijn vrij bereikbaar. Uitgebreide handleiding. Alle motoren werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 8999,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 309Kg. 2 Verpakkingen. Afmeting van het bad inclusief de transportpallet is ca. 250x235x100cm.+cover.
Conditie:Nieuw
2995
32602-60
Meubel sifon
1x Excellent Wellness kunststof meubelsifon, merk: Viega, type 606 220, ruimtebesparende sifon, universeel toepasbaar, vervaardigd uit kunststof, 1 1/4 inch x 3,2 cm.
20
32602-61
12,43 M2 Tegels Mat Pearl - 75x75 Cm
Oppervlakte: 12,43m2
Productnaam: tegels Mat Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-62
2 Persoons Badmeubel, 180cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-63
15,07 M2 Tegels Sky Blanco Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 15,07m2
Productnaam: tegels Sky Blanco decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: gebroken wit en Delfts blauw
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
275
32602-64
16,2 M2 Tegels Neu Creme - 60x60 Cm
Oppervlakte: 16,2m2
Productnaam: tegels Neu Creme
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
200
32602-65
2 Persoons Massagebad, 180x120cm.
1x 2-persoons massage bad, Type RT1809L. Linkse opstelling. afm. ca. 1800x1200x610mm. Het witte bad heeft 2 skirts. Het bad heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote en 8 kleinere waterjets. Tevens 16 airbubble-jets welke in kracht te regelen zijn. Het control panel regelt de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. Verder heeft het bad 2 hoofdsteunen, handdouche, kraan, pop-up drain en staat op een RVS onderstel met stelpoten. Dit bad kan ook worden ingebouwd omdat de 2 skirts eenvoudig te verwijderen zijn. Water- en airbubblepomp werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 3579,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 102Kg.. Afmeting ca. 192x133x76cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-66
18,72 M2 Tegels Wit Glans - 30x60 Cm
Oppervlakte: 18,72m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
255
32602-67
Toilet type tornado
1x Excellent wellness design toilet met revolutionair spoelsysteem, type Tornado, inclusief softclose wc-bril. CE en ISO9001 gekeurd.
170
32602-68
1 Persoons Massagebad, 183x90cm.
1x 1-persoons massage bad. Type RT1802R. Rechtse opstelling, afm. ca.1830x900x640mm. V.v. Wit bad, whirlpool functie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 airbubble-jets, hand douche, control panel voor de onderwaterverlichting en het in- en uitschakelen van de water- en luchtpomp, 2 hoofdsteunen. De airbuble-jets kunnen in kracht geregeld worden. Het bad heeft twee skirts, een inlet kraan en een handdouche. Winkel adviesprijs Euro 3299,- Dit betreft een nieuw product in verpakking. Afm. ca. 195x105x78cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-69
27 M2 Tegels Metrop. Grey - 20x50 Cm
Oppervlakte: 27m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
320
32602-70
5 m2 mozaiek tegels riverstone - diverse cm
Oppervlakte: 5m2
Productnaam: mozaiek tegels Riverstone
Materiaal: Natuursteen
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
140
32602-71
Floor drain 80 cm
1x Excellent Wellness Floor drain / Douche goot type: 675800, afmeting ca.: 80 x 10 x 5,5 cm, universeel toepasbaar, vervaardigd uit RVS.
60
32602-72
30,51 M2 Tegels Statuario - 75x75 Cm
Oppervlakte: 30,51m2
Productnaam: tegels Statuario
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit met grijze aders
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: glans
Afmeting: 75x75 cm
Geschikt voor vloerverwarming: Ja
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
550
32602-73
24 M2 Tegels Betonlook Grijs - 25x40 Cm
Oppervlakte: 24m2
Productnaam: tegels betonlook grijs
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: beton look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x40 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
245
32602-74
20,16 M2 Tegels Ark. Steel - 30x60 Cm
Oppervlakte: 20,16m2
Productnaam: tegels Ark. Steel
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
270
32602-75
Douchecabine type h600-90
1x Excellent Wellness kwartronde Douchecabine type: EW-600-90 cm, Afmeting Ca. 90x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
225
32602-76
Stoomcabine 120x90cm.
1x stoomcabine. Type ZS027-L. Buitenmaat afm. ca. 900x1200x2200mm. linkse opstelling. Zwart. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, douchebak staat op stelpootjes om goed en eenvoudig af te stellen, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage. Winkelverkoopprijs euro 2795,-. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
825
32602-77
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL358W. Kleur hoogglans wit. Meubel afm. ca. 1500x460mm. keramisch kunststof wasbak, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegelkast met drie deurtjes afm. ca. 1200x700mm. 2 hoge zijkasten van ca. 1500x300x200mm. voorbereid voor verlichting. Voor gemonteerde kasten. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 84 Kg. Dit betreft een nieuw product in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-78
Douchecabine type 1111 wit hoog
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1111, kleur wit, afmeting cabine: 110x110x225 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
460
32602-79
20 stuks tegellijm geschik voor vloer en wand - nvt cm
Oppervlakte: 20stuks
Productnaam: tegellijm geschik voor vloer en wand
Materiaal: Tegellijm
Kleur: grijs
Uitstraling: nvt
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: duitsland
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
Bijzonderheden: Geschikt voor vloer, wand en terras
300
32602-81
10,96 M2 Tegels Gold Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 10,96m2
Productnaam: tegels Gold decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: Donker goud kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
240
32602-82
Spa
1x Excellent wellness buitenspa, type one lounger, afmetingen: lxbxh 2.23x2.23x0.80 meter, kuip kleur: T10: wit gevlamd, kleur ombouw: H15 grijs-bruin (onderhoudsvrij uit PVC kunststof), netto gewicht leeg: 350 kg, waterinhoud: 1250 liter, RVS frame (304), USA Aristech acrylic kuip met 2 cm extra dikke isolatie, indeling: 5 zitplaatsen en 1 ligplaat (3 plaatsen hebben een hoofdkussen), totaal 28 RVS JETS, 6 x 3,5 inch massage jets en 22 x 1 inch massage jets waaronder nek massage jets, een 2-standen 3 pk water massage pomp / 1 pk circulatiepomp, sterkte van de jets zijn door middel van diverse draaiknoppen/diverters (luchttoevoer) in sterkte instelbaar en te verdelen per zit/ligplaats, 2x water diverter, 2x air regulater, 2x suction, 1 x drain en 1 x overflow oulet, exclusief spuitfontijnen naast het filter, 24 uurs circulatie pomp (regelbaar), capaciteit 100 sq.ft. (verminderd het stroomverbruik aanzienlijk en houd het water schoner/helderder), USA Balboa digitaal bedieningspaneel , USA Balboa computer (GS100 en VL260), USA Balboa heater: 3 kW (3000 Watt), vorstbeveiliging, inclusief ozone desinfectie systeem (werkt automatisch), reinigingsfilter 100 sq. ft., grote 5 inch led onderater verlichting en 12 leds op waterniveau met kleurentherapie (instelbaar), extra 2 cm dikke isolatie op de gehele kuip (houd de warmte beter vast en verminderd het stroomverbruik), kuip: viervoudig geisoleerd en glasvezel verstevigd, ombouw voorzien van extra 5 mm isolatie matten, inclusief waterafvoer, inclusief dikke isolatie cover, inclusief alle benodigde Eu. certificering (CE, ISO, etc), elektrische vereisten: 230 Volt (1X16A), het totale vermogen komt niet hoger uit dan 15.6 Ampere. Conditie: Nieuw. in verpakking.
Let op! De exacte acryll kleur is de kleur zoals op de laatste foto.
2650
32602-83
10,96 M2 Tegels Sky Blanco Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 10,96m2
Materiaal: Keramiek
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
210
32602-84
5,48 M2 Tegels Sky Gris Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 5,48m2
Productnaam: tegels Sky Gris decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
120
32602-85
Duo badkamermeubel wb-001
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: WB-001. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 120x50x85 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, Spiegelkast van Afm. 120x70x15 cm, Zijkast afmeting Ca. 40x35x178 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
1300
32602-86
Inbouw regendouche
1x Excellence Wellness inbouw regendouche, type: C330, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 1,45 kg, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
55
32602-87
Kraan lt-b-9033
60
32602-88
2 Stuk Waskom Klein Riviersteen +- 30x40x15 - Nvt Cm
Oppervlakte: 2stuk
Productnaam: waskom klein riviersteen +- 30x40x15
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
180
32602-89
5,48 M2 Tegels Gold Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 5,48m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: Donker goud kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
135
32602-90
Duo badkamermeubel 8250
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: 8250. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x53x50 cm, voorzien van softclose systeem, inclusief spiegelkast, zonder kranen, inclusief handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
400
32602-91
Duo badkamermeubel 9012
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel type: 9012. Mat zwart met zwarte glasplaat. Meubel van afmeting ca.: 120x52x46 cm met 2 waskommen van afmeting ca.: rond 45x17 cm, soft-close ladegeleiders, spiegel van ca. 120x54 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Let op! Er zit een gewone spiegel bij dit meubel met een zwarte rand eromheen.
400
32602-92
Outdoor spa wit bad
1x outdoor spa. Type 192-Wh/Re. Buitenmaat afm. ca. 2120x2120x850mm. Deze spa heeft een wit bad met rood gekleurde kunststof houten skirts (Mahonie houten kleur). Verder is deze spa voorzien van ca. 51 waterjets waaronder roterende jets, ca. 10 airbubble jets, ca, 16 stuks kleine LED onderwaterverlichting, 2 stuks grote onderwaterverlichting. De zwarte cover wordt gratis meegeleverd. Een heater van ca. 3Kw kan het water op temperatuur houden, 2 stuks waterpompen 1,5Kw, 1 stuks luchtpomp 0,4 kW, 1 stuks filterpomp 0,75 kW. De waterverplaatsing van de jets is via twee knoppen te regelen. Control panel, ozone-desinfectie. Het bad is geplaatst op een RVS onderstel en alle aansluitingen zijn vrij bereikbaar. Uitgebreide handleiding. Alle motoren werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 8999,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 359Kg. 2 Verpakkingen. Afmeting van het bad inclusief de transportpallet is ca. 250x235x100cm.+cover.
Conditie:Nieuw
2795
32602-93
Enkel badkamermeubel model 14-zwart
1x Excellent Wellness enkel badkamermeubel model 14. Meubel in de kleur hoogglans zwart met keramieke wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 101x46x50cm, voorzien van soft-close systeem, spiegelkast van afmeting ca.: 100x60x13cm, zonder kranen, aluminium handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw.
Let op! Het meubel is uitgevoerd zoals het witte meubel.
295
32602-94
Enkel badkamermeubel 20137
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: 20137. Kleur zwart. Meubel van afmeting ca.: 70x46x50cm met wasbak, voorzien van soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 55x80cm, kast van afmeting ca.: 28x18x120cm, zonder kraan, met handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
275
32602-96
33,6 M2 Ox Nogal - 23x120 Cm
Oppervlakte: 33,6m2
Productnaam: Ox Nogal
Materiaal: Keramiek
Kleur: bruin
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
500
32602-97
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type BL832 kleur hoogglans zwart. Kunststof wasbak op een meubel van ca.800x460mm. Een spiegel, zijkast, planchet, Incl. mengkraan, grepen, en pop-up afvoer. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 81,5Kg. Dit betreft een nieuw product in verpakking.1e. krt. 85x52x60cm., 2e. krt. 52x35x15cm., 3e.krt. 83x32x33cm., 4e.krt. 85x8x58cm.
Conditie:Nieuw
315
32602-98
Inbouw mengkraan
1x mengkraan voor drop-in waskomm.en/badmeubels. Type FC26. De kraan steekt ca. 170mm. uit de muur. Totale lengte incl. schroefdraad voor het binnen werk ca 210mm. Keramische cartridge getest voor ca. 500000 bewegingen en koperaansluiting. Winkelverkoopprijs euro 195,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Gewicht 1,5Kg., verpakking is ca. 24x15x7,5cm.
Conditie:Nieuw
90
32602-99
Oppervlakte: 20,52m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: 58,5x58,5 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
270
32602-100
Kraan 3051b
1x Excellent Wellness design kraan type: 3051B, hoogte Ca. 27 cm, gewicht Ca. 1,45 kg, t.b.v. badkamermeubel.
60
32602-102
1 Persoons Inbouw Masagebad, 185x106cm.
1x 1-persoons inbouw massage bad. Type ZS8518.. afm. ca. 106x185x75cm. (LxBxH). Onderwater verlichting, heater systeem van ca. 1500w, water pomp van ca.750w, computer controlepaneel, hoofdsteun, luchtpomp van ca. 450w, 8pcs airbubble, watermassage systeem met 5 grote waterjets, en 3 middel waterjets en 2 kleinere waterjets. 2 filters en ca. 18 stuks kleine LED verlichting, stelpootjes. Dit betreft een artikel in 1 verpakking. afm. ca. 195x115x84cm. Gewicht ca. 108,5Kg.
Conditie:Nieuw
895
32602-103
10 m2 mozaiek tegels riverstone - diverse cm
Oppervlakte: 10m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: beige
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-104
27,12 M2 Tegels Mat Ivory - 75x75 Cm
Oppervlakte: 27,12m2
Productnaam: tegels Mat Ivory
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
520
32602-105
30,24 M2 Tegels Har. Grey - 60x60 Cm
Oppervlakte: 30,24m2
Productnaam: tegels Har. Grey
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: industriele look
Bewerking: mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
370
32602-106
43,2 M2 Tegels Wit Mat - 30x60 Cm
Oppervlakte: 43,2m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
500
32602-107
Pendeldeur
1x Excellent wellness Douche Pendeldeur type EW-017S, Afmeting Ca. 100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, deze set bestaat uit 2 stuks 60 cm brede pendeldeuren die zowel naar binnen als naar buiten kunnen draaien, perfect voor tussen een nis, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
225
32602-108
Stoomcabine 120x90cm.
1x stoomcabine. Type ZS027-R. Buitenmaat afm. ca. 900x1200x2200mm. rechtse opstelling. Zwart. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, douchebak staat op stelpootjes om goed en eenvoudig af te stellen, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage. Winkelverkoopprijs euro 2795,-. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
875
32602-109
Enkel badkamermeubel lucaya
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel model Lucaya. Meubel in de kleur grijs met keramieke wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 90x45x48 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw.
345
32602-110
Oppervlakte: 5m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: licht grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
140
32602-111
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
1x 2 persoons badkamermeubel. Type BL103W, kleur wit . afm. ca. 1100x520mm. Voorzien 2 waskommen, grote spiegel, 2 lange zijkasten afm. ca. 1500x300x300mm. Verlichting armaturen met chroomaccenten. Dit betreft een nieuw artikel in 6 verpakkingen. Gewicht ca. 79Kg. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Verpakkingsmaten ca.: 1e. krt. 135x45x60cm., 2e. krt. 155x35x35cm., 3e. krt. 155x35x35cm., 4e.krt. 45x45x20cm., 5e.krt. 45x45x20cm., 6e.krt. 130x105x3cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-112
Douchecabine 140cm., Schuifdeur
1x douchecabine/wand met schuifdeuren. Type LR557. afm. ca. 1400x1900mm. 6mm. glas. Het helder en geharde glas is eenvoudig te plaatsen met de roestvrije profielen. Dit betreft een nieuw artikel in 1 verpakking.
