BVA Auctions

Veiling: Laptops, elektronica en consumentengoederen - BVA Top Lots

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel
✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).
✓ Betaal uiterlijk voor 19 juli eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Start veiling 11-07-2018 17:00
Sluiting vanaf 14-07-2018 21:42

Wanneer je de kavel in ontvangst neemt vragen wij je te tekenen voor een goede ontvangst. Daarmee geef je aan dat je de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd je kavel, ook als deze in een verpakking zit.

Retourneren?
Dit betreft een online veiling met wettelijk herroepingsrecht. Dat betekent dat je een aankoop binnen 14 dagen na ontvangst mag retourneren. Bekijk de servicepagina van je account voor meer informatie. De retourkosten zijn voor eigen rekening en je bent zelf aansprakelijk voor eventuele waardevermindering van de zaken.

Het herroepingsrecht is niet van toepassing bij zakelijke aankopen (zakelijk account), of waarbij duidelijk is dat de aankoop voor zakelijk gebruik is.

Veilig en betrouwbaar
Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Th.A. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten – notarissen N.V. te Zwolle.

Nummer

Beschrijving
Laatste bod
33775-1
Acer laptop, 15.6-inch
1x Acer laptop, type: TravelMate P259-G2-M-57JJ. Producttype: Notebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-7200U, Frequentie van processor: 2,50 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Soort optische drive: DVD Super Multi DL. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro. Kleur van het product: Zwart

Let op! Dit product heeft een beschadiging: 1 kras op de klep. De originele verpakking is vervangen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
340
33775-2
Kärcher K2 Premium hogedrukreiniger
1x Kärcher hogedrukreiniger, type: K2 Premium Home. werkdruk: 110 bar, waterdebiet: 360l/h, max temperatuur: 40c, vermogen: 1400W, gewicht, 4,9kg. Deze hogedrukreiniger is uitgerust met een spuitpistool, een ca. 6 meter lange hogedrukslang en Vario Power spuitlans met drukregeling. Een vuilfrees met roterende puntstraal zorgt voor de verwijdering van hardnekkige vervuiling en een waterfilter beschermt de pomp tegen binnendringend vuil.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: kleine krasjes op enkele onderdelen. Tevens heeft het product gebruikssporen: enkele vlekjes in het slangetje van het waterreservoir. De verpakking is beschadigd.
56
33775-3
TomTom sporthorloge
1x TomTom sporthorloge, type: Runner 3, kleur: zwart/groen, maat: small, materiaal band: siliconen, gewicht: 46 gram. Afmeting ca. 2.2x2.5x1.2 cm. V.v. GPS, caloriemeting, afstandmeting, trainingsfunctie, stopwatch functie.

Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik. De originele verpakking is vervangen.
47
33775-4
GoPro Hero actioncam
1x GoPro Hero actioncam, kleur: zwart. Resolutie: 1920x1080 pixels. Formaat display: 2 inch. Beeldformaat: 4:3, 16:9. Beelden per seconde: 60 FPS. Opslagtype: geheugenkaart. Aantal megapixels: 10. Video uit: USB 2.0. Onderwater tot: 40 meter. V.v. display, Full HD, Wi-Fi, Bluetooth.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de bevestigingsplaat en de plakstrips. De verpakking is beschadigd.
100
33775-5
Lenovo desktop, 1128GB
1x Lenovo desktop, type: 710-25ISH, kleur: zwart. Frequentie van processor: 2,7 GHz, Processorfamilie: Zesde generatie Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-6400. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 2133 MHz. Totale opslagcapaciteit: 1128 GB, Opslagmedia: HDD+SSD, Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Soort optische drive: DVD±RW. On-board graphics adapter model: Intel® HD Graphics 530, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce GTX 1050. Type behuizing: Mini Toren. Producttype: PC.

Let op! Minimale beschadigingen, geen gebruikssporen.
430
33775-6
Texas Instruments rekenmachine
1x Texas Instruments grafische rekenmachine, type: ti84 plus, kleur: grijs. Voedingstype: accu. Batterijtype: oplaadbare accu. Schermgrootte: 320x240 pixels. (2.8-inch) Schermresolutie: 140 dpi: 16-bits kleuren. Geheugen: 3mb flash ROM-geheugen. 154 kb ram-geheugen. V.v. schokbestendige schuifdeksel, interne klok met datum- en tijdweergave. Gewicht ca. 434g.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de behuizing. De originele verpakking is vervangen.
48
33775-7
LG G4, 32 GB
1x LG G4, kleur: goud, simlockvrij: ja, besturingssysteem: Android 5.1, schermgrootte: 5.5-inch, schermresolutie: 2560x1440 pixels, opslagcapaciteit: 32 GB, aantal pixels camera: 16 megapixels, netwerksnelheid: 4G+, bluetooth-versie: 4.0, gewicht: 386 gram. Afmeting ca. 76,1x9,8x148,9 mm. V.v. notificatie lampje, extern geheugenslot, flitser, frontcamera, spraakbesturing, Wifi, GPS, A-GPS, bluetooth.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: alle accessoires. De originele verpakking is vervangen. Het product heeft lichte gebruikssporen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
76
33775-8
Honeywell klokthermostaat
1x Honeywell, klokthermostaat, type: Chronotherm touch modulation, kleur: wit. Afmeting ca. 2,9x12,7x9,7 cm, gewicht: 0,388 kilo, v.v. 7 daags weekprogramma, overwerktimer, volledig handmatig instelbaar.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes en lichte vlekjes op de behuizing.
32
33775-9
Zuiver hanglamp
1x Zuiver hanglamp, type: Cable Drop, kleur: zwart. V.v. een geweven structuur, opgebouwd uit een papier omwonden metalen frame. Materiaal: papier. Afmeting ca. 47x45x181 cm.

Let op! De verpakking is geopend geweest.
24
33775-10
Boccia Titanium dameshorloge
1x Boccia Titanium dameshorloge, type: 3239-01, kleur: zilver. Materiaal glas: saffierglas. Materiaal horlogeband: titanium. Diameter horlogekast: 28 mm. Waterdicht: 5 ATM. Materiaal wijzerplaat: parelmoer. Geslacht: voor vrouwen.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: oneffenheden op de wijzerplaat.
22
33775-11
Medisana massagekussen
1x Medisana shiatsu-acupressuur massagekussen, type: MC825. De MC825 van Medisana is een massagekussen wat een Shiatsumassage aan de gehele-, boven of selecteerbaar de gehele-, boven- of onderrug verzorgd. De stoel is in hoogte in te stellen voor de nekmassage, en heeft een functie voor rood licht en warmte. Het massagekussen is te bevestigen aan een stoel door het handige klittenband, en geeft een accupressuurmassage in de taille en bovenbenen, die in drie intensiteiten in te stellen is. V.v. afneembare, wasbare nekbekleding, afstandsbediening, automatische uitschakeling na 15 minuten.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: deuken en kreukels in de stof. De verpakking is beschadigd.
20
33775-12
Nokia 6 Single SIM 4G 32GB Zwart
1x Nokia 6. Beeldschermdiagonaal: 14 cm (5.5"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Beeldscherm type: IPS. Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: 430. RAM-capaciteit: 3 GB, Interne opslagcapaciteit: 32 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 16 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera. SIM-kaart-capaciteit: Single SIM, 4G. Inclusief besturingssysteem: Android, Operating systeem versie: 7.1.1 Nougat. Capaciteit van de accu/batterij: 3000 mAh. Kleur van het product: Zwart

Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik.
84
33775-13
Marshall hoofdtelefoon
1x Mars Monitor Bluetooth. Headset type: Stereofonisch, Draagwijze: Hoofdband, Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Positie speakers koptelefoon: Circumaural, Frequentiebereik koptelefoon: 10 - 20000 Hz, Impedantie: 28 Ohm. Continue audio-afspeeltijd: 30 uur

Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik. De verpakking is beschadigd.
69
33775-14
AFX laser
1x AFX laser, kleur: zwart. Soort effect: polar. Rode laser: 100mW/650nm. Groene laser: 30mW/532nm. Beam angle: 70 graden. Piekvermogen: 130mW. Remote control: infrared. Afmetingen ca.: 130x55x158 mm.
Dit betreft een nieuw product.
35
33775-15
Vogel's soundmound + soundbar/subwoofer
1x Vogel's soundmound + soundbar/subwoofer, type: 8795080, kleur: zwart. Geschikt voor schermafmeting van ca. 40-65 inch. Maximaal belastbaar gewicht: 30 kg. Aantal draaipunten: 3. Maximale draaihoek: 120 graden. Gewicht: 11 kg. Materiaal: aluminium, staal.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de muurbeugel. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
88
33775-16
Samsung Gear horloge
1x Samsung Gear horloge, type: S3 frontier, kleur: grijs/zwart. Software: android. Inclusief draadloze lader, handleiding, horlogeband maat s en l. Polsomtrek: 110-130 cm. Materiaal: leer. Afmeting ca. 46x12,9x49 mm. Gewicht: 62 gram. IP-certificering: ip68 (stofdicht/blijft bruikbaar onderwater). Waterdicht tot: 1,5 meter. Waterdicht tot: 30 minuten. Schermgrootte: 1.3-inch. Beeldschermresolutie: 360x360 pixels. Pixeldichtheid: 278. V.v. verlicht scherm, wekker, spraakbesturing, stappenteller, trappenteller, hartslagmeter, bewegingssensor, afstandsmeter, snelheidsmeter, barometer, gps, a-gps. Type training: virtual partnet. Opslagcapaciteit: 4 gb. Bluetooth: ja, versie 4.2. Nfc: ja. Batterijduur wearable: 96 dagen. Batterij capaciteit: 280 mah. Draadloos op te laden: ja. Materiaal horlogeband: rubber. Verstelbaar: ja. Draagwijze: polsband.

145
33775-17
JBL C45BT draadloze koptelefoon
1x JBL C45BT draadloze koptelefoon. Positie speakers koptelefoon: Supraaural. Draagwijze: Hoofdband. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz, Impedantie: 32 Ohm, Diameter van de luidspreker: 4 cm. Verbindingen: Bluetooth, 3,5mm-connector. Levensduur accu/batterij: 16 uur. Kleur van het product: Zwart. Opties: draaibare oorschelpen, inklapbaar. Gewicht: 185 g. Bluetoothbereik: 15 m. Kabellengte: 1,2 m. Gevoeligheid: 95 dB.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten lichte krasjes op de behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen.
28
33775-18
JVC KA-HU1 camrecorder
1x JVC KA-HU1 camrecorder. Kleur: zwart. Incl. XLR input. Lens: Fujinon (12x zoomlens - 4.67-56.04 mm - f/1.2-3.5. Sensorresolutie: 12.4 MP. Mediatype camcorder: Flash-kaart. Type optische sensor: BSI-CMOS. Optische-sensorgrootte: 1/2.3". Optisch in-/uitzoomen: 12x. Beeldstabilisator: Optisch. Autofocus: Opsporing TTL-contrast. Digitale video-indeling: AVCHD, H.264, MOV. Beeldopnameformat: JPEG. Max. videoresolutie: 3840 x 2160. Formaat audiosignaal: Lineaire PCM. Geleverde interfaces: Composietvideo/audio, HDMI, USB 2.0. Bedieningsmodus microfoon: stereo. Display: 3.5" LCD-scherm. Resolutie: 920.000 pixels. Afmeting: 15,3x29,9x11,2 cm. Gewicht: 1,1 kg. Batterijtype: JVC BN-VF823.

475
33775-19
ION platenspeler
1x ION platenspeler, type: Superior LP, kleur: bruin. Inclusief voorversterker: ja. Radio aansluiting: AM, FM. Aandrijving: riem. Toerental: 33, 45 en 78 toeren. Toerental aanpasbaar: ja. LP formaat: 7, 10 en 12 inch. Ingebouwde speakers: ja. CD-speler: ja. Aux-ingang: ja. Bluetooth: ja. Casettedeck: ja.

Let op! Minimale beschadigingen, geen gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
62
33775-20
Philips airfryer
1x Philips Airfryer type: XL HD9248/90, Avance Collection. Producttype: Low fat fryer, Capaciteit friteuse: 1,2 kg, Technologie voor frituren met weinig vet: Rapid Air. Constructietype: Enkel, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Vermogen: 2100 W, AC invoer voltage: 220-230, AC invoer frequentie: 50/60. Breedte: 315 mm, Diepte: 423 mm, Hoogte: 302 mm

Let op! Dit product heeft een beschadiging: de lade sluit niet goed aan bij de behuizing van het apparaat. Meerdere krassen op de gehele behuizing en handgreep. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
47
33775-21
HP ENVY 5030 All-in-One printer
1x HP ENVY ENVY 5030 All-in-One printer. Printtechnologie: Inkjet, Printen: Afdrukken in kleur. Maximale resolutie: 4800 x 1200 DPI, Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter): 7 ppm. Kopiëren: Kopiëren in kleur. Maximale kopieerresolutie: 600 x 300 DPI. Scannen: Scannen in kleur. Optische scanresolutie: 1200 x 1200 DPI. Duplex functies: Printen. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Standaard invoercapaciteit: 100 vel. Standaard uitvoercapaciteit: 25 vel. Wi-Fi. Direct printen. Kleur van het product: Zwart

29
33775-22
Vice Versa bestekset
1x Vice Versa bestekset, type: Offset, kleur: rood. Set van: 24 stuks. Materiaal: kunststof. Inhoud: 6x kleine lepel, 6x lepel, 6x vork, 6x mes.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 vork. De verpakking is beschadigd.
10
33775-23
Samsung papierlade
1x Samsung SL-SCF5300. Maximumcapaciteit: 520 vellen. Breedte: 554 mm, Diepte: 454 mm, Hoogte: 138 mm
10
33775-24
Fresh 'n Rebel in-ear oordopjes
1x Fresh 'n Rebel in-ear oordopjes, kleur: rood. Connectiviteitstechnologie: draadloos via Bluetooth. Geschikt voor (iOS/Android/universeel): universeel. Bluetoothbereik: 5 meter. Oplaadbaar: ja. Levensduur batterij: tot 8 uur. Microfoon: in snoer. Draagwijze: in-ear. Headset type: stereofonisch. Positie speakers koptelefoon: intraauraal. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Impedantie: 16 Ohm. Diameter van de luidspreker: 9,2 mm.

12
33775-25
Philips koffiepadapparaat
1x Philips koffiepadapparaat, type: Senseo Switch HD7892/00, kleur: wit. Koppen tegelijk: 1, 2 of 7 koppen koffie. Koffiezettijd voor één kopje: 30 seconden. Koffiezettijd voor een volle kan: 8.5 minuten. Capaciteit waterreservoir: 1 liter, 7 koppen koffie. Max. kophoogte: 13 cm. Snoerlengte: 0.8 meter. Pompdruk: 1 bar. V.v. kalkindicator, afneembare lekbak, verwijderbaar waterreservoir, waterniveauaanduiding. Vermogen: 1450 Watt. Materiaal behuizing: kunststof. Inclusief: Padhouder en thermische kan

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het koffieschepje. Tevens lichte krasjes op de behuizing van het apparaat. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
29
33775-26
Steinhauer wandlamp
1x Steinhauer wandlamp, type: Spring, kleur: grijs. Afmeting ca. 13x23x24 cm. Diameter ca. 46 cm. Materiaal: roestvrij staal. Stijl: modern. Vorm: rond. Gewicht: 0,8 kg. V.v. dimfunctie, verstelbare leesarm. Type lichtbron: gloeilamp. Bediening: handmatig. Fitting: e27. Wattage: 60 watt. Ip waarde: ip20. Energieverbruik: a++. Voltage: 230 volt. Inclusief installatiekabel.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: klein deukje in de lampenkap. De verpakking is beschadigd.
10
33775-27
Alecto wifi babyfoon met camera
1x Alecto wifi babyfoon met camera, type: IVM-100, kleur: wit/zwart. Compatibel met app: ja. Melding bij beweging: ja. Opname beeld/video op sd-kaart mogelijk: ja. Infrarood nachtzicht: ja. Wifi draadloos: ja. Draadloze technologie: 2.4 ghz fhss. Terugspreekfunctie: ja. Uitbreidbaar met babyunit: ja.

