BVA Auctions

Veiling: Schilderijen (Domeinen Roerende Zaken) Amersfoort

Start veiling 09-07-2018 17:02
Sluiting vanaf 17-07-2018 21:00
Kijkdag(en) donderdag 12 juli 2018 van 09:00 uur tot 12:00 uur

Ophaaldag(en) Locatie : Kryptonweg 8 , 3812 RZ Amersfoort, Nederland

donderdag 19 juli 2018 van 09:00 uur tot 12:00 uur
Betaal eenvoudig met iDeal via uw BVA account. Het is ook mogelijk om via bankoverschrijving en PIN te betalen. Het is niet mogelijk om contant te betalen.

Wanneer je de kavel in ontvangst neemt vragen wij je te tekenen voor een goede ontvangst. Daarmee geef je aan dat je de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd je kavel, ook als deze in een verpakking zit.

Mocht je zelf niet kunnen, dan mag iemand anders de kavel namens jou ophalen (op vertoon van de factuur) of regel hier alvast een transporteur.

donderdag 26 juli 2018 van 09:00 uur tot 12:00 uur

Dit betreft een openbare veiling. Naast online bieden is het mogelijk de sluiting van de veiling bij te wonen en ten overstaan van de veilingmeester in de veilingzaal biedingen uit te brengen. De sluiting van de openbare veiling vindt plaats op de Kryptonweg 8, 3812 RZ te Amersfoort. U dient zich vooraf per e-mail aan te melden via veilingmeester@bva-auctions.com. Dit kan tot uiterlijk 15.00 uur op de dag van sluiting. Voor meer informatie zie het Contact & Vragen

Retourneren?
Dit betreft een openbare veiling waardoor de kavels in deze veiling niet op basis van het wettelijk herroepingsrecht geretourneerd kunnen worden. Voor meer informatie zie Contact en vragen.

Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden. Voor meer informatie zie Contact en vragen.

Veilig en betrouwbaar
Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Th.A. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten - notarissen N.V. te Zwolle.