Conditie:Nieuw
245
32602-113
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
1x 2 persoons badkamermeubel. Type BL103B, kleur zwart. afm. ca. 1100x520mm. Voorzien 2 waskommen, grote spiegel, 2 lange zijkasten afm. ca. 1500x300x300mm. verlichting armaturen met chroomaccenten. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 79Kg. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Verpakkingsmaten ca.: 1e. krt. 135x45x60cm., 2e. krt. 155x35x35cm., 3e. krt. 155x35x35cm., 4e.krt. 45x45x20cm., 5e.krt. 45x45x20cm., 6e.krt. 130x105x3cm.
Conditie:Nieuw
625
32602-114
Duo badkamermeubel s12-160
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: S12-160 cm. Hoogglans wit met zwart granieten top blad. Meubel van afmeting ca.: 160x51x56cm met 2 waskommen van afmeting ca.: 44x19cm, soft-close systeem, spiegel van ca. 160x13x65cm met tl-verlichting voor zowel de onder- als bovenzijde, met handgrepen, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
550
32602-115
20 m2 mozaiek tegels riverstone - diverse cm
Oppervlakte: 20m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: beige
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
480
32602-116
Enkel badkamermeubel th9012a
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: TH9012a. Kleur 11. Meubel met aluminium randen van afmeting ca.: 56x43x55cm met wasbak, voorzien van soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 51x80 cm, planchet van afmeting ca.: 50x12 cm, kast van afmeting ca.: 120x25x12 cm, zonder kraan, met handgrepen en pop-up afvoer. Meubel is reeds voorgemonteerd (enkel handgrepen nog monteren). Conditie: Dit betreft een showroommodel.
245
32602-117
Digitale regendouche
1x Excellent wellness opbouw regendouche, model HW-HS-61, digitaal display voor nauwkeurige digitale temperatuur- en tijdsduurweergave, geen stroom nodig, hoogte: ca. 125 cm, Materiaal: chroom en massief messing, keramisch binnenwerk goed voor 1000.000 keer open/dicht zonder lekkage, temperatuur weergave tot maximaal 90 graden Celsius, in hoogte verstelbare handdouche, vierkante kantelbare en draaibare douchekop met afmeting van ca. 20 cm, anti-kalk behandeld, inclusief 360 graden draaibare badkraan uitloop.
Conditie: Nieuw.
205
32602-118
9,72 M2 Tegels Portugese Look - 31,6x63,2 Cm
Oppervlakte: 9,72m2
Productnaam: tegels Portugese look
Materiaal: Keramiek
Kleur: diverse kleuren
Uitstraling: portugese look
Bewerking: glans
Afmeting: 31,6x63,2 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
100
32602-119
Infrarood Sauna 150x110cm.
1x infrarood sauna. Type 007-infra. afm. ca. 1500x1100x2000mm. De in donkerhout decor uitgevoerde sauna wordt verwamd door 6 keramische delen voor infrarood verwarming. Verder is deze cabine uitgevoerd met een ozone desinfectie, control panel, radio/CD speler en speaker en verlichting. Totaal ca. 2100W. Golflengte tussen 5 en 15Um. Vervaardigd o.a. van Fins Dennehout en honingraat meubelplaat waardoor het gewicht relatief laag blijft en er extra isolatie wordt verkregen. Het glas is 8mm. dik. Winkelverkoopprijs euro 3975,- Merk Vonato. Nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 279Kg.. afm. ca. krt. 1. 230x151x21cm., krt. 2.230x86x28cm., krt. 3. 150x111x21cm.
Conditie:Nieuw
1295
32602-120
27,12 M2 Tegels Mat Pearl - 75x75 Cm
Oppervlakte: 27,12m2
Productnaam: tegels Mat Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
520
32602-121
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
1x 2 persoons badkamermeubel, Type CS-A112-curve-XL M002 1x Hoofdkast: W1500 * D460 * H600 (3 echte gebogen laden + 3 normale lade) 2x Keramische wastafel, W610 * D465mm., 2x Spiegelkast, afmeting: W600 * D200 * H680mm, soft close deuren & laden, Montagepakket. Betreft artikel nieuw in verpakking.
Conditie:Nieuw
595
32602-122
Handdouche met waterval
1x Excellent Wellness handdouche met ingebouwde waterval.
Conditie: Nieuw.
15
32602-123
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-124
10 M2 Tegels Metrop. Brown Iso - 20x50 Cm
Oppervlakte: 10m2
Productnaam: tegels Metrop. Brown Iso
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
150
32602-125
Enkel badkamermeubel 9012-80
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel, type: 9012-80. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 80x50x46 cm, voorzien van softclose systeem, inclusief spiegel, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
275
32602-126
Oppervlakte: 2stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
170
32602-127
1 Persoons Massagebad, 175x85cm.
1x Massage bad, type ZS8539, Afm. Ca. 1750x850x600mm. acyrische jacuzzi, 1 set waterpomp. Hoofdkussens, watermassage,5big jets, 2small jets, handdouche. Controlekraan. Betreft artikel nieuw in verpakking.
Conditie:Nieuw
695
32602-128
Sensor kraan f-808
1x Excellent Wellness design Sensor kraan (horeca/industrieel), type: F-808, hoogte Ca. 32 cm, gewicht 0,45 kg, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd. Conditie: Dit betreft een showroommodel.
60
32602-129
Mengkraan 61cm. Hoog
1x mengkraan. Type 82H07. Deze wastafel- en keukenkraan is ca 615mm. hoog en heeft een uitloop van ca 150mm. Met draaibare uitloop en Chrome afwerking.
Conditie:Nieuw
90
32602-130
80 Stuks tegellijm geschik voor vloer en wand - nvt cm
Oppervlakte: 80stuks
Materiaal: Tegellijm
Kleur: grijs
Uitstraling: nvt
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: duitsland
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
1110
32602-131
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-132
Douchecabine, 90x90cm.
1x Douchecabine, type ZS719801, afmetingen: bxdxh 900x900x2000mm, 6 mm dik gecoat veiligheidsglas (vermindert kalkaanslag), inclusief bevestiging materiaal. Betreft artikel nieuw in verpakking.
Conditie:Nieuw
165
32602-133
1 Persoons Massagebad, 180x85cm.
1x 1-persoons massage bad. Type LF1886. Kleur zwart. afm. ca. 1800x850x650mm. 4 grote en kleinere waterjets, 8 bubbel jets, onderwater verlichting, waterval, thermostatische kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. Gewicht ca. 75Kg. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
795
32602-134
Vrijstaand acryl bad
1x Excellent wellness vrijstaand acryl bad, type: 1002B-3, afmetingen: l170xb80xh55cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, excl. badkraan. Dit betreft een nieuw product
575
32602-135
Duo badkamermeubel model 26
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, model 26. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 120x50x56 cm, inclusief 2 keramische waskommen, inclusief spiegel van afm. circa 120 x 60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
595
32602-137
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL471B. Hoogglans zwart meubel van ca.1200x730x480mm. met kunststof top met daarin 2 waskommen, 1 spiegel van ca. 1100x55mm. softclosing scharnieren en ladegeleiders, verlichtingsarmaturen. Het meubel staat op pootjes. 2 Hoge hangkasten van ca. 145cm. Voor gemonteerde kasten. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 89Kg. Dit betreft een nieuw product in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-138
Stoomcabine 90x90cm.
1x stoomcabine. Type LR139-90. Buitenmaat afm. ca. 900x900x2150mm. Halfrond met witte bodem hoogte ca. 15cm. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage, zitje, schuifdeuren. Winkelverkoopprijs euro 2395,- Het geharde glas is 5mm. en zwart getint. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen. Totaal gewicht ca. 125 Kg. afm. ca. 1. 192x33x20cm., 2. 192x43x10cm., 3. 192x64x7cm., 4. 92x92x26cm. Let op: de control box wordt los meegeleverd en moet door klant zelf moet worden geïnstalleerd.
Conditie:Nieuw
575
32602-139
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
1x 2-Persoons badkamermeubel. Type B1420M008. Kleur lichte hout gekleurd. Het meubel bestaat uit een onder meubel van ca. 1390x470x500mm., 2 lange zijkasten van ca. 1600x400x350mm, 1 spiegel van ca. 1400x800mm. De top met daarin twee waskommen is vervaardigd van giethars in de kleur wit/offwhite. Laden en deuren zijn voorzien van soft-close lade geleiders en scharnieren. Winkelverkoopprijs euro 2195,- Totaal gewicht ca 70,5 Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. LET OP: dit artikel moet door de klant zelf worden gemonteerd en kranen en pop-up drains worden niet geleverd.
Conditie:Nieuw
395
32602-140
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-141
Outdoor spa blauw bad
Conditie:Nieuw
2995
32602-142
Pendeldeur Ew-017s
1x Excellent Wellness Douche Pendeldeur type EW-017S, Afmeting Ca. 120x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, deze set bestaat uit 2 stuks 60 cm brede pendeldeuren die zowel naar binnen als naar buiten kunnen draaien, perfect voor tussen een nis, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
225
32602-143
Douchecabine Halfrond, 90x90cm.
1x douchecabine. Type LR092-90. Halfrond model. afm. ca. 900x900x1950mm. De douchebak is ca. 15cm. hoog, deuropening met twee zweefdeuren. Dit betreft een nieuw artikel in 2 verpakkingen. Gewicht ca. 56Kg
Conditie:Nieuw
185
32602-144
Duo badkamermeubel 9012
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel type: 9012. Mat zwart met zwarte glasplaat. Meubel van afmeting ca.: 150x52x46cm met 2 waskommen van afmeting ca.: rond 45x17cm, soft-close ladegeleiders, spiegel van ca. 150x54cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
475
32602-145
1 Stuk Waskom Klein Riviersteen +- 30x40x15 - Nvt Cm
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-146
Enkel badkamermeubel c-02-042
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: C-01-042. Kleur bruin. Meubel van afmeting ca.: 80x50x50 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, LED spiegel van Afm. circa 80x50 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
375
32602-147
16 M2 Tegels Wit Glans - 25x50 Cm
Oppervlakte: 16m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
180
32602-148
11,2 M2 Tegels Betonlook Grijs - 25x40 Cm
Oppervlakte: 11,2m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: beton look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x40 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
130
32602-149
27,36 M2 Tegels Wit Mat - 30x60 Cm
Oppervlakte: 27,36m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
350
32602-150
Mengkraan 40cm. Hoog
1x mengkraan. Type 82H11. Deze wastafel- en keukenkraan is ca 400mm. hoog en heeft een uitloop van ca 170mm. Met draaibare uitloop en Chrome afwerking.
Conditie:Nieuw
70
32602-151
Enkel badkamermeubel we-80
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: WE-80. Meubel in kleur espresso van afmeting ca.: 80x50x49 cm met 1 keramieke waskom van afmeting ca.: rond 37x16 cm, spiegelkast afmeting ca.: 80x55x13 cm, greeploos model en soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Conditie: Nieuw.
300
32602-152
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL9010. Donker grijs gekleurd met een hout decor. (let op: foto is lichter gekleurd) afm. ca. 1300x470x550mm. Het meubel is voorzien van twee laden met soft-close ladegeleiders. Op het meubel 2 zwarte giethars waskommen. Let op de foto zijn ze wit. De spiegel heeft Ledverlichting en een anti-fog eenheid met touchscreen aan/uit knop in het spiegeloppervlak. Afmeting ca. 1300x600x60mm. 1 Zijkast van ca. 1500x470x320mm. Verder ook 2 inbouw(muur)kranen en 2 pop draineren. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Winkelverkoopprijs euro 3195,- Totaal gewicht ca. 87Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-153
16,8 m2 m. Vie brown - 23x120 cm
Oppervlakte: 16,8m2
Productnaam: M. Vie Brown
Materiaal: Keramiek
Kleur: bruin
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
250
32602-155
Stoomcabine 100x100cm.
1x stoomcabine. Type GT0513C. Buitenmaat afm. ca. 1000x1000x2150mm. Halfrond voorzien van twee kleine schuifdeuren. Verder voorzien van en regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, handdouche met LED verlichting en temperatuur display, getint glas. In de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten onder de douchebak, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2595,- Totaal gewicht ca. 98Kg. In 4 Kartons afm. ca.: 1e 125x125x36cm., 2e 197x101x7cm., 3e197x94x7cm., 4e 197x30x20cm.
Conditie:Nieuw
635
32602-157
Heet water kraan
1x springking 3-in-1 kokendwater kraan. Type P2312AF. Closin boiler voor direct kokend water. Deze 3-in-1 kraan heeft een gebogen outlet. Het verbruik is in stand-by stand ca. 10 eurocent per dag. De set is geschikt voor koud en warm water en tevens dus kokend water. De kraan voor kokendwater heeft een kinderbeveiliging. Er is tijdwinst want u hoeft niet te wachten. De gebogen outlet is Cool Touch - door zijn goede isolatie. De onderbouw boiler heeft een inhoud van ca. 2,3 liter wat goed is voor ca. 70 kopjes warm water per uur (op basis van 167ml kopjes). Inclusief een filterkit en twee-delige bediening. Eenvoudig te installeren met snelkoppeling fittingen en slangen (niet meegeleverd) Winkelverkoopprijs euro 1299,- Dit betreft een nieuw artikel in 3 verpakkingen. Totaal gewicht 21,5 Kg. Afmetingen ca. krt1. 25x18x18 het fllter, krt2. 35x25x22cm. de boiler, krt3. 44x29x7cm. de kraan.
Conditie:Nieuw
380
32602-158
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-159
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
1x 2-Persoons badkamermeubel. Type B1420black. Kleur is hoogglans zwart beplakt met PVC. Het meubel bestaat uit een onder meubel van ca. 1390x470x500mm., 2 lange zijkasten van ca. 1600x400x350mm, 1 spiegel van ca. 1400x800mm. De top met daarin twee waskommen is vervaardigd van giethars in de kleur wit/offwhite. Laden en deuren zijn voorzien van soft-close lade geleiders en scharnieren. Winkelverkoopprijs euro 2195,- Totaal gewicht ca 70,5 Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. LET OP: dit artikel moet door de klant zelf worden gemonteerd en kranen en pop-up drains worden niet geleverd.
Conditie:Nieuw
395
32602-160
2 Persoons Badmeubel, 152cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type T7017. afm. ca. 1520x480x480mm. Met spiegels ca. 700x800mm. Voorzien van drie deuren met soft-close scharnieren. Inclusief kranen. Gewicht ca. 64,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. LET OP: DIT MEUBEL WORDT GELEVERD ZONDER Spoelkommen.
Conditie:Nieuw
325
32602-161
1x douchecabine/wand met schuifdeuren. Type LP310. afm. ca. 1400x1900mm. 6mm. glas. Het heldere en geharde glas is eenvoudig te plaatsen met de aluminium profielen. Dit betreft een nieuw artikel in 1 verpakking.
Conditie:Nieuw
185
32602-162
Oppervlakte: 16,2m2
Productnaam: tegels Neu Creme
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
200
32602-163
Stoomcabine 100x100cm.