21
33775-28
Saryna shampoo
1x Saryna shampoo, type: Anti klitten haar, inhoud: 500 ml, gewicht: 228 gram.

10
33775-29
Schütte douchesysteem
1x Schütte douchesysteem, type: Madagaskar, kleur: zwart, chroom. Montage: opbouw, uitvoering: zonder kraan. Lengte ca. 123 cm.

18
33775-30
Princess Traveller koffers
1x Princess Traveller koffers, type: San Francisco koffer SL, kleur: zwart, soort sluiting: rits, type slot: TSA-slot, inhoud: 97 liter en 34 liter, gewicht: 2700 gram en 4500 gram. Afmetingen ca. 55x35x20 cm, 76x53x29 cm. V.v. ingebouwde weegschaal, ritssluiting.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het kleine koffertje. Tevens heeft het product een beschadiging: enkele krasjes aan de zijkant van de koffer. De verpakking is beschadigd.
33
33775-31
HP tonercartridge
1x HP tonercartridge, type: Q6471A 502A, kleur: zwart. Soort: Tonercartridge, Paginaopbrengst: 4000 pagina's, Printkleuren: Cyaan, Aantal per verpakking: 1 stuk.

11
33775-32
Vileda mop
1x Vileda mop, type: easy wring & clean turbo, kleur: rood/zwart, materiaal: kunststof/microvezel. Afmeting ca. 47x27x132 cm, gewicht: 2,6 kilo, v.v. pedaalemmer, mop.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten krasjes in de emmer en op het bevestigingsplaatje van de mop. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
23
33775-33
Eglo plafonnière
1x Eglo plafonnière, type: Vintage Charterhouse, kleur: zwart. 2-lichts. Lengte ca. 360 mm. Breedte ca. 360 mm. Hoogte ca. 160 mm. Fitting: E27, maximaal 2x60 Watt. Type lichtbron: spaarlamp. Gewicht ca. 4.9 kg. Kleurtemperatuur ca. 3000 K. Energiewaarde: A++.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: deukje en plekje in de fittingplaat. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
30
33775-34
Garmin Vívofit kinder activity tracker
1x Garmin Vívofit jr. 2 kinder activity tracker. Kleur van het product: Multi kleuren. Draagwijze: polsband. Materiaal behuizing: Polymeer. Materiaal band: siliconen. Beeldscherm type: MIP, Resolutie: 88 x 88 Pixels. Geheugencapaciteit: 28 dag(en), Waterdichtheid: 5 ATM. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Levensduur van de batterij: 365 dag(en). Polsomtrek: circa 147 mm. Gewicht: 17,5 g. Opties: stappenteller, slaaptracker, stopwatch, wekker.

25
33775-35
New Looxs dubbele fietstas, 25 liter
1x New Looxs dubbele fietstas, kleur: grijs. Afmeting: 32x13x33 cm. Gewicht: 2 kg. Aantal compartimenten: 2. Positie: achter. Functies: waterbestendig. Inhoud: 25 liter. Materiaal: polyester.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: montageset.
20
33775-36
Migimax nespresso apparaat
1x Magimix nespresso apparaat, type: U pure M130, kleur: zwart. Automatische dosering: 3 volumes: Ristretto, espresso, lungo​. Inhoud waterreservoir ca. 0,7 liter, afneembare watertank, pompdruk: 19 bar. Afmeting ca. 11,5x25,1x36,9 cm. .99

Let op! Dit product heeft een beschadiging: aantal krassen op de behuizing en watervlekken in het opvangbakje. De originele verpakking is vervangen.
34
33775-37
Schütte keukenkraan
1x Schütte keukenkraan, type: Falcon. Keukenkraan, single handle, gewicht: 1,782 kg, mengkraan, lage draaibare uitloop, uittrekbare sproeier met 2 standen, materiaal: chroom.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de rubberen gehoekte afdichting. Tevens enkele lichte krasjes op de kraan. De verpakking is beschadigd.
16
33775-38
OUCH! Venetiaans masker Phantom
1x OUCH! Venetiaans masker Phantom. Kleur: goud. Lengte: 17 cm. Materiaal: aluminium. Bevestiging: 2 linten.

10
33775-39
Bobike fietstoeltje
1x Bobike fietsstoeltje, type: mini classic, kleur: grijs, geschikt voor: 9 tot 15 kg, plaatsing: voor, gewicht: 2 kg. Afmeting ca. 18x62x30 cm. V.v. kussenset.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen op het zitje, voetsteunen en bindingen. De originele verpakking is vervangen.
21
33775-40
Solis Table Grill 4 in 1 gourmetset
1x Solis Table Grill 4 in 1 gourmetset. Type: 790. Totaal vermogen: 650 W, Soort: Grill, Warmtebron: Electrisch. Vormfactor: Tafelblad, Kleur van het product: Zwart, Zilver, Kookoppervlakte vorm: Rechthoekig. LED-indicatoren: Stroom, Klaar. Breedte: 445 mm, Diepte: 150 mm, Hoogte: 155 mm. Barbecue accessories meegeleverd: Schraper. Max. aantal personen: 9. Aantal pannetjes: 3. Aantal platen: 1. Gewicht: 4,3 kg. Snoerlengte: 1,5 m.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: enkele lichte gebruikskrassen in de pannetjes. De verpakking is beschadigd.
55.87
33775-41
Tristar mobiele aircooler
1x Tristar mobiele aircooler, type: AT5450, kleur: wit. Afmeting ca. 30,5 x 73,8 x 28,5 cm. Inhoud watertank: 4,5 L. Energielabel: A, V.v. verrijdbaar, verstelbare uitblaasrichting, timer, controlelampje, filter, remote control, 5 instelbare standen, afstandsbediening, geïntegreerde handvaten, oscillerend.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de afstandsbediening. Tevens meerdere lichte krassen op de behuizing van het apparaat. De verpakking is beschadigd.
36
33775-42
Safety 1st Urban Trek buggy
1x Safety 1st Urban Trek buggy. Kleur: zwart. Incl. zonnekap, regenhoes, boodschappenmand, 5 puntsgordel. Opties: inklapbaar. Aanbevolen leeftijd: 6 maanden - 4 jaar. Max. aanbevolen gewicht: 15 kg. Aantal wielen: 3. Type wielen: zwenkwielen (massief). Afmetingen uitgeklapt: 67,5 x 107 x 87 cm. Afmetingen ingeklapt: 38 x 76 x 67,5 cm. Gewicht: 8,7 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen op de behuizing en onderdelen. De verpakking is beschadigd.
32
33775-43
Kärcher allesreiniger
1x Kärcher allesreiniger, type: T-Racer 300, Geschikt voor alle oppervlakken zoals terrassen uit steen of hout en opritten, Accessoire geschikt voor: K2/K3/K4/K5/K6/K7

20
33775-44
Burkely laptoptas
1x Burkely laptoptas, type: Vintage Doris, kleur: cognac, materiaal: leer, geschitk voor laptopafmeting: 15-inch, soort sluiting: rits, aantal compartimenten: 7. Afmeting ca. 40x12x35 mm. V.v. verstelbare schouderriem.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele donkere vlekken op de tas, meerdere krassen en schaafplekken over de gehele tas. De verpakking is beschadigd.
38
33775-45
Sony over-ear koptelefoon
1x Sony over-ear koptelefoon, type: MDR-CB950B1 - draadloos, kleur: zwart. Gewicht ca. 280 gram. Bluetooth: ja. Nfc: ja. Oplaadbaar: ja. Gebruiksduur ca. 18 uur. Minimale frequentie: 3 hz. Maximale frequentie: 28000 hz.