Nummer

Beschrijving
Laatste bod
33451-576
R.L. (Paul) van Wierst, Glas II
1x schilderij door R.L. (Paul) van Wierst, Glas II, 1980, olieverf op papier; Afmetingen: hoogte 75 cm x breedte 100 cm
36
33451-577
Rob Raats, zonder titel nr. 3
1x schilderij door Rob Raats, zonder titel nr. 3, 1983, gouache op papier; Afmetingen: hoogte 110 cm x breedte 75 cm; Let op: glas gebroken + beschadigd!
3.5
33451-578
W.C. van Gogh, Lunchonette
1x schilderij door W.C. van Gogh, Lunchonette, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 66 cm x breedte 96 cm; Let op: glas gebroken!
6
33451-579
N.C. Bagijn, Portret
1x schilderij door N.C. Bagijn, Portret, pastelkrijt op papier; Afmetingen: hoogte 90 cm x breedte 70 cm; Let op: glas gebroken!
16
33451-580
onbekende kunstenaar, zonder titel (figuren bij putten)
1x schilderij door onbekende kunstenaar, zonder titel (figuren bij putten), gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 65 cm x breedte 83 cm; Let op: glas gebroken!
11
33451-581
T. Forrer, Andante
1x schilderij door T. Forrer, Andante, 1964, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 65 cm x breedte 88 cm; Let op: glas ontbreekt!
71
33451-582
Batavus Westerhuis, Vlinder 3
1x schilderij door Batavus Westerhuis, Vlinder 3, 1973, gemengde techniek en collage op papier; Afmetingen: hoogte 66 cm x breedte 51 cm
41
33451-583
J. Bos, Kennen wij elkaar?
1x schilderij door J. Bos, Kennen wij elkaar?, 1980, gouache op papier; Afmetingen: hoogte 77 cm x breedte 60 cm
31
33451-584
Th. Linneman, geen titel II
1x schilderij door Th. Linneman, geen titel II, 1979, tempera op papier; Afmetingen: hoogte 65 cm x breedte 85 cm
16
33451-585
P.P. Bata, "Beste C" (2e serie nr. 3 (5 delen))
1x linosnede door P.P. Bata, "Beste C" (2e serie nr. 3 (5 delen)), linosnede op papier; Afmetingen: hoogte 66 cm x breedte 51 cm
28
33451-586
Cees de Rooij, Verticale transparante stapeling nr. 1
1x schilderij door Cees de Rooij, Verticale transparante stapeling nr. 1, 1982, monotype op papier; Afmetingen: hoogte 66 cm x breedte 51 cm
31
33451-587
Nico van Bekkum, Dorpsgezicht
1x schilderij door Nico van Bekkum, Dorpsgezicht, 1966, aquarel op papier; Afmetingen: hoogte 51 cm x breedte 66 cm; Let op: glas gebroken!
63.5
33451-588
K.F.W. Puhl, Landschap I
1x schilderij door K.F.W. Puhl, Landschap I, 1974, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 54 cm x breedte 64 cm
70
33451-589
M.L. Schoenmakers, Compositie II
1x schilderij door M.L. Schoenmakers, Compositie II, 1983, gouache en inkt op papier; Afmetingen: hoogte 51 cm x breedte 66 cm
41
33451-590
Jan Montijn, zonder titel
1x ets door Jan Montijn, zonder titel, 1970, kleurenets op papier; Afmetingen: hoogte 64 cm x breedte 71 cm; Let op: glas gebroken!
62
33451-591
Olga Oderkerk, Kenia
1x schilderij door Olga Oderkerk, Kenia, 1982, aquarel op papier; Afmetingen: hoogte 67 cm x breedte 55 cm
10
33451-592
Lonny Echt (?) zonder titel
1x schilderij gesigneerd Lonny Echt (?) zonder titel, 1960, onduidelijk gesigneerd, gouache op papier; Afmetingen: hoogte 56 cm x breedte 69 cm; Let op: glas gebroken!
16
33451-593
W.D. Schilt, Puy L'Eveque - Zicht op de Lot
1x schilderij door W.D. Schilt, Puy L'Eveque - Zicht op de Lot, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 62 cm x breedte 77 cm
16
33451-594
J.H. Zwier, zonder titel
1x schilderij door J.H. Zwier, zonder titel, 1981, gemengde techniek; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 71 cm
16
33451-595
J.H. Zwier, zonder titel
11
33451-596
W. Götze, Cruise-vaarder
1x schilderij door W. Götze, Cruise-vaarder, gouache op papier; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 61 cm; Let op: glas gebroken!
26
33451-597
Alfons Brunott, Schilderij 2
1x schilderij door Alfons Brunott, Schilderij 2, 1975, olieverf op paneel; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 126 cm; Let op: beschadigd!
36
33451-598
J.E. Jansen, zonder titel
1x schilderij door J.E. Jansen, zonder titel, gemengde techniek op board; Afmetingen: hoogte 94 cm x breedte 98 cm; Let op: beschadigd!
21
33451-599
H. Willemse, Polder Noord-Holland
1x schilderij door H. Willemse, Polder Noord-Holland, 1966, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 82 cm x breedte 122 cm; Let op: beschadigd!
380
33451-600
G.N. Brouwer, Omsingeld
1x schilderij door G.N. Brouwer, Omsingeld, 1976, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 101 cm x breedte 86 cm
150
33451-601
H.J. van Gemert, Autour du village
1x schilderij door H.J. van Gemert, Autour du village, gemengde techniek en collage op papier; Afmetingen: hoogte 103 cm x breedte 68 cm; Let op: glas gebroken!