1x stoomcabine. Type GT0539. afm. ca. 1000x1000x2150mm. Voorzien van helder glascomputer control panel met radio en speaker, stoomgenerator, hand douche met LED verlichting en temperatuur display, regendouche met verlichting, handdoek rekje, aroma therapie, ventilator, Acupuncture rug massage. De douchebak staat op stelpootjes voor eenvoudige afstelling. Winkelverkoopprijs euro 2495,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Gewicht totaal ca. 98,5Kg. In 5 kartons. excl. houten vlonder. krt. 1 200x98x9cm., krt. 2 103x103x26cm., krt. 3 200x40x7cm., krt. 4 200x96x6cm., krt. 5 200x15x28cm.
Conditie:Nieuw
675
32602-164
24,84 M2 Tegels Neu Pearl - 60x60 Cm
Oppervlakte: 24,84m2
Productnaam: tegels Neu Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
300
32602-165
Duo badkamermeubel n10
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: N10. Kleur donker bruin met houtnerf motief en 3 frontlades. Meubel van afmeting ca.: 150x47x32 cm met dubbele waskommen van afmeting Ca.: 41x17 cm, soft close systeem, spiegel afmeting ca.: 150x70 cm, greeploos model, inclusief muurkranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
255
32602-166
Duo badkamermeubel 1
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel type: 1. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x48x51cm met dubbele wasbak, soft-close systeem, LED-spiegel met verlichting rondom aan de achterzijde van afmeting ca.: 120x60x3cm, zijkast van afmeting ca.: 30x25x90cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
595
32602-167
1 Persoons Badmeubel, 90cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANNI11390B. Kleur zwart, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 900x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 900x500mm. 1 planchet van ca. 900x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 95,5Kg.
Conditie:Nieuw
395
32602-168
Douche kraan hw-hs-4
1x Excellent Wellness Douche thermostaat kraan, type: HW-HS-4, hoogte Ca. 120 cm, gewicht 1,65 kg, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd.
80
32602-169
Kraan 6803
1x Excellent Wellness kraan type: 6803, hoogte Ca. 12 cm, t.b.b. badkamermeubel / keuken.
Conditie: Nieuw.
15
32602-170
33,6 m2 m. Roble - 23x120 cm
Oppervlakte: 33,6m2
Productnaam: M. Roble
Materiaal: Keramiek
Kleur: beige
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
500
32602-171
Outdoor spa wit bad
1x outdoor spa. Type 192-Wh/Na. Buitenmaat afm. ca. 2120x2120x850mm. Deze spa heeft een wit bad met naturel kunststof houten skirts (Dennenhouten kleur). Verder is deze spa voorzien van ca. 51 waterjets waaronder roterende jets, ca. 10 airbubble jets, ca, 16 stuks kleine LED onderwaterverlichting, 2 stuks grote onderwaterverlichting. De zwarte cover wordt gratis meegeleverd. Een heater van ca. 3Kw kan het water op temperatuur houden, 2 stuks waterpompen 1,5Kw, 1 stuks luchtpomp 0,4 kW, 1 stuks filterpomp 0,75 kW. De waterverplaatsing van de jets is via twee knoppen te regelen. Control panel, Ozone-desinfectie. Het bad is geplaatst op een RVS onderstel en alle aansluitingen zijn vrij bereikbaar. Uitgebreide handleiding. Alle motoren werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 8999,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 359Kg. 2 Verpakkingen. Afmeting van het bad inclusief de transportpallet is ca. 250x235x100cm.+cover.
Conditie:Nieuw
2795
32602-172
Douchecabine type 1111 grijs hoog
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1111, kleur grijs, afmeting cabine: 110x110x225 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
445
32602-174
Stoomcabine Met Bad 100x100cm.
1x stoomcabine met bad. Type 2308. Buitenmaat afm. ca. 1000x1000x2200mm. Halfrond met twee kleine schuifdeuren. Verder voorzien van regendouche in het plafond, digitaal bedieningspaneel, in de hoek geplaatste douchepaneel, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoons/of CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten om eenvoudig af te stellen antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 waterjets voor rug massage, zitje. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2995,-. Totaal ca. 115 kg in vier verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-175
Duo badkamermeubel 1203
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: 1203. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 120x50x90 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, spiegelkast van Afm. 120x60x14 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
1050
32602-176
Toiletmeubel
1x Excellent Wellness toiletmeubel, hoogglans wit met solid surface wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 40x20x60 cm, soft-close systeem, greeploos model, inclusief handgreep. Het meubel is om te draaien zodat het handvat aan de andere kant zit. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
180
32602-177
10 M2 Tegels Metrop. Brown Slo - 20x50 Cm
Oppervlakte: 10m2
Productnaam: tegels Metrop. Brown Slo
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
150
32602-178
Douchecabine type 017-100
1x Excellent wellness Douchecabinetype EW-017-100 cm, Afmeting Ca. 100x100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
220
32602-179
Keukenkraan lt-k-1
1x Excellent Wellness keukenkraan (horeca/industrieel), type: LT-K-1, hoogte Ca. 26 cm, gewicht Ca. 1,25 kg, 360 graden draaibaar met flexibel bovenstuk, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd.
35
32602-180
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type DANNI113120W. Kleur wit, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 1200x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 1200x500mm. 1 planchet van ca. 1200x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 103,5Kg.
Conditie:Nieuw
495
32602-182
33,6 m2 m. Vie brown - 23x120 cm
Oppervlakte: 33,6m2
Productnaam: M. Vie Brown
Materiaal: Keramiek
Kleur: bruin
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
500
32602-183
Stoomcabine 100x100cm.
1x stoomcabine. Type LF8809-100. Buitenmaat afm. ca. 1000x1000x2150mm. Halfrond. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon en/of CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage, zitje, eenvoudig te instaleren met schuifdeuren. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2495,- 4 Kartons afm. ca.: 1e 105x105x36cm., 2e 197x91x7cm., 3e 197x84x7cm., 4e 197x30x20cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-184
25,2 M2 Tegels Nex. Decor - 30x60 Cm
Oppervlakte: 25,2m2
Productnaam: tegels Nex. Decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijstint
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Geschikt voor vloerverwarming: Nee
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
290
32602-185
Duo badkamermeubel type inlay
1x Excellent wellness badkamermeubel type Inlay. Hoogglans wit met Blue Limestone hardstenen wasbak. Meubel van afmeting ca.: 120x47 cm met soft close lade geleiders, spiegel van afmeting ca.: 120x70 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw. in verpakking. Let op: Er zit een afwijkende wasbak bij zoals op de laatste foto.
595
32602-186
Heet water kraan
Conditie:Nieuw
380
32602-187
27,12 M2 Tegels Mat Antraciet - 75x75 Cm
Oppervlakte: 27,12m2
Productnaam: tegels Mat Antraciet
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
520
32602-188
Vrijstaand Acryl Bad Type 1005s
1x Excellent Wellness vrijstaand acryl bad, type: 1005S, afmetingen: l180xb84xh64 cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, inclusief kranen op het bad. Dit betreft een nieuw product
595
32602-189
16,2 M2 Tegels Neu Antraciet - 60x60 Cm
Oppervlakte: 16,2m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
200
32602-190
Douchecabine, Halfrond 90cm.
1x douchecabine. Type D73. afm.ca, 900x900x1800mm. halfrond model met twee schuifdeuren. Aluminium profielen in een gepolijst chroom afwerking. 6mm. gehard glas. Deze cabine heeft geen douchebak en is daarom eenvoudig te plaatsen. Winkelverkoopprijs euro 645,- Nieuw in verpakking. ca. 183x49x10cm.
Conditie:Nieuw
155
32602-191
Enkel badkamermeubel 1425
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type 1425. Kleur hoogglans wit. Meubel van Afm. Ca. 50x46x45 cm met wasbak, keramieke waskom, voorzien van soft-close systeem, spiegel van Afm. Ca. 45x80 cm, de kast is gesloten aan de achterzijde afmeting ca.: 25x12x100 cm, exclusief kraan en verlichting, met handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw. in verpakking. Let op! Er zit een afwijkende wasbak bij zoals op de laatste foto.
225
32602-192
1x 1-persoons massage bad. Type RT1902R. afm. ca. 1890x900x600mm. Dit witte bad in een rechtse opstelling heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 airbubble-jets. Verder voorzien van een control display voor de onderwaterverlichting en de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. De sterkte van de airbubble-jets kan worden geregeld. Het RVS onderstel is voorzien van stelpootjes. Verder heeft dit bad een mengkraan, handdouche en pop-up drain. Het bad is ook als inbouwmodel te instaleren door de 2 witte skirts te verwijderen. Winkelverkoopprijs euro 2899,- Dit betreft een artikel nieuw in verpakking. Totaal gewicht 89,5 Kg. Afmeting ca. 202x102x74cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-193
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type DANNI113120B. Kleur zwart, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 1200x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 1200x500mm. 1 planchet van ca. 1200x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 103,5Kg.
Conditie:Nieuw
495
32602-194
Wasbak type quadra
1x Excellent Wellness hang of opbouw wasbak type Quadra, materiaal solid surface, inclusief RVS ophangbeugels, afmeting ca.: 100x50x13 cm.
Conditie: Nieuw.
195
32602-195
32 M2 Tegels Uni - 20x20 Cm
Oppervlakte: 32m2
Productnaam: tegels Uni
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
380
32602-196
5,48 M2 Tegels White Glossy Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 5,48m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
135
32602-197
21 M2 Tegels Town Black - 60x60 Cm
Oppervlakte: 21m2
Productnaam: tegels Town Black
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: hardsteen look
Bewerking: mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: nvt

Conditie: Nieuw
280
32602-198
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw regendouche met thermostaatkraan, type: Apollo, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, keramisch binnenwerk.
185
32602-199
Stoomcabine Met Massagebad 180x90cm.
1x stoomcabine met massage bad. Type ZS100. afm. ca. 180x90x220cm. (LxBxH). Kleur wit. Deze cabine is zowel links als rechts te plaatsen. stoomcabine met generator van ca. 3Kw, topverlichting en regen douche, sfeerverlichting, handdouche, watermassage via ca. 16 waterjets, pomp ca. 750W, voeten massage, rug massage voor twee personen d.m.v. 4 waterjets, computer control paneel, FM radio met speaker, ventilator, 2 spiegels, handdoekrek, mengkraan, stelpoten. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
995
32602-200
Stoomcabine 95x95cm.
1x stoomcabine. Type ZS3006 Buitenmaat afm. ca. 950x950x2200mm. rechtse opstelling. Kleur wit. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, douchebak staat op stelpootjes om goed en eenvoudig af te stellen, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage. Winkelverkoopprijs euro 2795,-. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
695
32602-201
Conditie:Nieuw
195
32602-202
Stoomcabine Met Massagebad 170x85cm.
1x stoomcabine met massage bad. Type 2306STW. afm. ca. 1700x850x2200mm. Voorzien van schuifdeuren, gekleurd glas, topverlichting en sfeerverlichting, handdouche. topdouche, voetmassage, radio met speaker, ventilator, waterjets voor rug massage, handdoekrekje met planchet, zeep en shampoo dispenser. Artikel staat op stelpootjes en dus eenvoudig te stellen. Zeer compleet uitgerust model. Winkelverkoopprijs euro 3289,- Dit betreft een artikel nieuw in 5 verpakkingen. Totaal gewicht 162,5 Kg. Afm.ca. 178x95x65, 164x43x12cm, 164x74x5, 164x30x18, 164x74x7cm.
Conditie:Nieuw
1045
32602-203
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-204
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
1x 2-Persoons badkamermeubel. Type B1420M002. Kleur donker hout gekleurd. Het meubel bestaat uit een onder meubel van ca. 1390x470x500mm., 2 lange zijkasten van ca. 1600x400x350mm, 1 spiegel van ca. 1400x800mm. De top met daarin twee waskommen is vervaardigd van giethars in de kleur wit/offwhite. Laden en deuren zijn voorzien van soft-close lade geleiders en scharnieren. Winkelverkoopprijs euro 2195,- Totaal gewicht ca 70,5 Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. LET OP: dit artikel moet door de klant zelf worden gemonteerd en kranen en pop-up drains worden niet geleverd.
Conditie:Nieuw
415
32602-205
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 358-W. Kleur hoogglans wit. Meubel van hout afm. ca. 120x46cm., keramisch kunststof wasbakken, mengkranen, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegelkast met drie deurtjes en melkglas afm. ca. 120x70cm., 2 hoge zijkasten van ca. 150x30x20cm., voorbereid voor verlichting, afvoeren. Voor gemonteerde kasten. Montage materiaal, kranen en afvoeren verpakt in badmeubel. Dit betreft een nieuw product in verpakking. Gewicht ca. 94,5Kg. Verpakkingsmaten 1e. krt. 130x55x55cm., 2e. krt. 130x20x70cm., 3e.krt. 155x35x25cm. 4e en 5e karton ca. 160x35x25cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-206
Inbouw mengkraan
Conditie:Nieuw
80
32602-207
20,16 M2 Tegels Ark. Silver - 30x60 Cm
Oppervlakte: 20,16m2
Productnaam: tegels Ark. Silver
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
270
32602-208
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL358B. Kleur hoogglans zwart. Meubel afm. ca. 1500x460mm. keramisch kunststof wasbak, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegelkast met drie deurtjes afm. ca. 1200x700mm. 2 hoge zijkasten van ca. 1500x300x200mm. voorbereid voor verlichting. Voor gemonteerde kasten. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 84 Kg. Dit betreft een nieuw product in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-209
24 M2 Tegels Uni - 20x20 Cm
Oppervlakte: 24m2
Productnaam: tegels Uni
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
295
32602-211
16 M2 Tegels Portugese Look - 20x20 Cm
Oppervlakte: 16m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
240
32602-212
10 M2 Tegels Metro Wit Glans - 10x20 Cm
Oppervlakte: 10m2
Productnaam: tegels Metro wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: metro look
Bewerking: glans
Afmeting: 10x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
160
32602-213
Enkel badkamermeubel s1
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: S1. Kleur hoogglans wit met hardstenen top blad. Meubel van afmeting ca.: 100x50x45cm met keramieke waskom van afmeting ca.: 48x37x14cm, soft-close systeem, exclusief spiegel, inclusief handgrepen, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
275
32602-214
2 Persoons Massagebad, 157x157cm. Zwart
1x 2-persoons massage bad. Type GT2008. Kleur zwart. afm. ca. 1570x1570x720mm. Voorzien van doorkijk venster, FM-radio met speaker, ozone desinfectie, 10 grote en kleinere waterjets, verlichting in de buiten zijde, waterval, kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. De waterpomp werkt op 220V. Winkelverkoopprijs euro 3649,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 113Kg. Afmeting ca. 168x168x85cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-215
Conditie:Nieuw
175
32602-216
Inbouwreservoir
1x Excellent Wellness inbouwreservoir t.b.v. zwevend toilet. CE en ISO9001 gekeurd.
135
32602-217
24 M2 Tegels Portugese Look - 31,6x63,2 Cm
Oppervlakte: 24m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: diverse kleuren
Uitstraling: portugese look
Bewerking: glans
Afmeting: 31,6x63,2 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
350
32602-218
10,96 M2 Tegels Sky Gris Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 10,96m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
210
32602-219
Douchecabine type l201-90
1x Excellent Wellness vierkante Douchecabine type: EW-L201, Afmeting Ca. 90x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), deur en vaste wand kunnen geswitcht worden(ook in spiegelbeeld), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
195
32602-220
14 M2 Tegels Portugese Look - 31,6x63,2 Cm
Oppervlakte: 14m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: diverse kleuren
Uitstraling: portugese look
Bewerking: glans
Afmeting: 31,6x63,2 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
280
32602-221
Douchecabine 120x80cm.