38
33775-46
Google Chromecast
1x Google Chromekast, type: Ultra, kleur: zwart, resolutie: 4K, gewicht: 0,4 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten krassen en vlekken op het hoogglans gedeelte van de behuizing. De verpakking is beschadigd.
35
33775-47
Denver hoverboard
1x Denver hoverboard, type: DBO-6520, kleur: zwart. Aanbevolen leeftijd: 12-99 jaar. Maximale snelheid ca. 15 km/u. Materiaal: kunststof. Gewicht: 10,768 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oplader. Er zitten krassen op de onderzijde van de behuizing. De verpakking is beschadigd.
49.5
33775-48
Titanium Baby autostoel
1x Titanium Baby autostoel, kleur: zwart. Aanbevolen gewicht ca. 1-36 kg. Maximaal aanbevolen leeftijd ca. 12 jaar. Bevestigingswijze: autogordel. Kijkrichting kind: achterwaarts, voorwaarts. Gewicht ca. 9,3 kg. Afmeting ca. 45x65x45 cm.

54
33775-49
Kipling koffer
1x Kipling koffer, type: Darcey M, kleur: zwart, inhoud: 60 liter, materiaal: polyamide, type koffersluiting: rits, type slot: TSA-slot, gewicht: 3 kg. Afmeting ca. 275x435x665 mm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere stof vlekken en krassen op de bekleding, krassen op de kunststof gedeeltes van de koffer. Tevens heeft dit product gebruikssporen: rijsporen aan de wieltjes. De originele verpakking is vervangen.
17
33775-50
Allibert wc-bril
1x Allibert wc-bril, type: amazone, kleur: es molina. Materiaal: massief hout. V.v. Universeel toepasbaar, soft-close, afklikbare zitting, verchroomde zamak scharnieren.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: lichte verfvlekken op de onderkant van de bril. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
11
33775-51
Philips SHB4805 draadloze koptelefoon
1x Philips SHB4805 draadloze koptelefoon. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Draagwijze: Hoofdband, Headset type: Stereofonisch. Positie speakers koptelefoon: Circumaural, Frequentiebereik koptelefoon: 9 - 22000 Hz, Gevoeligheid koptelefoon: 103 dB, Impedantie: 32 Ohm, Diameter van de luidspreker: 3,2 cm, Soort magneet: Neodymium. Volumeregeling: Digitaal, Inklapbaar. Gewicht: 137 g. Kleur van het product: Zwart. Accuduur max. 12 uur. Opties: fast charge, draaibare oorschelpen, inklapbaar. Bluetoothbereik: 10 m. Afmeting: 165x185x40 mm. Incl. USB kabel.

18.5
33775-52
Alecto wifi indoor camera
1x Electo wifi indoor camera, type: DVC-163IP, kleur: wit. Voor binnen of buiten: binnen. Inclusief montagemateriaal: ja. Voedingstype: adpter/lichtnet. V.v. bewegingsdetectie, ingebouwde microfoon. Beeldhoek: 330 graden. Resolutie: 1280x800 pixels. Waarschuwing via app: ja. Geschikt voor uitbreiding: ja. Verbinding: wifi. Geschikt voor sd-kaart: ja.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten krasjes op de rand bij de lens. Het product heeft lichte gebruikssporen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
15.5
33775-53
Logitech gaming headset
1x Logitech virtueel surround gaming headset, type: g430, kleur: zwart/blauw. Platform: pc, geluidsweergave: virtueel 7,1 surround.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten krassen op de behuizing van de headset en op de usb converter. De verpakking is beschadigd.
19
33775-54
HP muurbevestigingsset voor HP 355/365
1x HP muurbevestigingsset voor HP 355/365. Montagewijze: Muur. Gewicht: 50 g, Breedte: 177,8 mm, Diepte: 152,4 mm. Geschikt voor: HP 355 en HP 365 Cloud-Managed Access Points.

10
33775-55
Bissel Crosswave stofzuiger
1x Bissel stofzuiger, type: Crosswave - 3-in-1, kleur: groen. V.v. led sprayindicatie, soft touch wielen, soft touch bumpers aan voet, verwijderbare borstelrollen, roterende voet, telescopische handgreep. Capaciteit verswatertank: 0,82 liter. Capaciteit afvalwatertank: 0,48 liter. Kabellengte: 7,5 meter

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: De reinigingsfles, 2 borstels en het afdruiprekje. Tevens krasjes en vlekjes op de behuizing. Waterdruppels in het reservoir. Het product heeft gebruikssporen die duiden op meermalig gebruik. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
18
33775-56
Luvion babyfoon v.v. camera
1x Luvion babyfoon v.v. camera, type: Essential. De Luvion Essential is een babyfoon in het premium Luvion assortiment. Het kleuren beeldscherm is 3,5-inch groot en de babyfoon is v.v. nachtzicht, slaapliedjes, terugspreekfunctie, nachtlichtje, digitale zoomfunctie, baby timer, kamertemperatuurweergave, VOX-voice activation modus. Op deze babyfoon zijn tot 4 camera's aan te sluiten. Bereik tot 250 meter.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zit een krasje op de rand bij de lens. Het product heeft lichte gebruikssporen.
83
33775-57
Riviera Maison wandklok
1x Riviera Maison fifth avenue clock wandklok. Kleur: zilver. Afmetingen: 45x45 cm. Diameter: 45 cm. Materiaal: glas / aluminium / glas. Gewicht: 4 kg. Stil uurwerk. Vorm: rond.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes op de behuizing.
52
33775-58
Samsung SL-DPX501 duplex unit
1x Samsung duplex unit, type: SL-DPX501. Gewicht: 910 g, Afmetingen (BxDxH): 400 x 95 x 98 mm
10
33775-59
HP laptop, 15,6-inch
1x HP laptop, type: 1UZ74EA#ABH, kleur: zwart. Schermgrootte: 15,6-inch. Schermresolutie: 1920x1080 pixels. Type schermafwerking: mat. Processornummer: A9-9420. Intern geheugen: 8GB. Type intern geheugen: DDR4. Aantal geheugensloten: 2. Totale opslagcapaciteit: 256GB. Type opslag: SSD. Videokaart: amd radeon r5. Besturingssysteem: windows 10. Verbindingen: bluetooth, wifi, ethernet. Bluetoothversie: 4.0. Aansluitingen: 1x usb 2.0, 2x usb 3.0, hdmi. Toetsenbordindeling: qwerty. V.v. microfoon, webcam. Geschatte accuduur tot ca. 11 uur. Afmeting: 25,4x38x2,4 cm. Gewicht: 1920 gram. Materiaal: kunststof. Is inclusief: ac-adapter.

250
33775-60
Philips hetelucht friteuse
1x Philips hetelucht friteuse, type: Avance Airfryer XL HD9247/90, kleur: zwart. V.v. XL bakplaat, anti geur, indicatie afgerond, timer, geschikt voor snacks, cool touch handgreep, cool wall, koord opslagruimte, indicatielampje, scherm, kookboek. Vermogen: 2100 Watt. Materiaal behuizing: kunststof. Snoerlengte ca. 0,8 m, afmeting ca. 42,5x31,5x30,2 cm, gewicht: 7 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de behuizing. Het product heeft gebruikssporen die duiden op meervoudig gebruik. De verpakking is beschadigd.
76
33775-61
VTech Kidizoom Action Cam 180°
1x VTech Action Cam 180°, Kidizoom. Kleur van het product: Zwart, Geel, Materiaal: Kunststof, Certificering: CE. Minimumleeftijd: 5 jaar, Aanbevolen geslacht: Jongen/meisje, Maximumleeftijd: 12 jaar. Breedte: 200 mm, Diepte: 58 mm, Hoogte: 279 mm. Het intern geheugen (128 MB) is met een microSD geheugenkaart uit te breiden tot 32 GB (niet inbegrepen). Draai de cameralens 180° om selfies te maken.

Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
18
33775-62
Qibbel fietsstoeltje
1x Qibbel fietsstoeltje, type: 6+ Junior, kleur: zwart. Positie op fiets: achter, gewicht ca. 2 kg, materiaal: kunststof, maximaal aanbevolen gewicht ca. 35 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen en schaafplekken op het kunststof. Ook meerdere krassen op de zitting. De verpakking is beschadigd.
22
33775-63
Braun gezichtsreinigingsset
1x Braun gezichtsreinigingsset, type: SE832S, kleur: roze. Afmeting ca. 60x226 mm, geschikt voor dagelijks gebruik, v.v. reinigingsborstel, gezichtsepilator, smal opzetstuk.