96
33451-602
Arie Zuidersma, Noorderplantsoen nr. 4
1x schilderij door Arie Zuidersma, Noorderplantsoen nr. 4, 1974, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 101 cm x breedte 101 cm
1420
33451-603
Freerk Los, Linschoten
1x schilderij door Freerk Los, Linschoten, 1978, gouache op papier; Afmetingen: hoogte 77 cm x breedte 107 cm; Let op: lijst kapot!
26
33451-604
A. Brouwer, Stilleven 5
1x schilderij door A. Brouwer, Stilleven 5, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 101 cm; Let op: licht beschadigd!
31
33451-605
C. Raadsveld, It's light enough to let it go
1x schilderij door C. Raadsveld, It's light enough to let it go, 1979, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 81 cm; Let op: beschadigd!
16
33451-606
F.J.G.M. van der Zanden, Landschappelijk
1x schilderij door F.J.G.M. van der Zanden, Landschappelijk, 1981, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 71 cm x breedte 88 cm
11
33451-607
onbekende kunstenaar, zonder titel (2 boeren)
1x schilderij door onbekende kunstenaar, zonder titel (2 boeren), gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 75 cm x breedte 82 cm
38
33451-608
Bruce Onobrakpeya, Oyibo Ve Marriwata (Orive)
1x linosnede door Bruce Onobrakpeya, Oyibo Ve Marriwata (Orive), 2006, linoleumgravure op papier, editie 2/50, onderdeel van het porfolio "Duyfken", gemaakt in opdracht van de Nederlandse Ambassade ter herinnering aan 400 jaar contact met Australië; Afmetingen: hoogte 95 cm x breedte 64 cm
101
33451-609
Edwin Engels, Baadsters
1x schilderij door Edwin Engels, Baadsters, 1981, olieverf op papier; Afmetingen: hoogte 101 cm x breedte 71 cm; Let op: glas gebroken!
51
33451-610
A.C. (Ton) Klop, Colourbox
1x schilderij door A.C. (Ton) Klop, Colourbox, 1980, olieverf op doek in perspex behuizing; Afmetingen: hoogte 102 cm x breedte 102 cm; Let op: perspex beschadigd!
85
33451-611
Pjotr Muller, Schetswijk Berlage Amsterdam
1x schilderij door Pjotr Muller, Schetswijk Berlage Amsterdam, 1994, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 85 cm x breedte 117 cm
55
33451-612
Cees de Rooij, I went to Fiorucci and bought nothing
1x schilderij door Cees de Rooij, I went to Fiorucci and bought nothing, 1981, monotype op papier; Afmetingen: hoogte 91 cm x breedte 71 cm ; Let op: glas ontbreekt gedeeltelijk!
21
33451-613
A. Wevers, zonder titel 4
1x schilderij door A. Wevers, zonder titel 4, 1983, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 81 cm x breedte 81 cm
41
33451-614
Will Leeuwens, Nachtelijk gebeuren
1x schilderij door Will Leeuwens, Nachtelijk gebeuren, 1974, olieverf op doek; Afmetingen: hoogte 64 cm x breedte 84 cm ; Let op: licht beschadigd!
616
33451-615
Jenny van der Heyden, zonder titel
1x tekening door Jenny van der Heyden, zonder titel , 1981, kleurpotlood op papier; Afmetingen: hoogte 80 cm x breedte 75 cm ; Let op: glas gebroken!
6
33451-616
Nico van Bekkum, Haven
1x schilderij door Nico van Bekkum, Haven, aquarel op papier; Afmetingen: hoogte 70 cm x breedte 86 cm
71
33451-617
naar Karel Appel, Ontmoeting
1x reproductie naar Karel Appel, Ontmoeting, reproductie; Afmetingen: hoogte 80 cm x breedte 65 cm
21
33451-618
Hans Baumler, Eternal problem
1x schilderij door Hans Baumler, Eternal problem, 1983, gemengde techniek op papier; Afmetingen: hoogte 66 cm x breedte 51 cm
11
33451-619
J. de Wit, Huis bij St. Vith
1x schilderij door J. de Wit, Huis bij St. Vith, acryl op board; Afmetingen: hoogte 63 cm x breedte 63 cm ; Let op: beschadigd!
8.5
33451-620
A.J.H. Gispen, Groei I
1x linosnede door A.J.H. Gispen, Groei I, linosnede op papier; Afmetingen: hoogte 61 cm x breedte 66 cm
40
33451-621
Jan Nolte, Estoher (Pyr. Ort)
1x schilderij door Jan Nolte, Estoher (Pyr. Ort), 1983, aquarel op papier; Afmetingen: hoogte 63 cm x breedte 78 cm
21.5
33451-622
Gezicht op Amsterdam
1x reproductie van Gezicht op Amsterdam, reproductie; Afmetingen: hoogte 38 cm x breedte 88 cm
26
33451-623
Maria Kapteijns, zonder titel (orange/rode boom)
1x ets door Maria Kapteijns, zonder titel (orange/rode boom), 2006, ets en houtsnede op papier, editie 1/3; Afmetingen: hoogte 56 cm x breedte 46 cm
116
33451-624
Kremer, zonder titel (portret)
1x schilderij gesigneerd Kremer, zonder titel (portret), collage op papier; Afmetingen: hoogte 54 cm x breedte 57 cm
65
33451-625
H. van Lunenberg, Jeugdherinnering IV, mijn broer
1x ets door H. van Lunenberg, Jeugdherinnering IV, mijn broer, 1980, ingekleurde ets op papier; Afmetingen: hoogte 48 cm x breedte 57 cm
21