Conditie:Nieuw
215
32602-222
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 358-B. Kleur hoogglans zwart. Meubel van hout afm. ca. 120x46cm., keramisch kunststof wasbakken, mengkranen, metalen grepen, softclosing lade geleiders en scharnieren, spiegelkast met drie deurtjes en melkglas afm. ca. 120x70cm., 2 hoge zijkasten van ca. 150x30x20cm., voorbereid voor verlichting, afvoeren. Voor gemonteerde kasten. Montage materiaal, kranen en afvoeren verpakt in badmeubel. Dit betreft een nieuw product in verpakking. Gewicht ca. 94,5Kg. Verpakkingsmaten 1e. krt. 130x55x55cm., 2e. krt. 130x20x70cm., 3e.krt. 155x35x25cm. 4e en 5e karton ca. 160x35x25cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-223
1 Persoons Badmeubel, 70cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANNI11370B. Kleur zwart, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 700x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 700x500mm. 1 planchet van ca. 700x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 91,5Kg.
Conditie:Nieuw
395
32602-224
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw regendouche met mengkraan, type: HS-L-1, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 2050 gram, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
95
32602-225
Enkel badkamermeubel 2011
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: 2011. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 50x40x55cm met wasbak, voorzien van soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 50x100cm, kast van afmeting ca.: 150x40x20cm, zonder kraan, met handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
225
32602-226
Kraan 9916a
Conditie: Nieuw.
35
32602-227
30,24 M2 Tegels Har. Dark - 60x60 Cm
Oppervlakte: 30,24m2
Productnaam: tegels Har. Dark
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
370
32602-228
20,52 M2 Tegels Cry Pearl - 60x60 Cm
Oppervlakte: 20,52m2
Productnaam: tegels Cry Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: glans
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-229
Stoomcabine 90x90cm.
1x stoomcabine. Type MJY8051. afm. Ca 90x90x215cm.. Voorzien van helder 6mm. gehard glas, handdouche en topdouche met ledverlichting, kraan, 6 stuks rug massage-jets, radio met luidspreker, ventilator, planchet, handdoekrekje, background Ledverlichting, spiegel, control display o.a. voor de bediening van de radio, ozon desinfectie, verlichtingen, temperatuur aflezen, inklapbaar zitje. De stoomgenerator is ca. 2,8Kw. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 1999,- Gewicht ca. 94Kg.afm. ca. Krt1. 93x23x93cm., Krt2. 198x60x6cm., Krt3. 199x87x6cm., Krt4. 198x33x23cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-230
28 M2 Tegels Portugese Look - 31,6x63,2 Cm
Oppervlakte: 28m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: diverse kleuren
Uitstraling: portugese look
Bewerking: glans
Afmeting: 31,6x63,2 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
540
32602-231
Inbouw regendouche zh16602
1x Excellence Wellness inbouw regendouche met handdouche, type: ZH16602, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, vierkante douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, keramisch binnenwerk, inclusief baduitloop kraan.
160
32602-232
Oppervlakte: 16m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
240
32602-233
1 Persoons Badmeubel, 90cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANNI11390W. Kleur wit, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 900x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 900x500mm. 1 planchet van ca. 900x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 95,5Kg.
Conditie:Nieuw
395
32602-234
2 Persoons Badmeubel, 160cm.
Conditie:Nieuw
425
32602-235
1 Persoons Massagebad, 170x85cm.
1x 1-persoons massage bad. Type LM047. Kleur wit. afm. ca. 1700x850x600mm. 4 grote en 4 kleinere waterjets, 8 kleine bubbel jets, onderwater verlichting, thermostatisch kraan, hand douche, stelpootjes. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. Gewicht ca. 73Kg. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Let op:: massagejets werkt alleen op stroomvoorziening.
Conditie:Nieuw
795
32602-236
Sensor kraan f-820
1x Excellent Wellness design Sensor kraan (horeca/industrieel), type: F-820, hoogte Ca. 18 cm, gewicht 1 kg, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd. Conditie: Dit betreft een showroommodel.
60
32602-237
Opbouw doucheset 168-2
1x Excellent Wellness opbouw regendouche met digitale temperatuur weergave, type: 168-2, hoogte: verstelbaar van circa 80 tot 125 cm, digitale weergave d.m.v. waterflow waarbij geen stroom nodig is, temperatuur en tijdsduur digitaal afleesbaar, kleur materiaal: chroom, materiaal vervaardigd uit massief messing, keramisch binnenwerk goed voor 1000.000 keer open/dicht zonder lekkage, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, ronde stortdouche(kantelbaar/draaibaar), ronde handdouche en mini handdouche, anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, hart op hart afstand van 15 cm.
Conditie: Nieuw.
195
32602-238
Oppervlakte: 14m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: diverse kleuren
Uitstraling: portugese look
Bewerking: glans
Afmeting: 31,6x63,2 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
280
32602-239
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-240
Enkel badkamermeubel model 9
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel model 9. Meubel in de kleur wit gevlamd met kunststof wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 100x50x53cm, zijkast van afmeting ca. 30x80x30 cm, voorzien van soft-close systeem, LED-spiegel van afmeting ca.: 100x70x2,5cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw.
300
32602-241
Muurkraan Met Led Verlichting Type 80w02
1x Excellent Wellness muurkraan met LED verlichting, type: 80W02, t.b.v. badkamermeubel, geen batterij nodig.
Conditie: Nieuw.
80
32602-242
Douchecabine type 1011 grijs laag
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1011, kleur grijs, afmeting cabine: 100x100x215 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
400
32602-243
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
Conditie:Nieuw
395
32602-244
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type B1420. Kleur is hoogglans wit. Het meubel bestaat uit een onder meubel van ca. 1390x470x500mm. 2 lange zijkasten van ca. 1600x400x350mm. 1 spiegel van ca. 1400x800mm. De top met daarin twee waskommen is vervaardigd van giethars in de kleur wit/offwhite. Laden en deuren zijn voorzien van soft-close lade geleiders en scharnieren. Winkelverkoopprijs euro 2195,- Totaal gewicht ca 70,5 Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. LET OP: dit artikel moet door de klant zelf worden gemonteerd en kranen en pop-up drains worden niet geleverd.
Conditie:Nieuw
495
32602-245
Duo badkamermeubel f1719-960
1x Excellent Wellness badkamermeubel met dubbele kunststof wasbak, type: F1719-960. Kleur bruin. Meubel van afmeting ca.: 120x49x50 cm, soft-close systeem, spiegel van Afm. Ca. 120x70 cm, kast van Afm. Ca. 60x35x45 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd.
395
32602-246
Toilet 010
1x Excellent wellness design toilet met revolutionair spoelsysteem, type 010, inclusief softclose wc-bril. CE en ISO9001 gekeurd.
155
32602-247
Enkel badkamermeubel ls-01
1x Excellent Wellness badkamermeubel type LS-01. Hoogglans wit met Blue Limestone hardstenen wasbak. Meubel van afmeting ca.: 60x47cm met soft close lade geleiders, spiegel van afmeting ca.: 60x50cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos. Dit betreft een showroommodel.
Let op! Er zit een afwijkende wasbak bij zoals op de laatste foto.
395
32602-248
Duo badkamermeubel n11
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: N11. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 121x50x47 cm met kunststof wasbak, soft-close systeem, LED-spiegel met verlichting rondom aan de achterzijde met een afmeting van ca.: 120x60 cm met touch screen bediening aan de voorzijde, zijkast van afmeting ca.: 40x31x150cm, greeploos model, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
Let op! De spiegel van foto 2 met de witte rand eromheen zit bij dit kavel.
550
32602-249
2 Persoons Badmeubel, 180cm.
1x 2-Persoons badkamermeubel. Type BL9009. Hoogglans wit. Afm.ca. 1800x470x250mm.. Op het meubel 2 waskommen vervaardigd van gietmarmer en moderne schelp vorm. Dit meubel heeft drie lades met soft close lade geleiders. De spiegel heeft Ledverlichting en een anti-fog eenheid met touchscreen aan en uit knop in de spiegel. Afmeting ca. 1800x500x60mm. en 2 inbouw(muur)kranen en twee pop-up draineren. Winkelverkoopprijs euro 3795,- Totaal gewicht ca. 81Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 6 verpakkingen. LET OP: De kranen en pop-up drains worden los meegeleverd.
Conditie:Nieuw
625
32602-250
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-251
15 M2 Tegels Metrop. Bruin - 20x50 Cm
Oppervlakte: 15m2
Productnaam: tegels Metrop. Bruin
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
180
32602-252
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BLHavikLUX2. afm. ca. 1200x470x500mm. Glanzend wit. De top is vervaardigd van giethars. De spiegelkast met Verlichting armaturen is ca. 1200x450x180mm. Daarnaast twee zijkasten van ca. 1500x350x350mm. Alle laden en deuren zijn voorzien van soft close lade geleiders en scharnieren. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Totaal gewicht ca.101,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x54x51cm. 2. 126x56x23cm., 3. 126x56x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm.
Conditie:Nieuw
625
32602-253
Douchecabine, Halfrond 90cm.
Conditie:Nieuw
155
32602-254
Duo badkamermeubel w1717
1x Excellent Wellness badkamermeubel met kunststof dubbele wasbak, type: F1717. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 121x49x69 cm, soft-close systeem, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Let op! Exclusief spiegelkast.
325
32602-255
Douchepaneel 168
1x Excellent wellness opbouw douchepaneel, type: 168, afmetingen: h120x16cm, kleur: geborsteld RVS, materiaal vervaardigd uit: RVS 304 (messing kraanwerk), inclusief handdouche, anti kalk behandeld, diverse massagejets.
175
32602-256
Hangende douchepaneel
1x Hangende douche set. Type 86H43. De afwerking is in chroom afgewerkt. De douche heeft een keramische plaat en koperen binnenwerk. Daarnaast een kraan en een handdouche. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Gewicht ca. 19,5Kg. Artikel is UPC gecertificeerd.
Conditie:Nieuw
110
32602-257
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-258
2 Persoons Badmeubel, 160cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 9025. afm. ca. 1600x450x600mm. Kleur grijs/antraciet. Dit meubel heeft een keramisch witte wasbak afm. ca. 1600x450mm. De spiegelkast is ca. 1600x500x150mm. Lade met soft close systeem en sifon uitsparing. Inclusief kraan en pop-up afvoer die verpakt zijn in het grote meubel. Totaal gewicht ca. 88,5Kg. Dit betreft een artikel in 3 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
425
32602-259
Duo badkamermeubel type venetie
1x Excellent wellness badkamermeubel type Venetie. Hoogglans wit met Blue Limestone hardstenen wasbak uit 1 geheel. Meubel van afmeting ca.: 120x47 cm met soft close lade geleiders, spiegel van afmeting ca.: 120x70 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
575
32602-260
2 Persoons Badmeubel, 148cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type CSA112W. Kleur hoogglans wit. Afm. 2 Stuks onder meubel ca. 590x450x460mm. 1 klein midden kastje van ca. 300x450x480mm. 2 spiegels van ca. 900x600mm. 2 planchet van ca. 250x125mm. Keramisch bassins. Dit meubel is flatpack verpakt en moet door de koper worden opgebouwd. Excl. kranen en pop-up drains, maar wel met soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een artikel in 7 verpakkingen. Gewicht ca. 93Kg.
Conditie:Nieuw
295
32602-261
Toilet 6291
1x Excellent wellness design toilet type: 6291 met softclose wc-bril. CE en ISO9001 gekeurd.
155
32602-262
Led-spiegel
1x Excellent Wellness LED-spiegel, type LED 150. Spiegel van afmeting ca. 150x60x3 cm, voorzien van verlichte touch screen bediening aan de voorzijde van de spiegel, voorzien van stekker, plug and play model. Spiegel zit voorgemonteerd in doos.
185
32602-263
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-264
Kraan lt-k-77
1x Excellent Wellness design kraan type: LT-K-77, t.b.v. badkamermeubel.
60
32602-265
Handdouche met verlichting
1x LED handdouche. Type LS002. afm. ca. 22x8x4cm..De handdouche is eenvoudig aan te sluiten op alle doucheslangen. Zodra het water stroomt zal de douchekop verschillende kleuren licht uitstralen. Dit betreft een artikel in bubblefolie.
Conditie:Nieuw
15
32602-266
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type Havik LUX1. afm. ca. 1200x470x500mm. Glanzend zwart/antraciet. De top is vervaardigd van giethars. De spiegelkast met Verlichting armaturen is ca. 1200x450x180mm. Daarnaast twee zijkasten van ca. 1500x350x350mm. Alle laden en deuren zijn voorzien van soft close lade geleiders en scharnieren. Totaal gewicht ca. 101,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x54x51cm. 2. 126x56x23cm., 3. 126x56x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-267
Muurkraan type zf46602
1x Excellent Wellness design muurkraan type ZF46602, t.b.v. badkamermeubel.
Conditie: Nieuw.
80
32602-268
Badkamermeubel kast
1x Excellent Wellness badkamermeubel kast. Kast in de kleur grijs van afmeting ca.: 40x28x168 cm, voorzien van soft-close systeem, greeploos model. Kast zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
180
32602-269
16 M2 Tegels Betonlook Grijs - 25x40 Cm
Oppervlakte: 16m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: beton look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x40 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
175
32602-270
48 M2 Tegels Wit Glans - 25x50 Cm
Oppervlakte: 48m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
475
32602-271
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-272
18,72 M2 Tegels Wit Mat - 30x60 Cm
Oppervlakte: 18,72m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
235
32602-273
Sauna Van 206x153cm.
1x sauna met kachel. Type 23SN-ST. afm. ca.2060x1530x2040cm. Voorzien van verwarming met kachel en ca. 15kg lava stenen, ozone desinfectie, control panel, radio/CD speler en speaker, verlichting, houten emm.er met lepel, zandloper, thermometer. Totaal 6Kw. Dit betreft een nieuw artikel in 7 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
1495
32602-274
8 M2 Tegels Betonlook Grijs - 25x40 Cm
Oppervlakte: 8m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: beton look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x40 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
105
32602-275
Led handdouche
1x Excellent wellness LED verlichte handdouche met digitale temperatuur weergave. Beneden de 30 graden is de kleur blauw, tussen 30 en 42 graden is de kleur groen en boven de 42 graden is de kleur rood. Douchekop met ingebouwde LED’s met lichteffect. Zodra het water begint te stromen gaan de LED’s automatisch aan. Het licht van de LED veranderd, afhankelijk van de temperatuur van het water. Werkt zonder batterijen.
25
32602-277
20 M2 Tegels Metro Wit Glans - 7,5x15 Cm
Oppervlakte: 20m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: metro look
Bewerking: glans
Afmeting: 7,5x15 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
320
32602-278
Enkel badkamermeubel wit-60
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: wit-60. Meubel in kleur hoogglans wit met zwarte glasplaat, keramieke waskom afmeting ca.: 38x38x15 cm, meubel afmeting ca.: 60x46,50x50 cm, spiegel afmeting ca.: 60x55x13 cm, greeploos model en soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Conditie: Nieuw.