12
33775-64
Princess aerofryer
1x Princess aerofryer, type: 182019, XL, kleur: zwart, zilver. V.v. koude wand, uitneembaar reservoir. Verschenen in: 2015. Maximale inhoud: 3,2 l, vorm: rond. Materiaal buitenwand: kunststof. Timer: mechanisch.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen en enkele vlekjes op de behuizing. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De originele verpakking is vervangen.
14
33775-65
Grohe Skate Air toiletbedieningspaneel
1x Grohe Skate Air toiletbedieningspaneel. Kleur: zwart. Materiaal: kunststof. Type: dual flush. Afmeting: 156x197 mm. Gewicht: 0,4 kg.

10
33775-66
Philips Avance Airfryer XXL
1x Philips Avance Airfryer XXL, type: HD9650/90, kleur: zwart. Opties: automatisch kookprogramma, automatische uischakeling, indicatie afgerond, temperatuur indicator, timer, warmhoud functionaliteit. Temperatuur: 60-200 graden Celsius. Vermogen: 2225 W. Aantal programma's: 5. Incl. verwijderbare kom, bodem met antislip, cool wall, koord opslagruimte. Materiaal behuizing: plastic. Type bediening: draaiknoppen met display. Functies: frituren, bakken, grillen, roosteren. Inhoud: 1,4 L. Afmeting: 30,4x32,4x43,2 cm. Gewicht ca. 8 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen op alle onderdelen en de lade sluit niet volledig aan 1 kant. De verpakking is beschadigd.
77
33775-67
BabyDan kinder traphek
1x BabyDan kinder traphek, type: premiergate, kleur: wit. Materiaal: metaal, in breedte verstelbaar van 73 cm tot 93 cm. Bevestiging door middel van klemmen, drempel. Veiligheidsindicator in handvat.

15
33775-68
HP 82 cartridge zwart 2-pack 69-ml
1x HP 82 cartridge zwart 2-pack 69-ml. Type: P2V34A. Model:DesignJet Ink Cartridges. Printkleuren: Zwart, Merkcompatibiliteit: HP. Compatibiliteit: Designjet 510 610 mm Printer, Designjet 510 1067 mm Printer, Designjet 510ps 610 mm Printer, Designjet 510ps 610 mm Printer, Designjet 510ps 1067 mm Printer, Designjet 111 610 mm Printer with Roll, Designjet 111 610 mm Printer with Tray. Afmeting: 118x40x156 mm. Inhoud: 69 ml.

10
33775-69
Lenco draagbare radio
1x Lenco draagbare radio/cd-speler. type: scd-37esb, kleur: blauw. Product is programmeerbaar. V.v. tuner, line in, usb-aansluiting. Type tuner: analoog. Frequentieband: fm/am. Voeding: lichtnet, batterijen. Soort batterijen: aa. Aantal batterijen: 6. Afmeting ca. 22.3x26.3x12.1cm. Gewicht ca. 1735g.

11
33775-70
Fresh 'n Rebel koptelefoon
1x Fresh 'n Rebel koptelefoon, type: Caps Wireless Headphone, kleur: rood. Koptelefoon type: on-ear. Draagwijze: hoofdband. Type draadloos: Bluetooth. Minimale frequentie: 20 Hz. Maximale frequentie: 20 kHz. Diameter speaker: 40 mm. Gevoeligheid koptelefoon: 105 dB. Impedantie: 32 Ohm. V.v. 3.5 mm jackplug.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 3,5 mm audiosnoer met microfoon & afstandsbediening. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
11
33775-71
Simplehuman prullenbak
1x Simplehuman prullenbak, type: Rectangular, kleur: wit, zilver. V.v. deksel. Type afvalemmer: pedaalemmer, vorm: rechthoek, materiaal: rvs, inhoud: 55 l. Afmeting ca. 65,5x47x35,8 cm, gewicht: 10 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte krassen op de zijkant. De verpakking is beschadigd.
47
33775-72
Lucide vloerlamp
1x Lucide vloerlamp, type: GOOSY SOFT, kleur: wit. Materiaal: kunststof. Met dimfunctie: ja. Fitting: E27. Wattage: 1x60 Watt. Aantal lichtpunten: 1. Energieverbruik: A++. Afmetingen: 50x50x142 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er missen veel veren, kleine krasjes op de poten. De verpakking is beschadigd.
14
33775-73
Motorola Moto G5 smartphone, 16 GB
1x Motorola Moto G5 smartphone, kleur: grijs, simlockvrij: ja, maat simkaart; Nano SIM, besturingssysteem: Android 7.0, schermgrootte: 5-inch, schermresolutie: 1920x1080 pixels, opslagcapaciteit: 16 GB, werkgeheugen: 3 GB, batterij capaciteit: 2800 mAh, netwerksnelheid: 4G, bluetooth-versie: 4.2, gewicht: 144,5 gram. Afmeting ca. 73x9,5x144,3 cm. V.v. Dual-sim, extern geheugenslot, flitser, frontcamera, vingerafdrukscanner, WiFi, GPS, A-GPS, bluetooth.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oplader, usb kabel en het schoonmaakdoekje. Tevens krasjes op het beschermhoesje. De verpakking is beschadigd.
64
33775-74
Philips airfryer
1x Philips Airfryer type: xxl hd9630/90 viva, kleur: zwart. Producttype: Frituurpan, Capaciteit friteuse: 1,4 kg, Timer duur: 60 min. Constructietype: Enkel, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, temperatuur instelbaar van 60 tot 200 graden, vermogen: 2225 Watt. Breedte: 433 mm, Diepte: 322 mm, Hoogte: 316 mm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen op de behuizing. Het product is meermaals gebruikt. De verpakking is beschadigd.
31
33775-75
Bad Romance leren handboeien
1x Bad Romance leren handboeien. Kleur: zwart. Incl. metalen ketting. Materiaal: kunstleer, metaal.
10
33775-76
Philips inbouwspot
1x Philips inbouwspot, type: Mybathroom Tub, kleur: grijs. Afmeting ca. 9,2x9,2x9,2 cm, inbouwdiameter ca. 80 mm, inbouwdiepte ca. 57 mm, materiaal: glas, gewicht ca. 0,8 kg, type lichtbron: led, vermogen: 7,5 Watt, IP waarde: IP65, energieverbruik: A, kleurtemperatuur: 2700 K, stralingshoek: 35 graden, spanning: 230 Volt. V.v. dimfunctie. Is inclusief lichtbron.

10
33775-77
Canon cartridges
1x Canon cartridges, type: PGI-570/CLI-571 multipack. Printercartridge type: inkjet, printkleur: cyaan, geel, licht zwart, magenta, zwart, printercartridge inhoud ca. 7 ml.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de inktcartridge PGBK. De originele verpakking is vervangen.
11
33775-78
Samsung printerkast
1x Samsung printerkast, type: SL-DSK001T. Gewicht: 15,5 kg, Breedte: 554 mm, Diepte: 491 mm. Kleur van het product: Wit
10
33775-79
HP minitorstandaard
1x HP minitorstandaard, type: Integrated Work Center, kleur: zwart. Geschikt voor: HP Desktop Mini, HP t520, HP Chromebox, HP LE1711, P17A, LE1911, P19A, P191, P201, P221, P231, HP EliteDisplay LA1956x, E190i, E201, E221, E231, LA2405x, E241i, E221i, E231i, HP ZR2040w, ZR2240w, Z22i, ZR2330w, Z23i, Z24i, ZR2440w, HP V206hz, V201, V201a, V241, V241a, HP L2206tmp, L2206tm Specialty - E221c, L2401x, L2311c.