225
32602-279
21 M2 Tegels Town Grey - 60x60 Cm
Oppervlakte: 21m2
Productnaam: tegels Town Grey
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: hardsteen look
Bewerking: mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nvt

Conditie: Nieuw
280
32602-280
20,52 M2 Tegels Arde. Mrgo - 58,5x58,5 Cm
Oppervlakte: 20,52m2
Productnaam: tegels Arde. Mrgo
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: 58,5x58,5 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
270
32602-281
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-282
Sensor kraan f-813
1x Excellent Wellness design Sensor kraan (horeca/industrieel), type: F-813, hoogte Ca. 20 cm, gewicht 1,1 kg, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd. Conditie: Dit betreft eenb showroommodel.
60
32602-283
Rvs douchekop
1x Excellent Wellness RVS douchekop voor in douchecabine.
Conditie: Nieuw.
25
32602-284
43,2 M2 Tegels Wit Glans - 30x60 Cm
Oppervlakte: 43,2m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
500
32602-285
1 Persoons Massagebad, 180x90cm.
1x 1-persoons massage bad. Type LF1897NEW. afm. ca. 1800x900x680mm. Wit bad met wit/helder halve maan doorkijkvenster 4 grote waterjets, 4 middel grote en 6 kleine waterjets, 2 hoofdsteunen, thermostatische mengkraan en een handdouche. Het witte bad is zowel links als rechts te plaatsen en het bad staat op stelpoten en daarom makkelijk af te stellen. De waterpomp wordt bediend via een knop op de rand van het bad. Winkelverkoopprijs euro 3259,- gewicht ca. 70Kg. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. afm. ca. 193x100x75cm.
Conditie:Nieuw
795
32602-286
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 471-W. Hoogglans wit meubel van ca.120cm. met keramisch top met daarin 2 waskommen, 1 spiegel van ca. 100cm., mengkranen, softclosing scharnieren en ladegeleiders, pop-up afvoeren. 2 Hoge hangkasten van ca. 145cm.. Voor gemonteerde kasten. Kranen, montagemateriaal en afvoeren verpakt in de kast. Dit betreft een nieuw product in verpakking. LET OP: excl. verlichtingsarmaturen. Gewicht ca 93Kg. Verpakkingsmaten 1e. krt. 130x55x55cm., 2x 2e. krt. 150x35x25cm., 3e.krt. 120x55x20cm., 4e.krt. 115x55x3cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-287
Inbouw plafond douche
1x Excellent wellness plafond douche, model HS-66, 2 functions: plafond douche en handdouche, afmeting van douchekop circa 20 cm, chroom coating, materiaal: massief messing met keramisch binnenwerk, netto gewicht circa 2500 gram, CE en ISO9001 gekeurd.
Conditie: Nieuw.
Let op! Er zit een afwijkende handdouche bij zoals op de 2e foto.
140
32602-288
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BLHavikXX. afm. ca. 1200x470x500mm. Op het meubel een top van giethars. 1 spiegelkast van ca. 1200x450x180mm. met daarboven twee stuks verlichting. Daarbij 2 zijkasten van ca. 1500x400x400mm. De deuren en laden zijn voorzien van soft close scharnieren en ladegeleiders. Totaal gewicht ca. 83Kg. Dit betreft een artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x51x54cm., 2. 126x51x24cm. 3. 126x51x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm. LET OP: KAVEL HEEFT GEEN KRANEN.
Conditie:Nieuw
595
32602-289
Duo badkamermeubel 5185
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel inclusief planchet, type: 5185. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x49x54cm met wasbak, soft-close ladegeleiders, spiegel van afmeting ca.: 120x50x10 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
395
32602-290
Vrijstaand acryl bad
1x Excellent wellness vrijstaand acryl bad, type: 1008D, afmetingen: l181xb90xh75cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, exclusief badkraan.
Conditie: Nieuw.
575
32602-291
2 Persoons Massagebad, 150x150cm.
1x 2-persoons massage bad. Type LF3814-BL. Kleur zwart. afm. ca. 1500x1500x640mm. Voorzien van doorkijk venster, ozone-desinfectie, 4 grote en kleinere waterjets, onderwater verlichting, waterval, kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. De waterpomp werkt op 220V. Winkelverkoopprijs euro 3649,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
795
32602-292
Floor drain 60 cm
1x Excellent Wellness Floor drain / Douche goot type: 675600, afmeting ca.: 60 x 10 x 5,5 cm, netto gewicht 1,45 kg, universeel toepasbaar, vervaardigd uit RVS.
40
32602-293
Douchecabine 120x80cm.
1x Douchecabine, type ZS7201, afmetingen: bxdxh 1200x800x2000mm, 6 mm dik gecoat veiligheidsglas, inclusief bevestiging materiaal. Betreft artikel nieuw in verpakking.
Conditie:Nieuw
175
32602-294
Oppervlakte: 20,16m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
270
32602-295
16,2 M2 Tegels Neu Pearl - 60x60 Cm
Oppervlakte: 16,2m2
Productnaam: tegels Neu Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
200
32602-296
Oppervlakte: 10m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: licht grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-297
Stoomcabine 90x90cm.
1x stoomcabine. Type GT0513B. Buitenmaat afm. ca. 900x900x2150mm. Halfrond voorzien van twee kleine schuifdeuren Verder voorzien van een regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, hand douche met LED verlichting en temperatuur display, getint glas, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, douchebak op stelpoten voor eenvoudig af stellen, antislip bodem, ventilator, 6 water jets voor rug massage. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2495,- 4 Kartons afm. ca.: 1e 105x105x36cm., 2e 197x91x7cm., 3e 197x84x7cm., 4e 197x30x20cm.. Totaal gewicht ca. 97,5Kg.
Conditie:Nieuw
595
32602-298
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type 9020G. afm. ca. 800x460x600mm. Kleur grijs getint. Dit meubel heeft een keramisch witte wasbak afm. ca. 800x450mm. De spiegel is ca. 800x600mm. Dit model heeft een zijkasten met soft close scharnieren afm. ca. 1500x350x350mm. Lade met soft close systeem en sifon uitsparing. Inclusief kraan en pop-up afvoer, verpakt in het grote meubel. Totaal gewicht ca. 69,5Kg. Dit betreft een artikel in 4 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
295
32602-299
Duo badkamermeubel wit-150
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: wit-150. Meubel in kleur hoogglans wit met zwarte glasplaat, 2 keramieke waskom afmeting ca.: 38x38x15 cm, meubel afmeting ca.: 150x46,50x50 cm, 2 Spiegels afmeting ca.: 60x55x13 cm, greeploos model en soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Conditie: Nieuw.
425
32602-300
1 Stuk Waskom Middel Riviersteen +- 50x28x16 - Nvt Cm
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-301
Oppervlakte: 2stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
170
32602-302
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-303
Stoomcabine 90x90cm.
1x stoomcabine. Type LF8809-90. Buitenmaat afm. ca. 900x900x2150mm. Halfrond. Voorzien van. regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, en/of CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage, zitje, eenvoudig te instaleren met twee kleine schuifdeuren. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2195,- 4 Kartons afm. ca.: 1e 105x105x36cm., 2e 197x91x7cm., 3e 197x84x7cm., 4e 197x30x20cm.
Conditie:Nieuw
545
32602-304
Oppervlakte: 25,2m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijstint
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
290
32602-305
Duo badkamermeubel model 4
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, model 4. Kleur mat wit met grey smokey top plaat. Houten meubel van afmeting ca.: 120x50x53 cm, inclusief 2 keramische waskommen, inclusief spiegel van afm. circa 120x60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
595
32602-306
10,96 M2 Tegels Silver Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 10,96m2
Productnaam: tegels Silver decor
Materiaal: Keramiek
Kleur: donker zilver kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
240
32602-307
Duo badkamermeubel n7
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: N7. Kleur wit met 3 bruine frontlades met wit hardstenen top blad. Meubel van afmeting ca.: 180x47x18cm met 2 keramieke waskommen van afmeting ca.: rond 43x17 cm, soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 180x45 cm, greeploos model, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw. Let op! De kleur van het meubel is zoals op de laatste foto.
325
32602-308
Enkel badkamermeubel 8139
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: 8139. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 90x51x59 cm, voorzien van softclose systeem, inclusief spiegelkast, zonder kranen, inclusief handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
450
32602-309
Enkel badkamermeubel ca-9003
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel, type: CA-9003. Meubel in kleur dark grey, meubel afmeting ca.: 90x50x43,5 cm met 1 natuurstenen waskom van afmeting ca.: 50x36x10 cm, spiegel afmeting ca.: 80x50x1,5 cm, soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
325
32602-310
Outdoor spa wit bad
Conditie:Nieuw
2795
32602-311
Duo badkamermeubel 8254
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: 8254. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x53x50 cm, voorzien van softclose systeem, inclusief spiegelkast, zonder kranen, inclusief handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
400
32602-312
Vrijstaand acryl bad
1x Excellent wellness vrijstaand acryl bad, type: 1009D, afmetingen: l182xb89xh60cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, excl. badkraan.
Conditie: Nieuw.
575
32602-313
Oppervlakte: 20m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
480
32602-314
24,84 M2 Tegels Neu Creme - 60x60 Cm
Oppervlakte: 24,84m2
Productnaam: tegels Neu Creme
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
300
32602-315
1 Persoons Badmeubel, 90cm.
Conditie:Nieuw
395
32602-316
Badkraan Chrome 100cm. Hoog
1x vrijstaande badkraan. Type TAP2. Voorzien van mengkraan en douche. Nieuw artikel in verpakking. Deze badkraan heeft ééngreeps bediening en is een mengkraan. Totale hoogte met douche is ca. 100cm. De uitloopmond is op ca. 72cm. Bij deze kraan wordt een douchegarnituur geleverd, zodat u in één keer compleet bent voor bijvoorbeeld uw vrijstaande bad. De douche kan worden opgezet via de mond van de kraan. De kraan is met een gepolijst chroom coating afgewerkt en heeft een koper binnenwerk. Deze badkraan heeft een schuine kraanuitloop. Binnenwerk is van koper. Gewicht ca. 11,5Kg. Winkeladviesprijs euro 785,- Dit betreft een artikel nieuw in 1 verpakking. afm.c. 82x47x18cm.
Conditie:Nieuw
170
32602-317
51,84 M2 Tegels Wit Mat - 30x60 Cm
Oppervlakte: 51,84m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
600
32602-318
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-319
Douchecabine Type 017f-90
1x Excellent Wellness Douchecabine type: EW-017F-90 cm, Afmeting Ca. 90x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, deur en vaste wand kunnen omgewisseld worden (dus ook in spiegelbeeld te plaatsen), magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
195
32602-320
Enkel badkamermeubel model 5
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel, model 5. Hoogglans wit met zwart granieten top blad. Meubel van afmeting ca.: 80x52x50cm, soft-close systeem, LED spiegel van ca. 80x60x2,5cm, greeploos model, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
350
32602-321
10 stuks tegellijm geschik voor vloer en wand - nvt cm
Oppervlakte: 10stuks
Materiaal: Tegellijm
Kleur: grijs
Uitstraling: nvt
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: duitsland
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
160
32602-322
16 M2 Tegels Wit Mat - 25x50 Cm
Oppervlakte: 16m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
180
32602-323
2 Persoons Stoomcabine 140x90cm.
1x 2-persoons stoomcabine. Type GT0526. afm. ca. 1400x900x2150mm. Voorzien van stoom generator, computer control panel, radio met speaker, hand douche met LED verlichting en temperatuur display, 1 spiegelende glazen achterwand, handdoek rekje, voetmassage, twee schuifdeuren, 2 handdouches, regendouche met verlichting, rug massage jets, helder glas, ventilator. Het bad staat op stelpootjes wat het eenvoudig maakt om af te stellen. Winkelverkoopprijs euro 3495,- Dit betreft een artikel in 5 verpakkingen. Totaal gewicht ca. 131Kg. De afgebeelde houten vloer en zitbankjes zijn exclusief. Afm.ca. 150x98x25cm, 192x45x15cm, 192x90x8cm, 192x42x15cm, 192x42xx9cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-324
Kraan hw-lt-1
Conditie: Nieuw.
80
32602-325
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-326
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type BL471W. Hoogglans wit meubel van ca.1200x730x480mm. met kunststof top met daarin 2 waskommen, 1 spiegel van ca. 1100x55mm. softclosing scharnieren en ladegeleiders, verlichtingsarmaturen. Het meubel staat op pootjes. 2 Hoge hangkasten van ca. 145cm. Voor gemonteerde kasten. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Gewicht ca. 89Kg. Dit betreft een nieuw product in 5 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-327
2 Persoons Badmeubel, 148cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-328
Inbouwreservoir
135
32602-329
Badkamermeubel kast
1x Excellent Wellness badkamermeubel kast. Kast in de kleur naturel van afmeting ca.: 40x28x168 cm, voorzien van soft-close systeem, greeploos model. Kast zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
185
32602-330
Sensor kraan f-8023
1x Excellent Wellness design Sensor kraan (horeca/industrieel), type: F-8023, hoogte Ca. 25 cm, gewicht: 1,25 kg, kleur: chroom, zware kwaliteit messing, keramisch binnenwerk, goed voor bijna een miljoen keer open/dicht zonder lekkage, inclusief flexibele waterleidingen, CE en ISO9001 gekeurd.
60
32602-331
Duo badkamermeubel 9002
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type 9002. Meubel in kleur hoogglans wit met zwart granieten top blad, meubel afmeting ca.: 120x48 cm, spiegel Afm. Ca. 120x50 cm, kast van Afm. Ca. 35x30x150 cm, inclusief aluminium handgrepen, soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
525
32602-332
9,6 M2 Tegels Portugese Look - 20x20 Cm
Oppervlakte: 9,6m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
155
32602-333
Duo badkamermeubel lucaya
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel model Lucaya. Meubel in de kleur grijs met keramieke wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 120x45x48 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw.
395
32602-334
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-335
Oppervlakte: 10m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
270
32602-337
2 Persoons Badmeubel, 152cm.
Conditie:Nieuw
325
32602-338
Vrijstaand Acryl Bad Type 1022d
1x Excellent Wellness vrijstaand acryl bad, type: 1022D, afmetingen: l175xb71xh77cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, excl. badkraan. Dit betreft een nieuw product
550
32602-339
32 M2 Tegels Uni - 20x20 Cm
Oppervlakte: 32m2
Productnaam: tegels Uni
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
380
32602-340
Oppervlakte: 16,2m2
Productnaam: tegels Neu Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
200
32602-341
43,2 M2 Tegels Cryst Pearl - 60x60 Cm
Oppervlakte: 43,2m2
Productnaam: tegels Cryst Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: glans
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: 0

Conditie: Nieuw
530
32602-342
Toilet 010
155
32602-343
Sauna met stoomcabine
1x Sauna met stoomcabine, type ZS2010. Afm.ca. 1600x1200x2150mm. top Licht,top douche, handdouche, 5mm gehard glas, kunststof handgreep, 4 kleine waterstralen, spiegel, plank, regelkraan, voetenmassage, topdouche, rugjets, FM-radio met computer bedieningspaneel,sauna met stoom. Betreft artikel nieuw in verpakking
Conditie:Nieuw
995
32602-344
15,07 M2 Tegels White Glossy Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 15,07m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
315
32602-345
Oppervlakte: 16m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
180
32602-346
Oppervlakte: 16,2m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
200
32602-347
Duo badkamermeubel 9012
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: 9012. Hoogglans wit met zwarte glasplaat. Meubel van afmeting ca.: 120x52x46cm met 2 waskommen van afmeting ca.: rond 45x17cm, soft-close ladegeleiders, spiegel van ca. 120x54 cm, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
400
32602-348
Oppervlakte: 30,51m2
Productnaam: tegels Statuario
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit met grijze aders
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: glans
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
580
32602-349
Douchecabine type 1011 wit laag
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1011, kleur wit, afmeting cabine: 100x100x215 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
385
32602-350
Stoomcabine 115x85cm.