10
33775-80
Electradeel Shine Box vibrator
1x Electradeel Shine Box vibrator. Soort: giftbox. Kleur verpakking: wit, zwart. Kleur vibrator: roze. Incl. rozenblaadjes, kaarsen, oogmasker.
14
33775-81
Solis tafelventilator
1x Solis tafelventilator, type: Revolvair 755, kleur: grijs. Vermogen: 35 watt. Geluidsniveau: 55 decibel. Gewicht: 3,5 kg. In hoogte verstelbaar: ja. Kantelbaar: ja. Aan/uit-schakelaar: ja. Indicatielampje: ja. Inclusief afstandsbediening: ja. Afmeting: 372x180x396 mm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele witte vlekjes en meerdere verfblaasjes op de behuizing en meerdere krasjes op de afstandbediening. De verpakking is beschadigd.
26
33775-82
Eglo hanglamp
1x Eglo hanglamp, type: Pasteri, kleur: grijs, materiaal: Nikkel-mat en stof. Exclusief lichtbronnen, fitting: E276, maximaal vermogen: 2x 60 Watt, energieklasse: A++ - E. Afmeting ca. 75x22x110 cm.

46
33775-83
Plieger uitstortgootsteen
1x Plieger uitstortgootsteen, type: basic, kleur: wit, materiaal: staal. Gewicht: 6,395 kilo, vorm: rechthoek, v.v. plugbekersifon, emmerrooster, bevestigingsmateriaal.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: de witte verf op de gootsteen is op meerdere plekken afgebroken en er zitten enkele lichte krassen op. De verpakking is beschadigd.
26
33775-84
Jaybird bluetooth oordopjes
1x Jaybird bluetooth oordopjes, type: Freedom special Edition, draagwijze: nekband, bluetoothbereik: 15 meter, bluetooth-versie: 4.1, accuduur: tot 8 uur, type batterij: Li-ion, frequentiebereik: 20 tot 20.000 Hz, gevoeligheid: 100 dB, type klankkast: gesloten, zweet bestendig: ja, gewicht: 14 gram. V.v. bluetooth, oplaadbare accu.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 x formaat siliconen oorkussentjes. Het product heeft lichte gebruikssporen.
12
33775-85
Spinder Design Fusion wandkapstok RVS
1x Spinder Design Fusion wandkapstok RVS. Kleur: RVS. Aantal haken: 5. Afmeting: 11,5x70x6 cm. Ophangmogelijkheden: 10.

12
33775-86
Babysum opblaasband - Baby - 0-1 jaar
1x Babysum opblaasband, type: zitje - Baby - 0-1 jaar, kleur: geel. Opblaasbaar: ja. Type: zitje. Geschikt voor gewicht tot maximaal 11 kg.
10
33775-87
H-Line stoel metaal
1x H-Line stoel, met armleuningen, materiaal: metaal, afmetingen: 59x58,2x88,15cm, gewicht: 4,4KG, kleur: metaal, fraai design .

10
33775-88
Corsair gaming toetsenbord
1x Corsair gaming toetsenbord, type: K55 RGB - gaming toetsenbord - RGB led, kleur: zwart. V.v. volume- en mediaknoppen, achtegrondverlichting, afneembare polssteun, windowstoetsblokkering, aanpasbare hellingshoek, numeriek keypad, anti-ghosting. Afmeting ca. 16,6x48x3,5 cm. Gewicht: 1280 gram. Toetsenbord indeling: qwerty. Per toets apart verlicht: ja. Toetsenbord verbinding: bedraad.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: op de behuizing zitten lichte krasjes. Het product heeft lichte gebruikssporen.
24
33775-89
Curver ladesysteem
1x Curver ladesysteem, type: style, kleur: antraciet. Materiaal: kunststof, afmeting ca. 328x378x790 mm, inhoud ca. 14 liter, aantal lades: 4, gewicht ca. 4,7 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: plastic afgebroken boven aan de rand. Krasjes boven op de rand van het plastic. De originele verpakking is vervangen.
17
33775-90
Daniel Wellington horlogeband
1x Daniel Wellington horlogeband, type: Strap St Mawes DW00200021, kleur: bruin. Lengte: 120 mm. Breedte: 20 mm. Geslacht: unisex. Materiaal: leer. Ontworpen voor kastmaat: 40 mm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het pinnetje. De originele verpakking is vervangen.
16
33775-91
Sinner skihelm
1x Sinner skihelm, type: typhoon, kleur: zwart, materiaal: abs. Maat: s, hoofdomtrek: 55-56 cm, gewicht: 660 gram, verstelbaar.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: vlekken zijkant helm.
10
33775-92
Medisana nekmassagekussen
1x Medisana nekmassagekussen, type: NM860 shiatsu, kleur: bruin. Afmeting ca. 58x34x20 cm. Vermogen 24 W, stroomvoorziening 12V, netadapter, kabelloze bediening. V.v. 4 roterende shiatsu-massagekopen, 2 rotatiesnelheden, extra selecteerbare warmtefunctie, afneembare wasbare hoes. EAN: 4015588889424.

11
33775-93
Mill kachel
1x Mill kachel 2000W, type: Sg2000MEC convector kachel, kleur: wit. V.v. 3 warmtestanden. Vermogen: 2000 watt. Afmeting ca. 62x33,5x9,5. Gewicht ca. 4,5kg. V.v. omvalbeveiliging.

25
33775-94
Solis Juice Fountain Pro sapcentrifuge
1x Solis Juice Fountain Pro sapcentrifuge. Type: 843. Kleur: RVS. Materiaal: aluminium, staal. Afmeting: 22x43x36 cm. Inhoud: 1 L. Vermogen: 1200W. Aantal snelheden: 2. Opties: verwijderbare juice reservoir, verwijderbare pulp container. Afmeting: 43x22x36 cm. Gewicht: 5 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: lichte krassen op het apparaat, in de zeef zitten enkele deuken. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
19
33775-95
VTech Do, Ré, Mi interactief speelgoed
1x VTech Do, Ré, Mi interactief speelgoed, type: Super Livre enchanté bleu, kleur: meerkleurig. Aanbevolen leeftijd: 0-3 jaar. Type accu/batterij: aaa. Aanbevolen leeftijd: vanaf 6 jaar.
11
33775-96
Shots Toys wireless G-Sport vibrator
1x Shots Toys vibrator, type: Wireless G-Spot, kleur: paars. Aantal standen: 10. Inclusief afstandsbediening: ja. Bereik ca. 20 meter. Werkt op: batterijen.
16
33775-97
OUCH! Venetiaans masker Vlinder
1x OUCH! Venetiaans masker Vlinder. Kleur: goud. Materiaal: aluminium. Bevestiging: 2 striklintjes.

10
33775-98
Yepp fietsstoeltje
1x Yepp fietsstoeltje, type: Junior Easyfit, kleur: zwart. V.v. een stevige heupgordel en heeft extra lange voetensteunen die aangepast kunnen worden aan de beenlengte van het kind. Geschikt voor kinderen van ca. 6 tot 9 jaar en ca. 20 tot 35 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de zitting. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
23
33775-99
Steinhauer tafellamp
1x Steinhauer tafellamp, type: burgundy, kleur: brons. V.v. installatiekabel, 1 lichtpunt, 4 dim-standen touchschakelaar, materiaal: RVS, metaal, afmeting ca. 16x16x35 cm, fitting: E14, diameter ca.16 cm, vorm: rond, stijl: klassiek, type lichtbron: gloeilamp, bediening: handmatig, gewicht: 1,4 kg, wattage: 40 watt, voltage: 230 volt, IP waarde: IP20, energieverbruik: A++.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: op de ring zitten kleine krasjes. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
10
33775-100
Bahco slagdopsleutel
1x Bahco slagdopsleutel, kleur: zwart, formaat: 3/4-inch, materiaal: staal.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de behuizing.
10
33775-101
Powerplus dompelpomp
1x Powerplus dompelpomp, type: POW67904, kleur: blauw. Netspanning: 230V~ - 50Hz. Vermogen ca. 400 Watt. Maximale debiet ca. 7500 l/h. Maximale opvoerhoogte ca. 5 meter, maximale aanzuigdiepte ca. 5 meter. Materiaal behuizing: kunststof. Lengte kabel ca. 10 meter. Geschikt voor vuil water. In de doos: dompelpomp, koppelstuk voor wateruitgang, handleiding. EAN: 5400338060236.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere vlekken en schaafplekken over de gehele behuizing. De verpakking is beschadigd.
23
33775-102
Native Union telefoonhoesje
1x Native Union telefoonhoesje, type: Clic 360 Canvas, kleur: zilver. Geschikt voor: Apple iPhone 6 Plus. Type hoesje: bumper. Bescherming van zijde: achterkant. Materiaal: canvas. Schokbestendig: ja.