1x stoomcabine. Type MJY8050. afm. Ca 1150x850x2150mm. Voorzien van helder 6mm. gehard glas, handdouche en topdouche met ledverlichting, kraan, 6 stuks rug massage-jets, radio met luidspreker, ventilator, planchet, handdoekrekje, background Ledverlichting, spiegel, control display o.a. voor de bediening van de radio, ozon desinfectie, verlichtingen, temperatuur aflezen, inklapbaar zitje. De stoomgenerator is ca. 2,8Kw. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 1999,- Gewicht ca. 94Kg. afm. ca. Krt1. 115x85x22cm., Krt2. 200x68x5cm., Krt3. 200x79x5cm., Krt4. 198x33x23cm.
Conditie:Nieuw
625
32602-352
Stoomcabine 100x100cm.
1x stoomcabine. Type LR139-100. Buitenmaat afm. ca. 1000x1000x2150mm. Halfrond met witte bodem hoogte ca. 15cm. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, in de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon, CD-aansluiting, ozone reiniging, stelpoten, antislip bodem, ventilator, hand douche, 6 rug massage, zitje. Het geharde glas is 5mm. en zwart getint. Winkelverkoop prijs euro 2595,- Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen. Totaal gewicht ca. 130 Kg. afm. ca. 1. 192x43x21cm.m., 2. 192x63x7cm., 3. 192x46x10cm., 4. 100x100x26cm. Let op: de control box wordt los meegeleverd en moet door klant zelf moet worden geïnstalleerd.
Conditie:Nieuw
595
32602-353
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw regendouche met mengkraan, type: HS-L-7, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 2050 gram, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
80
32602-354
Pop up drain
1x Popup drain met overloop. Conditie: nieuw.
20
32602-355
Douchecabine, Vierkant 90cm.
1x douchecabine. Type G2010. afm. ca. 1200x1900mm. Vervaardigd van 6mm. gehard glas is eenvoudig te plaatsen met de aluminium profielen, onderste profiel is wit. Dit betreft een nieuw artikel in 1 verpakking afm. ca. 193x63x9cm.. Gewicht ca. 52Kg.
Conditie:Nieuw
175
32602-356
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-357
Douchecabine 100x80cm.
1x douchecabine. Type LR120085-100. afm. ca. 1000x800x2000mm. Met een zwarte omranding aan de onderkant. Een opening met smalle zweefdeur. Dit betreft een nieuw artikel in 2 verpakkingen. Gewicht ca. 35Kg.
Conditie:Nieuw
195
32602-358
Enkel badkamermeubel ca-9003
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel, type: CA-9003. Meubel in kleur espresso, afmeting ca.: 90x50x43,5 cm met 1 natuurstenen waskom van afmeting ca.: 50x36x10 cm, spiegel afmeting ca.: 80x50x1,5 cm, soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
350
32602-359
Inbouw regendouche
1x Excellence Wellness inbouw regendouche met handdouche, type: 2046, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. gram, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
85
32602-360
12,43 M2 Tegels Mat Antraciet - 75x75 Cm
Oppervlakte: 12,43m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: antraciet
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
250
32602-361
Toilet 6291
155
32602-362
2 Persoons Massagebad, 152x152cm.
1x 2-persoons massage bad. Type 1501white. Kleur wit. afm. ca. 1520x1520x620mm. Voorzien van doorkijk venster, 10 grote en kleinere waterjets, verlichting in de buiten zijde, waterval, kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. Winkelverkoopprijs euro 3349,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 113Kg. Afmeting ca. 168x168x85cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-363
Duo Badkamermeubel Mh-1202g
1x Excellent Wellness Duo eiken badkamermeubel, type: MH-1202. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 120x50x55 cm, natuurstenen black stone wasbak, spiegelkast van Afm. 120x60x13 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd.
695
32602-364
1x 2-persoons massage bad. Type LF12181R. Kleur wit. Rechtse opstelling. afm. ca. 1800x1200x650mm. 6 grote waterjets, 8 bubbel jets, onderwater verlichting, thermostatische kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. De waterpomp werkt op 220V. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. LET OP: het zitje is Links in het bad gesitueerd. Hoofdsteunen en kranen zitten aan de muurzijde. Gewicht ca. 85Kg.
Conditie:Nieuw
795
32602-365
Inloopdouche 110x200 Cm
1x Excellent Wellness Inloopdouche / douchewand, type: EW-040-110 cm, Afmeting Ca. 110x200 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel met een stevige bevestigingsstang die 2 cm in lengte verstelbaar is, zowel links als rechtsom te monteren, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
Conditie: Nieuw. in verpakking. CE en ISO9001 goedgekeurd.
185
32602-366
15,07 M2 Tegels Gold Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 15,07m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: Donker goud kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
315
32602-367
Outdoor spa blauw bad
1x outdoor spa. Type YH192-BL/RE. Buitenmaat afm. ca. 2100x2100x900mm. Deze spa heeft een blauw bad met donkere kunststof houten skirts (mahonie kleurig). Verder is deze spa voorzien van ca. 51 waterjets waaronder roterende jets, ca. 10 airbubble jets, ca, 16 stuks kleine LED onderwaterverlichting, 2 stuks grote onderwaterverlichting. De zwarte cover wordt gratis meegeleverd. Een heater van ca. 3Kw kan het water op temperatuur houden, 2 stuks waterpompen 1,5Kw, 1 stuks luchtpomp 0,4 KW, 1 stuks filterpomp 0,75 kW. De waterverplaatsing van de jets is via twee knoppen te regelen. Control panel, Ozone-desinfectie. Het bad is geplaatst op een RVS onderstel en alle aansluitingen zijn vrij bereikbaar. Uitgebreide handleiding. Alle motoren werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 8999,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 309Kg. 2 Verpakkingen. Afmeting van het bad inclusief de transportpallet is ca. 250x235x100cm.+cover.
Conditie:Nieuw
3095
32602-368
Inbouw regendouche
1x Excellent wellness inbouw regendouche met glijstang, model HS-68, 2 functions: stortdouche en handdouche, afmeting van douchekop circa 20 cm, chroom coating, materiaal: massief messing met keramisch binnenwerk, netto gewicht circa 2500 gram, CE en ISO9001 gekeurd.
Conditie: Nieuw.
140
32602-369
Duo badkamermeubel model 59
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: model 59. Kleur naturel. Meubel van afmeting ca.: 120x50x76 cm, natuurstenen black stone plaat en wasbak, inclusief spiegel van circa 120x60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
795
32602-370
1 Persoons Massagebad, 185x90cm.
1x 1-persoons massage bad. Type IR1902. afm. ca.1850x900x600mm. Dit witte bad is voorzien van 1 openzijde waar door dit bad tegen een muur geplaatst moet worden. Het bad heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 aibubble-jets. Verder voorzien van een control-display voor de onderwaterverlichting en de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. De sterkte van de airbubble-jets kan worden geregeld. Verder een waterval als kraan, pop-up draineer en een handdouche. Het is voorzien van stelpootjes. Winkeladvies prijs € 3589,- Dit betreft een artikel nieuw in verpakking. Gewicht ca. 95,5 Kg. afm. ca. 202x102x74cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-371
Mengkraan 40cm. Hoog
Conditie:Nieuw
70
32602-372
10 M2 Tegels Metrop. Grey Slo - 20x50 Cm
Oppervlakte: 10m2
Productnaam: tegels Metrop. Grey Slo
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
150
32602-373
32 M2 Tegels Wit Mat - 25x50 Cm
Oppervlakte: 32m2
Productnaam: tegels wit mat
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 25x50 cm
Dikte: 7 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
330
32602-374
Douchepaneel T910
1x Excellent Wellness opbouw douchepaneel, type: T910, afmetingen: h115x16cm, kleur: geborsteld RVS, materiaal vervaardigd uit: RVS 304 (messing kraanwerk), inclusief handdouche, anti kalk behandeld, diverse massagejets.
175
32602-375
24 M2 Tegels Uni - 20x20 Cm
Oppervlakte: 24m2
Productnaam: tegels Uni
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
295
32602-376
Badkraan Chrome 100cm. Hoog
Conditie:Nieuw
170
32602-377
Duo badkamermeubel espresso 150
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: WE-150. Meubel in kleur espresso van afmeting ca.: 150x50x50 cm met 2 keramieke waskommen van afmeting ca.: rond 37x16 cm, 2 Spiegelkasten van afmeting ca.: 60x55x13 cm, greeploos model en soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw
450
32602-378
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type Havik LUX2. afm. ca. 1200x470x500mm. Glanzend wit. De top is vervaardigd van giethars. De spiegelkast met Verlichting armaturen is ca. 1200x450x180mm. Daarnaast twee zijkasten van ca. 1500x350x350mm. Alle laden en deuren zijn voorzien van soft close lade geleiders en scharnieren. Totaal gewicht ca. 101,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. afm. ca. 1. 125x54x51cm. 2. 126x56x23cm., 3. 126x56x23cm. 4. 156x41x41cm. 5. 156x41x41cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-379
Sauna Van 220x220cm. Driehoek
1x sauna met kachel. Type 1101. hoek afm. ca.2200x2200x2100mm. Voorzien van verwarming met kachel tot 90 graden en ca. 15kg lava stenen met houten ombouw, 8mm. helder veiligheids glas met deur met grote handvatten, ventilatie rooster, 'touch-screen' control panel, 7 stuks verlichting, Radio cd speler (in plafond verwerkt) met 2 speakers, 3 lig/zitbanken op twee hoogten, houten emm.er met lepel, zandloper, thermometer. Afstandsbediening. De achterwanden zijn voorzien van kleine lichte natuur steenstrips. Winkelverkoopprijs ca. 5999 euro. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal 11 kartons. afm. ca. 220x122x23cm., 225x123x23cm., 203x115x10cm., 202x65x10cm., 207x54x34cm., 221x119x22cm., 222x113x26cm., 40x30x14cm., 60x43x30cm., 35x31x30cm., 57x57x26cm. Totaal gewicht ca. 530Kg.
Conditie:Nieuw
2095
32602-380
Duo badkamermeubel w1720
1x Excellent Wellness badkamermeubel met granieten topplaat en 2 keramieke wasbakken, type: W1720. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 160x48x58 cm, soft-close systeem, LED spiegel van Afm. Ca. 160x60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd.
550
32602-381
Enkel badkamermeubel genoco
1x Excellent Wellness Enkel badkamermeubel model Genoco. Meubel in de kleur grijs met keramieke wasbak. Houten meubel van afmeting ca.: 90x50x51,5 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw. Let op! Er zit een wasbak bij zoals op de laatse 2 foto.
345
32602-382
Enkel badkamermeubel 9132
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: 9132. Kleur zwart. Meubel van afmeting ca.: 75x58x84cm met wasbak, voorzien van soft-close systeem, spiegel van afmeting ca.: 70x80cm, planchet van afmeting ca.: 75x10cm, zonder kraan, met handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
250
32602-383
1 Persoons Badmeubel, 60cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANNI11360B. Kleur zwart, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 600x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 600x500mm. 1 planchet van ca. 600x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 89,5Kg.
Conditie:Nieuw
370
32602-385
10 M2 Tegels Metro Wit Glans - 7,5x15 Cm
Oppervlakte: 10m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: metro look
Bewerking: glans
Afmeting: 7,5x15 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
160
32602-386
Hangend douchekop
1x hangende douchekop. Type 86H15. De douchekop is gemaakt voor inwendige ophanging. De waterverdeler is afgewerkt met koperen binnenwerk en is daarom UPC gecertificeerd. Dit betreft een artikel in verpakking. Gewicht ca. 15,5Kg.
Conditie:Nieuw
100
32602-387
Oppervlakte: 25,2m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijstint
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 9 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
290
32602-451
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-452
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
Conditie:Nieuw
395
32602-453
Duo badkamermeubel model 26
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, model 26. Kleur naturel. Meubel van afmeting ca.: 120x50x56 cm, inclusief 2 keramische waskommen, inclusief spiegel van afm. circa 120 x 60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
655
32602-454
1 Persoons Badmeubel, 70cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANNI11370W. Kleur wit, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 700x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 700x500mm. 1 planchet van ca. 700x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 91,5Kg.
Conditie:Nieuw
395
32602-455
Douchecabine, Vierkant 90cm.
Conditie:Nieuw
175
32602-456
Toilet type tornado
170
32602-457
1 Persoons Zwart Massagebad, 185x90cm.
1x 1-persoons massage bad. Type IR1902B. Afmeting Circa 1850x900x600mm. Dit zwarte bad is voorzien van 1 openzijde waar door dit bad tegen een muur geplaatst moet worden. Het bad heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 aibubble-jets. Verder voorzien van een control-display voor de onderwaterverlichting en de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. De sterkte van de airbubble-jets kan worden geregeld. Verder een waterval als kraan, pop-up draineer en een handdouche. Het is voorzien van stelpootjes. Winkeladvies prijs € 3589,- Dit betreft een artikel nieuw in verpakking. Gewicht ca. 95,5 Kg. afm. ca. 202x102x74cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-458
Mengkraan 61cm. Hoog
Conditie:Nieuw
90
32602-459
Douchecabine 120x80cm.
Conditie:Nieuw
165
32602-460
Vrijstaande badkraan 5006
1x Excellent Wellness vrijstaande badkraan, type: modern nummer 5006, kleur: chroom coating (gepolijst), materiaal: dik massief H59 messing, keramisch binnenwerk goed voor 800.000 keer open/dicht zonder lekkage, plaatdikte:12 UM, werkdruk: 0, 2-12kgf/cm2, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, netto gewicht: 4 kg, inclusief handdouche, CE en ISO9001 gekeurd.