10
33775-103
Samsung bluetooth speaker
1x Samsung bluetooth speaker, type: EO-SG710 Bottle Speaker & Light, kleur: wit/zilver, bluetoothversie: 4.0, accuduur: tot 6 uur, gewicht: 619 gram. Afmeting ca. 77,7x220,1x77,1 mm. V.v. bluetooth, USB-aansluiting, lamp, 360 graden geluid.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: micro usb kabel. Er zitten krassen en vlekken op de behuizing. De verpakking is beschadigd.
27
33775-104
BeHello Galaxy S7 screenprotector
1x BeHello Galaxy S7 screenprotector, type: BEHTEM00020, kleur: transparant. Geschikt voor: samsung galaxy s7. Type screenprotector: glas. Functies: schokbestendig.
10
33775-105
Peugeot pepermolen
1x Peugeot pepermolen, type: Paris Chocolat U-Select, kleur: zwart, materiaal: beukenhout, gewicht: 0.9 kg .Afmeting ca. 8x40.5x8 cm.

16
33775-106
Brabantia prullenbak
1x Brabantia prullenbak, type: newIcon, kleur: zwart. Inhoud ca. 30 l, voorzien van deksel, vorm: rond, materiaal: metaal, diameter ca. 30 cm, afmeting ca. 34x30x67,5 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: onderaan de voorkant van de prullenbak zit een deuk. De verpakking is beschadigd.
11
33775-107
Lucide hanglamp
1x Lucide hanglamp, type: Fix Multiple, kleur: zwart, materiaal: siliconen, stijl: modern, verstelmogelijkheden: in hoogte, fitting: E27, aantal lichtpunten: 10, wattage: 10x 60 Watt, ip waarde: IP20, energieverbruik: A++, gewicht: 2.4 kg. Afmeting ca. 40x40x20 cm. V.v. dimfunctie.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: een deuk in de plafondplaat en er zitten vlekken op, de schroeven zijn gebruikt, daar zitten kalkresten op. De originele verpakking is vervangen.
12
33775-108
Simplehuman pedaalemmer
1x Simplehuman pedaalemmer, type: rectangular deluxe. Inhoud: 30 liter, pedaalemmer, vingerafdruk vrij, geruisloze sluiting. rvs afwerking met kunststof accenten, mogelijkheid om de klep vast te zetten.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: vuilniszakken. Deuk rechter zijkant prullenbak. De verpakking is beschadigd.
11
33775-109
Cabino buggy
1x Cabino buggy, type: multi, kleur: zwart. Afmeting inclusief verpakking ca. 24,2x19,8x120,5 cm. Materiaal: polyester. Minimaal aanbevolen leeftijd: 6 maand, maximaal aanbevolen leeftijd: 3 jaar. Geschikt voor aantal kinderen: 1, jongens en meisjes. V.v. slaapstand, voetensteun, verstelbare rugleuning, 5 puntsgordel, zonnekap, boodschappenmandje, zwenkwielen voorzijde.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen en vlekken op de behuizing. Frame aan de achterzijde is verbogen. De verpakking is beschadigd.
16
33775-110
Samsung fuser 3-pack
1x Samsung fuser 3-pack, type: SL-PMK001K, kleur: zwart. Aantal stuks: 3.
10
33775-111
2 Netgear wifi-extenders
2x Netgear wifi-extender, type: PL1000, kleur: wit. Aantal Ethernet-poorten: 1, bedrade snelheid: Gigabit, gewicht ca. 573 gram. EAN: 0606449109825.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de behuizing. De verpakking is beschadigd.
32
33775-112
Samsung printer- en scannerkit
1x Samsung printer- en scannerkit, type: SL-FIN502L, kleur: bruin. Paginaopbrengst: 500 pagina's. Compatibiliteit: SL-K7600GX, SL-K7600LX, K7500GX, SL-K7500LX. Afmetingen ca.: 490,8x666,5x238x9 mm.
10
33775-113
Solis Mix & Go blender
1x Solis Mix & Go blender. Kleur: zwart. Vermogen: 850 W. Opties: ijscrusher, pulsestand, traploos instelbaar, deksel met vulopening. Bedieningsmogelijkheid: draaiknop. Aantal messen: 1. Afmeting: 42x17x18 cm. Gewicht: 2 kg. Snoerlengte: 1 m. Materiaal: kunststof. Spanning: 220-240V. Inhoud kan: 1,5 L. Materiaal kan: tritan.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte gebruikskrassen. De verpakking is beschadigd.
22
33775-114
Bahco slagdopsleutel 3/4"
1x Bahco slagdopsleutel 3/4". Kleur: zwart. DIN: 3129. ISO: 2725. Uitvoering: gefosfateerd. Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal.
10
33775-115
Bobike fietsstoeltje achter
1x Bobike fietsstoeltje achter, type: maxi exclusive, kleur: bruin. Afmeting ca. 35x85x36 cm, gewicht ca. 6 kg, materiaal: kunststof, gewicht kind: 11-13 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele kleine krasjes en vlekjes op het kunststof. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De originele verpakking is vervangen.
30
33775-116
Lucide WOODY PENDEL E27 D30 H35 HOUT
1x Lucide WOODY PENDEL E27 D30 H35 HOUT. Geschikt voor ruimtes: Slaapkamer, Keuken, Woonkamer, Kleur van het product: Hout, Montagewijze: Inbouw. Aantal lampen: 1 gloeilamp(en), Fitting/voet-type: E27, Totaal vermogen: 60 W. Type stroombron: AC. Breedte: 300 mm, Hoogte (max): 120 cm, Hoogte (min): 50 cm. Hoogte verpakking: 300 mm, Lengte van de verpakking: 120 cm, Breedte verpakking: 300 mm

16
33775-117
Sony Draadloze on-ear koptelefoon
1x Sony draadloze on-ear koptelefoon, type: MDR-XB650BT, kleur: zwart, minimale frequentie: 20 Hz, maximale frequentie: 20.000 Hz, gewicht: 570 gram. V.v bluetooth, usb kabel.

19
33775-118
Little Tikes watertafel
1x Little Tikes watertafel, type: Fountain Factory, kleur: multi, materiaal: kunststof, geschikt voor: 2 tot 8 jaar, gewicht: 4,5 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op het kunststof. De verpakking is beschadigd.
28
33775-119
Samsung toner MLT-B607R/ELS
1x Toner Samsung/Mono MLT-B607R/ELS, Type: MLT-B607R/ELS, geschikt voor: Samsung SCX
10
33775-120
Amsahr iDeaPad accu
1x Amsahr iDeaPad accu, geschikt voor: Lenovo iDeaPad U350/U350 20028/U350 2963/ U350W/57Y6265, kleur: zwart.