200
32602-461
Kraan lt-k-77
60
32602-462
Enkel badkamermeubel sw-6002
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: SW-6001. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 60x46x90 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, spiegelkast van Afm. 60x55x13 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
395
32602-463
20,52 M2 Tegels Cry Ivory - 60x60 Cm
Oppervlakte: 20,52m2
Productnaam: tegels Cry Ivory
Materiaal: Keramiek
Kleur: beige
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: glans
Afmeting: 60x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-464
Opzet kraan
Conditie:Nieuw
25
32602-465
15,07 M2 Tegels Sky Gris Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 15,07m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
295
32602-466
Douchecabine Type D053-90x90
1x Excellent Wellness vierkante Douchecabine type: EW-053-90 cm, Afmeting Ca. 90x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
225
32602-467
2 Persoons Massagebad, 167x167cm.
1x 2-persoons massage bad. Type LF3816-170. afm. ca. 1675x1675x560mm. 4 grote en 6 kleinere waterjets, 8 bubbel jets, onderwater verlichting, waterval, thermostatische kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. Gewicht ca. 118,5Kg. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
995
32602-468
16,8 M2 Ox Roble - 23x120 Cm
Oppervlakte: 16,8m2
Productnaam: Ox Roble
Materiaal: Keramiek
Kleur: beige
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nvt

Conditie: Nieuw
250
32602-469
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
Conditie:Nieuw
395
32602-470
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
1x 2-persoons badkamermeubel. Type 471-B. Hoogglans zwart meubel van ca.120cm. met keramisch top met daarin 2 waskommen, 1 spiegel van ca. 100cm., mengkranen, softclosing scharnieren en ladegeleiders, pop-up afvoeren. 2 Hoge hangkasten van ca. 145cm.. Voor gemonteerde kasten. Kranen, montagemateriaal en afvoeren verpakt in de kast. Dit betreft een nieuw product in verpakking. LET OP: excl. verlichtingsarmaturen. Gewicht ca 93Kg. Verpakkingsmaten 1e. krt. 130x55x55cm., 2x 2e. krt. 150x35x25cm., 3e.krt. 120x55x20cm., 4e.krt. 115x55x3cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-471
Duo badkamermeubel n11
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type: N11. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x50x51,5 cm met zwart granieten wastafel met onderliggende keramieke waskommen, voorzien van soft-close systeem, spiegel afmeting ca.: 120x10x50 cm, zijkast van afmeting ca.: 40x31x150cm, greeploos model, zonder kranen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
595
32602-472
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
Conditie:Nieuw
315
32602-473
Oppervlakte: 20m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: licht grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
510
32602-474
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-475
Conditie:Nieuw
245
32602-476
Duo badkamermeubel espresso 120
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: Espresso. Meubel in kleur espresso van afmeting ca.: 120x50x55 cm met 2 keramieke waskommen van afmeting ca.: 38x38x15 cm, Spiegel afmeting ca.: 120x55x13 cm, greeploos model en soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw
395
32602-477
1x 2-persoons massage bad, Type RT1809R. Rechtse opstelling. afm. ca. 1800x1200x610mm. Het witte bad heeft 2 skirts. Het bad heeft een whirlpoolfunctie d.m.v. 6 grote en 8 kleinere waterjets. Tevens 16 airbubble-jets welke in kracht te regelen zijn. Het control panel regelt de in- en uitschakeling van de water en luchtpomp. Verder heeft het bad 2 hoofdsteunen, handdouche, kraan, pop-up drain en staat op een RVS onderstel met stelpoten. Dit bad kan ook worden ingebouwd omdat de 2 skirts eenvoudig te verwijderen zijn. Water- en airbubblepomp werken op 220V. Winkelverkoopprijs euro 3579,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 102Kg.. Afmeting ca. 192x133x76cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-478
Stoomcabine 100x100cm.
1x stoomcabine. Type 2711ST100. afm. ca. 1000x1000x2150mm. Voorzien van twee kleine schuifdeuren, top- en sfeerverlichting, handdouche. topdouche, voetmassage, rugjets voor watermassage, inklapbaar zitje, planchet met daaraan een beugel voor een handdoek. Cabine staat op stelpootjes en is compleet uitgevoerd. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2149,- Totaal gewicht ca. 92 kg en verpakt in vier kartons. Afmetingen ca. krt.1 100x100x34cm., krt.2 183x45x11cm., krt.3 180x79x6cm., krt.4 180x30x17cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-479
Douchecabine Type 045f-R
1x Excellent Wellness rechthoekige Douchecabine type: EW-045F-R, Rechter variant, Exclusief model met roldeur, Afmeting Ca. 120x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
275
32602-480
Outdoor spa wit bad
Conditie:Nieuw
2795
32602-481
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw regendouche met mengkraan, type: 2011F, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 2050 gram, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
100
32602-482
40 stuks tegellijm geschik voor vloer en wand - nvt cm
Oppervlakte: 40stuks
Materiaal: Tegellijm
Kleur: grijs
Uitstraling: nvt
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: duitsland
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
560
32602-483
Duo badkamermeubel model 2
1x Excellent Wellness badkamermeubel, model 2. Kleur bruin. Meubel van afmeting ca.: 120x49x50 cm, natuurstenen black stone wasbakken van Afm. Ca. rond 42x14 cm, soft-close systeem, Led-spiegel van Afm. 120x60x2 cm (de led verlichting zit rondom aan de achterzijde van de spiegel), exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Conditie: Nieuw.
395
32602-484
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-485
1 Persoons Badmeubel, 90cm.
Conditie:Nieuw
395
32602-486
Hangend douchekop
Conditie:Nieuw
100
32602-487
Oppervlakte: 2stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
180
32602-488
Duo badkamermeubel 1203
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: 1203. Kleur naturel. Meubel van afmeting ca.: 120x50x90 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, spiegelkast van Afm. 120x60x14 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
1050
32602-489
Inloopdouche 100x200 Cm
1x Excellent Wellness Inloopdouche / douchewand, type: EW-040-100 cm, Afmeting Ca. 100x200 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel met een stevige bevestigingsstang die 2 cm in lengte verstelbaar is, zowel links als rechtsom te monteren, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
180
32602-490
Duo badkamermeubel 1204-2
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: 1204-2. Kleur naturel. Meubel van afmeting ca.: 120x50x56 cm, natuurstenen black stone wasbak, spiegel van Afm. 120x55x1 cm, exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
Let op! Er zit een afwijkende spiegel en 2 afwijkende waskommen bij zoals op de laatste foto.
625
32602-491
15 M2 Tegels Metrop. Pearl - 20x50 Cm
Oppervlakte: 15m2
Productnaam: tegels Metrop. Pearl
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
180
32602-492
Conditie:Nieuw
60
32602-493
15 M2 Tegels Metrop. Zand - 20x50 Cm
Oppervlakte: 15m2
Productnaam: tegels Metrop. Zand
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
180
32602-494
1 Persoons Badmeubel, 75cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type BL830 kleur zwart. Keramische wasbak op een meubel van afm. ca. 750x460mm. met soft-close scharnieren. Een spiegelkast met soft-close scharnieren van ca. 430x110x800mm. en een zijkast van ca. 300x200x1500mm. eveneens voorzien van soft-close scharnieren. Incl. mengkraan, grepen, en pop-up afvoer. De kranen en pop-up drains zitten verpakt in het grote meubel. Dit betreft een nieuw product in verpakking. Gewicht ca. 78,5Kg. Verpakkingsmaten 1e. krt. 85x50x20cm., 2e. krt. 155x35x25cm., 3e.krt. 85x55x20cm., 4e.krt. 80x50x50cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-495
Conditie:Nieuw
175
32602-496
Toilet 616
155
32602-497
Duo Badkamermeubel 9012m
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel, type: 9012M. Kleur hoogglans wit. Meubel van afmeting ca.: 120x50x46 cm, voorzien van softclose systeem, inclusief spiegel, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos.
Conditie: Nieuw.
430
32602-498
Stoomcabine 95x95cm.
1x stoomcabine. Type GT0521. Buitenmaat afm. ca. 950x950x2150mm. Halfrond model. Voorzien van regendouche in het plafond, digitaal 'touchscreen' computer, hand douche met LED verlichting en temperatuur display, getint glas. In de hoek geplaatste douchepaneel, tijd- en temperatuur instelbaar, aroma therapie, sfeer verlichting in de douchekolom, verlichting rond de regendouche, FM radio met speaker, mogelijkheid voor het aansluiten van een telefoon of voor CD-aansluiting, ozone reiniging, RVS onderstel met stelpoten, antislip bodem, ventilator, 6 waterjets voor rug massage, zitje. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Winkelverkoopprijs euro 2495,- Totaal gewicht ca. 104Kg.. Verpakt in 4 Kartons. Afmetingen ca. 1e 125x125x36cm., 2e 197x101x7cm., 3e197x94x7cm., 4e 197x30x20cm.
Conditie:Nieuw
645
32602-499
Inloopdouche 90x200 Cm
1x Excellent Wellness Inloopdouche / douchewand, type: EW-040-90 cm, Afmeting Ca. 90x200 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel met een stevige bevestigingsstang die 2 cm in lengte verstelbaar is, zowel links als rechtsom te monteren, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
165
32602-500
1x stoomcabine met bad. Type 2526STB. afm. ca. 100x100x215cm. Bad, stoom cabine met verlichting, gekleurd gehard glas van 5,4mm. controlepaneel, FM-radio met speaker, ventilator, 4 rugjets voor watermassage, handdouche en topdouche. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen.
Conditie:Nieuw
595
32602-501
Duo badkamermeubel f1718-700
1x Excellent Wellness badkamermeubel met 2 keramieke wasbakken, type: F1718-700. Kleur bruin. Meubel van afmeting ca.: 140x50x58 cm, soft-close systeem, spiegel van Afm. Ca. 140x70 cm, kast van Afm. Ca. 30x28x150 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd.
395
32602-502
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw regendouche met thermostaatkraan, type: 2002B, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 2050 gram, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
115
32602-503
Duo badkamermeubel 9001
1x Excellent Wellness badkamermeubel, type 9001. Meubel in kleur hoogglans wit met zwart granieten top blad, meubel afmeting ca.: 145x52x50 cm en spiegel Afm. Ca. 145x50 cm, inclusief aluminium handgrepen, soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
400
32602-504
Duo badkamermeubel n6
1x Excellent Wellness Badkamermeubel type: N6. Meubel in hoogglans wit, Afm. Ca. 121x49x31 cm, spiegel afmeting ca.: 120x70 cm, RVS handgrepen, soft-close ladegeleiders, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
245
32602-506
Nisdeur
1x Excellent wellness Douche Nisdeur type EW-043L, Linker variant, Afmeting Ca. 100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, perfect voor tussen een nis, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
235
32602-507
2 Persoons Badmeubel, 150cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-508
Douchecabine 100x80cm.
Conditie:Nieuw
195
32602-509
1x 1-persoons massage bad. Type RT1802L. Linkse opstelling, afm. ca.1830x900x640mm. V.v. Wit bad, whirlpool functie d.m.v. 6 grote waterjets en 16 airbubble-jets, hand douche, control panel voor de onderwaterverlichting en het in- en uitschakelen van de water- en luchtpomp, 2 hoofdsteunen. De airbuble-jets kunnen in kracht geregeld worden. Het bad heeft twee skirts, een kraan en een handdouche. Winkel adviesprijs Euro 3299,- Dit betreft een nieuw product in verpakking. Afm. ca. 195x105x78cm.
Conditie:Nieuw
895
32602-510
1x 2-persoons massage bad. Type LF12181L. Kleur wit. Linkse opstelling. afm. ca. 1800x1200x650mm. 6 grote waterjets, 8 bubbel jets, onderwater verlichting, thermostatische kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. De waterpomp werkt op 220V. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. LET OP: het zitje is Rechts in het bad gesitueerd. Hoofdsteunen en kranen zitten aan de muurzijde. Gewicht ca. 85Kg.
Conditie:Nieuw
795
32602-512
Nisdeur
1x Excellent wellness Douche Rol Nisdeur type EW-045A-R, Rechter variant, Afmeting Ca. 100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, perfect voor tussen een nis, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
225
32602-513
Stoomcabine Halfrond, 100x100cm.
1x stoomcabine. Type LR9092-100. afm. ca. 1000x1000x2150mm. LED verlichting in het plafond waarna de kleuren veranderen in 6 kleuren. Zwarte profielen. FM-radio, achtergrond verlichting, zitting, shampoo houder, handdoekrek, voetmassage, ventilator. Het artikel heeft stelpoten met in hoogte verstelbare poten voor eenvoudige installatie. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen. Gewicht ca. 115Kg.
Conditie:Nieuw
635
32602-514
12,43 M2 Tegels Mat Ivory - 75x75 Cm
Oppervlakte: 12,43m2
Productnaam: tegels Mat Ivory
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: industriele look
Bewerking: Mat
Afmeting: 75x75 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
250
32602-515
33,6 M2 Ox Roble - 23x120 Cm
Oppervlakte: 33,6m2
Productnaam: Ox Roble
Materiaal: Keramiek
Kleur: beige
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
500
32602-516
27 M2 Tegels Metrop. Pearl - 20x50 Cm
Oppervlakte: 27m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
340
32602-517
2 Persoons Badmeubel, 148cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-518
2 Persoons Badmeubel, 180cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-519
16,8 m2 m. Roble - 23x120 cm
Oppervlakte: 16,8m2
Productnaam: M. Roble
Materiaal: Keramiek
Kleur: beige
Uitstraling: houtlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 23x120 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
250
32602-520
Oppervlakte: 9,6m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: portugese look
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x20 cm
Dikte: 6 mm
Land van herkomst: Italie
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
155
32602-521
Toilet fd-015-1
1x Excellent Wellness one-piece-toilet type: FD-015-1 met softclose wc-bril. afmeting ca.: 71 x 36 x 78,50 cm. CE en ISO9001 gekeurd.
195
32602-523
2 Persoons Massagebad, 180x141cm.
1x 2-persoons massage bad. Type RT1806. afm. ca.1800x1410x740mm. Links en rechts te plaatsen omdat het bad 3 skirts heeft en 1 lange zijde open is. Het witte bad heeft een whirlpool functie d.m.v. 6 grote waterjets, 10 kleinere waterjets en 16 airbubble-jets. De airbubble-jets kunnen in kracht geregeld worden. Verder voorzien van een kraan, handdouche en pop-up drain. Het control panel regelt de onderwaterverlichting en het in- en uitschakelen van de water- en luchtpompen. Het bad heeft 2 hoofdsteunen en staat op een RVS onderstel met stelpootjes. Indien de 3 skirts verwijderd worden dan kan dat bad ook worden ingebouwd. Water- en airbubblepomp werken op 220V. Winkelverkoopprijs Euro 3499,- Dit betreft een nieuw product in verpakking. Totaal gewicht ca. 102Kg. Afmeting ca. 196x154x83cm.
Conditie:Nieuw
1170
32602-524
1 Persoons Badmeubel, 75cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-525
Toiletmeubel
1x Excellent Wellness toiletmeubel, hoogglans wit met blue lime stone hardstenen. Meubel van afmeting ca.: 40x20x60 cm, soft-close systeem, greeploos model, inclusief handgreep. Het meubel is om te draaien zodat het handvat aan de andere kant zit. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos. Conditie: Nieuw. Let op! Dit meubel heeft geen kraangat in de natuurstenen waskom.
195
32602-526
2 Persoons Badmeubel, 160cm.
Conditie:Nieuw
425
32602-527
Vrijstaand Acryl Bad Type 1030d
1x Excellent Wellness vrijstaand acryl bad, type: 1030D, afmetingen: l170xb73xh66 cm, materiaal: acryl, kleur: wit, rvs frame met stelpoten om oneffenheden uit te lijnen, constructie bestaat uit 4 verstevigingslagen (polyesther, acryl, mdf-board, rvs), inclusief afvoer, inclusief wateroverloop, excl. badkraan. Dit betreft een nieuw product
450
32602-528
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-534
Stoomcabine Met Massagebad 150x85cm.
1x stoomcabine met massage bad. Type 2305STW. afm. ca. 1500x850x2200mm. Voorzien van schuifdeuren, gekleurd glas, topverlichting en sfeerverlichting, handdouche. topdouche, voetmassage, radio met speaker, ventilator, waterjets voor rug massage, handdoekrekje met planchet, zeep en shampoo dispenser. Artikel staat op stelpootjes en dus eenvoudig te stellen. Zeer compleet uitgerust model. Winkelverkoopprijs euro 3195,- Dit betreft een artikel nieuw in 5 verpakkingen. Totaal gewicht 151,5 Kg. Afm. 157x95x65cm, 164x43x12cm, 164x63x5, 164x30x18, 164x74x7cm.
Conditie:Nieuw
945
32602-535
Douchecabine Type 017f-100
1x Excellent Wellness Douchecabine type: EW-017F-100 cm, Afmeting Ca. 100x100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, deur en vaste wand kunnen omgewisseld worden (dus ook in spiegelbeeld te plaatsen), magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
200
32602-536
Duo badkamermeubel genoco
1x Excellent Wellness Duo badkamermeubel model Genoco. Meubel in de kleur grijs met 2 keramieke wasbakken. Houten meubel van afmeting ca.: 120x50x51,5 cm, voorzien van soft-close systeem, zonder kranen, greeploos model. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Conditie: Nieuw. Let op! De wasbakken zijn zoals op de laatste foto. Dit meubel heeft 2 lades ipv 4.
395
32602-537
Sauna met harvia kachel
1x sauna met Harvia kachel. Type WS1509. afm. ca. 1500x1050x1900mm. De Harvia kachel is ca. 3KW met een houten frame. Computer panel. Verlichting, tijds- en temperatuur isntellingen, thermo-hygrometer, zandglas, emm.er en lepel. Winkelverkoopprijs 4550 euro. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
1995
32602-538
Inloopdouche 80x200 Cm
1x Excellent Wellness Inloopdouche / douchewand, type: EW-040-80 cm, Afmeting Ca. 80x200 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel met een stevige bevestigingsstang die 2 cm in lengte verstelbaar is, zowel links als rechtsom te monteren, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
160
32602-539
51,84 M2 Tegels Wit Glans - 30x60 Cm
Oppervlakte: 51,84m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
600
32602-540
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-541
1 Persoons Badmeubel, 60cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type DANN11360W. Kleur wit, gelakt. 1 Onder meubel van ca. 600x460x400mm. Met keramische bassin. 2 Zijkasten van ca. 1100x300x300mm. 1 spiegel van ca. 600x500mm. 1 planchet van ca. 600x100mm. Di artikel is volledig gemonteerd. Excl. kranen en pop-up drains, soft-close scharnieren en/of ladegeleiders. Dit betreft een nieuw artikel in 5 verpakkingen. Gewicht ca. 89,5Kg.
Conditie:Nieuw
395
32602-542
Douchecabine type hd-301
1x Excellent Wellness Douchecabine 5-hoek, type: HD-301, Afmeting Ca. 100x100x180 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, 2 zijwanden en 1 deur, chroom wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief deurgrepen, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
Let op! De handgreep kan afwijkend zijn als op de foto.
160
32602-543
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-544
Sauna Rechthoekig 220x200cm.
1x sauna met kachel. Type 1102. afm. ca.2000Bx2000Dx2100Hmm. Voorzien van verwarming met kachel tot 90 graden en ca. 15kg lava stenen, 8mm. helder veiligheids glas met deur vv kolomhandles, ventilatie rooster, touch-screen control panel, verlichting, Radio cd speler met 2 speaker, zitbank, houten emm.er met lepel, zandloper, thermometer. De achterwanden zijn voorzien van kleine lichte natuur steenstrips, de buitenzijde van houtnerf decoratie. Winkelverkoopprijs ca. 4599 euro. Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. 10 Kartons. afm. ca. 215x123x22cm., 207x122x22cm., 203x82x12cm., 213x50x21cm., 211x116x24cm., 211x116x24cm., 40x30x14cm., 60x43x30cm., 35x31x30cm., 57x57x26cm. Gewicht ca. 470Kg.
Conditie:Nieuw
1995
32602-545
20,16 M2 Tegels Ark. Bone - 30x60 Cm
Oppervlakte: 20,16m2
Productnaam: tegels Ark. Bone
Materiaal: Keramiek
Kleur: creme
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
270
32602-546
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-547
Inbouw regendouche zh46602
1x Excellence Wellness inbouw regendouche met handdouche, type: ZH16601, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, keramisch binnenwerk, inclusief baduitloop kraan.
150
32602-548
27,36 M2 Tegels Wit Glans - 30x60 Cm
Oppervlakte: 27,36m2
Productnaam: tegels wit glans
Materiaal: Keramiek
Kleur: wit
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
350
32602-549
Oppervlakte: 2stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
180
32602-551
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
100
32602-552
Duo badkamermeubel model 59
1x Excellent Wellness eiken badkamermeubel, type: model 59. Kleur smokey grey. Meubel van afmeting ca.: 120x50x76 cm, natuurstenen black stone plaat en wasbak, inclusief spiegel van circa 120x60 cm, exclusief kranen. Meubel is reeds voorgemonteerd. Conditie: nieuw.
795
32602-553
Enkel badkamermeubel 9240
1x Excellent Wellness badkamermeubel met een granieten top blad met daaronder een keramische wasbak, type 9240. Kleur mat wit. Meubel van Afm. Ca. 80x53x85 cm, soft-close systeem, spiegel van Afm. Ca. 80x60 cm, zonder kraan, met handgrepen. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren).
Let op! Er zit een opstaand randje aan de achterzijde van de granieten plaat zoals op de laatste foto. Er zit een normaal kraangat op dit meubel zoals foto 2.
300
32602-554
Oppervlakte: 20,16m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: moderne look
Bewerking: Mat
Afmeting: 30x60 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
270
32602-555
5 stuks tegellijm geschik voor vloer en wand - nvt cm
Oppervlakte: 5stuks
Materiaal: Tegellijm
Kleur: grijs
Uitstraling: nvt
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: duitsland
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-556
Stoomcabine Halfrond, 90x90cm.
1x stoomcabine. Type LR9092-90. afm. ca. 900x900x2150mm. LED verlichting in het plafond waarna de kleuren veranderen in 6 kleuren. Zwarte profielen. FM-radio, achtergrond verlichting, zitting, shampoo houder, handdoekrek, voetmassage, ventilator. Het artikel heeft stelpoten met in hoogte verstelbare poten voor eenvoudige installatie. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen. Gewicht ca. 105Kg.
Conditie:Nieuw
595
32602-557
Kraan 3051b
60
32602-558
Hangende douchepaneel
Conditie:Nieuw
110
32602-559
Enkel badkamermeubel f1713-wit
1x Excellent Wellness badkamermeubel met granieten top plaat, type: F1713-wit. Meubel in de kleur espresso, meubel afmeting ca.: 80x50x45 cm, LED spiegel van afmeting ca.: 80x60 cm, inclusief handgrepen, voorzien van soft-close systeem, exclusief kraan. Meubel zit reeds voorgemonteerd in doos (enkel handgrepen nog monteren). Dit is een nieuw product in verpakking..
325
32602-560
15,07 M2 Tegels Silver Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 15,07m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: donker zilver kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
315
32602-561
27 M2 Tegels Metrop. Bruin - 20x50 Cm
Oppervlakte: 27m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
320
32602-562
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-563
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-564
Kraan hw-lt-3
1x Excellent wellness wastafelkraan met digitale temperatuur en tijdsaanduiding, type HW-LT-3, hoogte circa 18 cm, digitale micromotor aansturing waarbij geen stroom of batterijen nodig zijn, kleur materiaal: chroom, materiaal vervaardigd uit massief messing, keramisch binnenwerk, inclusief waterleidingen.
Conditie: Nieuw.
65
32602-565
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
1x 1-persoons badkamermeubel. Type 9013. afm. ca. 800x460x600mm. Kleur antraciet. Dit meubel heeft een keramisch witte wasbak afm. ca. 800x450mm. De spiegelkast is ca. 800x160x750mm. Dit model heeft een zijkasten met soft close scharnieren afm. ca. 1500x350x350mm. Lade met soft close systeem en sifon uitsparing. Inclusief kraan en pop-up afvoer. Totaal gewicht ca. 98,5Kg. Dit betreft een artikel in verpakking.
Conditie:Nieuw
295
32602-566
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-567
Douchecabine type ht-206
1x Excellent Wellness Douchecabine 5-hoek, type: HT-206, Afmeting Ca. 100x100x188 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, 2 zijwanden en 1 deur, chroom wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief deurgrepen, inclusief alle bevestigingsmaterialen.
160
32602-568
Douchecabine type 017-90
1x Excellent wellness Douchecabinetype EW-017-90 cm, Afmeting Ca. 90x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
195
32602-569
Douchecabine type 1011 wit hoog
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1011, kleur wit, afmeting cabine: 100x100x225 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
400
32602-570
Douchecabine
1x Excellent Wellness vierkante Douchecabine type: EW-053-100 cm, Afmeting Ca. 100x100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, de deuren scharnieren omhoog en omlaag bij het openen en het sluiten dat voorkomt onnodige slijtage, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, 2 cm verstelbaar wandprofiel, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
225
32602-571
Toilet type tornado
170
32602-572
27 M2 Tegels Metrop. Zand - 20x50 Cm
Oppervlakte: 27m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
320
32602-573
Oppervlakte: 20,52m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: 58,5x58,5 cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
270
32602-574
Douchecabine type 1111 wit laag
1x Excellent Wellness Stoomcabine, type: 1111, kleur wit, afmeting cabine: 110x110x215 cm, blauw grijs gecoat veiligheidsglas, regendouche, massagejets, ringverlichting om de regendouche, opklapbaar zitje, digitaal display, top en LED sfeerverlichting in 7 kleuren instelbaar, FM radio, ingebouwde speaker in het plafond, telefoonfunctie, rug massage, voetenmassage, handdouche op glijstang in hoogte verstelbaar, regendouche in het plafond, afzuiging, deur voorzien van alumium magneet sluiting, planchet t.b.v. shampoo, aluminium lijsten, douchebodem is gemaakt van sanitair acryl en met glasvezel versterkt met anti slip bodem, deuren/glaswerk zijn gemaakt uit 5mm veiligheidsglas, 220 Volt, CE en ISO9001 goedgekeurd, exclusief stoomgenerator.
415
32602-576
Sauna Van 220x220cm. Driehoek
Conditie:Nieuw
2095
32602-577
Inbouw regendouche
1x Excellent wellness inbouw regendouche, model HS-67, 3 functies: stortdouche, handdouche en badkraan, afmeting van douchekop circa 20 cm, chroom coating, materiaal: massief messing met keramisch binnenwerk, netto gewicht circa 2500 gram, CE en ISO9001 gekeurd.
Conditie: Nieuw.
150
32602-578
Conditie:Nieuw
185
32602-579
2 Persoons Badmeubel, 120cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-580
Douchecabine Ew-045f-L
1x Excellent Wellness rechthoekige Douchecabine type: EW-045F-L, Linker variant, Exclusief model met roldeur, Afmeting Ca. 120x90x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, nANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
325
32602-581
Opbouw regendouche
1x Excellence Wellness opbouw handdouche met mengkraan, type: C125, afmeting ca.: 19 x 12 cm, lengte Ca. 120 cm, netto gewicht Ca. 2 kg, kleur: chroom, materiaal vervaardigd uit: messing, inclusief handdouche, ronde douchekop (kantel/draaibaar), anti kalk behandeld, inclusief badkraan uitloop, keramisch binnenwerk.
75
32602-582
2 Persoons Badmeubel, 139cm.
Conditie:Nieuw
495
32602-583
Oppervlakte: 1stuk
Materiaal: Natuursteen
Kleur: steen
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: nvt
Afmeting: nvt cm
Dikte: nvt mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee
Verpakking: op een pallet

Conditie: Nieuw
95
32602-584
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-585
5,48 M2 Tegels Silver Decor - 45x45 Verdeeld In Vakjes Van 22,5x22,5 Cm
Oppervlakte: 5,48m2
Materiaal: Keramiek
Kleur: donker zilver kleurig
Uitstraling: moderne look
Bewerking: glans
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: Ja
Gerectificeerd: ja

Conditie: Nieuw
135
32602-586
2 Persoons Badmeubel, 130cm.
Conditie:Nieuw
595
32602-587
10 M2 Tegels Metrop. Grey Iso - 20x50 Cm
Oppervlakte: 10m2
Productnaam: tegels Metrop. Grey Iso
Materiaal: Keramiek
Kleur: grijs
Uitstraling: betonlook
Bewerking: Mat
Afmeting: 20x50 cm
Dikte: 8 mm
Land van herkomst: Spanje
Vorstbestendig: nee
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
150
32602-588
Stoomcabine Met Massagebad, 135x135cm.
1x stoomcabine met massage bad. Type ZS6216. afm. ca. 1350x1350x2000mm. Het bad heeft een doorkijk in halve maan. Het bad heeft een FM-radio, topverlichting en zijverlichting, handdouche en topdouche, Acupuncture rug massage. Het massage bad heeft watermassage d.m.v. diverse grote en kleine waterjets. Dit betreft een nieuw artikel in 4 verpakkingen. Gewicht ca. 154Kg. afm. ca. 143x143x61cm., 164x105x5cm., 163x40x16cm., 167x56x8cm.
Conditie:Nieuw
995
32602-589
2 Persoons Massagebad, 152x152cm. Zwart
1x 2-persoons massage bad. Type 1501black. Kleur zwart. afm. ca. 1520x1520x620mm. Voorzien van doorkijk venster, 10 grote en kleinere waterjets, verlichting in de buiten zijde, waterval, kraan, hand douche, stelpootjes, hoofdsteunen, overloopprotectie. Dit bad staat op een RVS onderstel met stelpoten die eenvoudig af stellen mogelijk maken. Winkelverkoopprijs euro 3549,- Dit betreft een nieuw artikel in verpakking. Totaal gewicht ca. 113Kg. Afmeting ca. 168x168x85cm.
Conditie:Nieuw
795
32602-590
1 Persoons Badmeubel, 80cm.
Conditie:Nieuw
295
32602-591
Oppervlakte: 5m2
Materiaal: Natuursteen
Kleur: beige
Uitstraling: natuursteen look
Bewerking: Mat
Afmeting: diverse cm
Dikte: 10 mm
Land van herkomst: azie
Vorstbestendig: ja
Gerectificeerd: nee

Conditie: Nieuw
140
32602-592
Douchecabine type l201-100
1x Excellent Wellness vierkante Douchecabine type: EW-L201, Afmeting Ca. 100x100x195 cm, 8 mm dik transparant veiligheidsglas, NANO gecoat glas (nagenoeg geen kalkaanslag doordat het water er direct afloopt en het niet hecht aan het oppervlak), deur en vaste wand kunnen geswitcht worden(ook in spiegelbeeld), aluminium wandprofiel, magneetstrips voor het sluiten van de deuren, inclusief kunststof afsluitstrips aan de onderzijde van de deuren, inclusief 2 deurgrepen, onzichtbare schroefbevestiging d.m.v. een design sluitstrip, inclusief alle bevestigingsmaterialen, mogelijkheid om op een douchebak te monteren.
200
32602-593
Enkel badkamermeubel c-01-700
1x Excellent Wellness houten badkamermeubel, type: C-01-700. Kleur antraciet. Meubel van afmeting ca.: 60x46x95 cm, natuurstenen black stone wasbak, soft-close systeem, exclusief spiegel en exclusief kraan. Meubel is reeds voorgemonteerd.
350