10
33775-121
Lenovo toetsenbord
1x Lenovo toetsenbord, type: Preferred Pro II. Toetsenbord formaat: Standaard, Stijl toetsenbord: Recht, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Polssteun, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart

11
33775-122
BabyDan traphekje
1x BabyDan traphekje, type: Premiergate, kleur: zwart. Dit traphekje van BabyDan is geschikt voor zowel trappen als deuren met openingen van 73 tot 93cm. V.v. veiligheidsindicator in handvat.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele krasjes op de spijlen. De verpakking is beschadigd.
16
33775-123
Eglo hanglamp
1x Eglo hanglamp, type: vintage, kleur: zwart/koper. Deze Eglo hanglamp is een draadlamp. De pendel is v.v. een zwart stoffen snoer, E27 fitting en is geschikt voor een maximaal wattage van 60 Watt. Afmeting ca. 1100mm. Diameter ca. 310mm

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes en verkleuringen op de behuizing. Tevens meerdere vlekken aan de binnenkant van de lampenkap.
11
33775-124
6 Bodum dubbelwandige glazen
6x Bodum dubbelwandig glas, type: Pavina. Deze dubbelwandige Pavina glazen van Bodum houden koude drank koud en warme drank warm door het Borosilicate glas. Dit glas is een sterk hittebestendig glassoort dat minder weegt dan normaal glaswerk. Deze glazen hebben een inhoud van ca. 250ml en mogen in de magnetron en vaatwasser.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 2 glazen. De verpakking is beschadigd.
15
33775-125
Magformers bouwset
1x Magformers bouwset, type: carnival set, materiaal: abs. Aantal onderdelen: 46 stuks, minimaal aanbevolen leeftijd: 3 jaar, afmeting ca. 25x34x8 cm.
11
33775-126
Canon 714-tonercartridge
1x Canon 714-tonercartridge. Paginaopbrengst: 4500 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)

11
33775-127
Tunturi Cardio Fit Minibike hometrainer
1x Tunturi Cardio Fit M35 Minibike hometrainer. Kleur: zwart. Afmeting: 48,5x34,5x30,5 cm. Gewicht: 8 kg. Aantal trainingniveau's: 8. Max. belastbaar gewicht: 100 kg. Soort: magnetisch geremd.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere lichte krassen op alle onderdelen. De verpakking is beschadigd.
15
33775-128
Lucide opbouwspot
1x Lucide opbouwspot, type: Bodi 2-licht, kleur: zwart. Uit aluminium vervaardigd armatuur. V.v. een GU10 hoogvolt fitting en wordt geleverd zonder lichtbron. Afmeting ca. 16,5x8x9,5 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de lampen. De ophangbeugel is gebogen. 1 stukje lak eraf.
10
33775-129
Nokia 6 Single SIM 4G 32GB Zilver
1x Nokia 6. Beeldschermdiagonaal: 14 cm (5.5"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Beeldscherm type: IPS. Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: 430. RAM-capaciteit: 3 GB, Interne opslagcapaciteit: 32 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 16 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera. SIM-kaart-capaciteit: Single SIM, 4G. Inclusief besturingssysteem: Android, Operating systeem versie: 7.1.1 Nougat. Capaciteit van de accu/batterij: 3000 mAh. Kleur van het product: Zilver

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: adapter en usb micro kabel.
86
33775-130
HP printer
1x HP printer, type: Officejet Pro 8725 E-All-in-One, kleur: zwart. Afdruktechnologie: inkjet. Kleuren printen: ja. Wifi: ja. Functies: scannen, kopiëren, faxen, printen. Maximaal papierformaat: a4. Maximale afdrukresolutie: 1200x1200. Afdruksnelheid wart-wit: 24 ppm. Afdruksnelheid kleur: 20 ppm. Automatisch dubbelzijdig afdrukken: ja. Randloos printen: ja. Scanformaat: a4. Type scanner: flatbed scanner. Papierformaten: a4, a5, a6, b5, c5, c6, dl, enveolop. Usb-versie: usb 2.0. Display: ja (4.3-inch). Gewicht ca. 15 kg. Geluidsniveau: 60 decibel.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de cartridges. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
71
33775-131
Logitech gaming muis
1x Logitech gaming muis, type: G403 Prodigy. Aansluiting: USB, Bedoeld voor: Gamen, Soort knoppen: Pressed buttons. Kleur van het product: Zwart, Formaat: Rechtshandig, Oppervlakte kleur: Monotoon. Lengte snoer: 2,13 m. Stroombron: Kabel. Breedte: 6,8 cm, Diepte: 4,3 cm, Hoogte: 12,4 cm

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de onderzijde. De verpakking is beschadigd.
18
33775-132
Star Wars kaartspel - Frans
1x Star Wars kaartspel, type: 3558380033967, kleur: meerkleurig. Soort: Kaartspel waarbij je kaarten moet kwijtraken, Aanbevolen leeftijd (minimaal): 8 jaar, Thema: Star Wars I, II, III. Afmeting verpakking: 7x15x15 cm. Aantal kaarten: 110 stuks, Taal spelregels: Frans.
10
33775-133
Philips Sonicare For Kids tandenborstel
1x Philips Sonicare For Kids sonische, elektrische tandenborstel. Type: HX6321/03. Stroombron: Batterij/Accu, Type accu/batterij: Ingebouwd, AC invoer voltage: 110-240. LED-indicatoren: Status. Aantal handvatten opgenomen: 1 stuk(s), Aantal opzetborstels inbegrepen: 1 stuk(s). Type borstel: pulserend. Gebruiksduur: 2 min. Opties: batterij-indicator, snelheid instelbaar, timer.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: gratis opzetborstel. Het product heeft lichte gebruikssporen.
10
33775-134
Gardena slangenwagen
1x Gardena slangenwagen kleur: turquoise. Is inclusief: OGS accessoires, tuinspuit, tuinslang. Afmeting: 36x44x75 cm. Gewicht: 5,354 kg. Slangopbergcapaciteit: 40 meter.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het koppelstuk van de kraan. De verpakking is beschadigd.
25
33775-135
Trust Smart Home LED-spots GU10
1x Trust Smart Home LED-spots GU10. Opties: dimbaar. Lichtkleur: warm wit en koud wit. In verpakking: 2 stuks. Materiaal: kunststof. Vermogen: 2x 6W. Fitting: GU10. Energieverbruik: A. Stralingshoek: 60 graden. Compatibel met: Philips HUE.

20
33775-136
Shots Media vibrator
1x Shots Media vibrator, type: SHT192PNK, kleur: roze. Aantal snelheden: 10. Werkt op: 2x aaa-batterijen. Lengte: 16,4 cm. Doorsnede: 4 cm. Materiaal: abs.
11
33775-137
Taftan dekbedovertrek
1x Taftan dekbedovertrek, type: Vos en Raaf, kleur: oranje. Afmetingen: 100x135 cm.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: de stof is wat gekreukt en ruikt naar wasmiddel. De originele verpakking is vervangen.
11
33775-138
OUCH! Buttplug Fashionable
1x OUCH! Buttplug Fashionable. kleur: zwart. Materiaal: metaal. Afmeting: 10x3,8 cm.
13
33775-139
Bontempi muziekspeler
1x Bontempi muziekspeler, type: cd speler + microfoon, kleur: multi. Afmeting ca. 27x28,5x27 cm. Aanbevolen leeftijd: 3 tot 12 jaar. Voeding: batterij.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: adapter. Op de hele behuizing zitten krasjes. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
10
33775-140
Fysic DECT telefoons
1x Fysic DECT telefoons, type: FX-6020 - Senioren twin, kleur: zwart. V.v. verlicht display (1.8-inch), toetsenbord, ingebouwde ringleiding, naam en nummerweergave met geheugen, terugbelfunctie, telefoonboek met 50 geheugens, bel- en gesprekvolume regelbaar. Spreektijd ca. 10 uur. Stand-by tijd ca. 100 uur. Geschikt voor netwerk in: Nederland. Bereik binnen: 50 meter. Bereik buiten: 300 meter.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele krassen op het basisstation. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
17
33775-141
Beeztees fietsmand
1x Beeztees fietsmand, kleur: zwart, inhoud: 81 liter, plaatsing: achter, type dier: hond, materiaal: riet, gewicht: 1,408 kg. Afmeting ca. 44x34x44 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de draadkap. Het riet is op enkele plekken gebroken. De originele verpakking is vervangen.
10
33775-142
HP inktcartridge, magenta
1x HP inktcartridge, type: C9382A, kleur: blauw. Compatibiliteit: HP Officejet L7580, L7650, L7680, L7780, Pro k5400, Pro k5400DTN, Pro k550, Pro k550DTN, Printtechnologie: Inkjet, Printkleuren: Cyaan, Magenta. Gewicht: 80 g, Gewicht verpakking: 110 g. Aantal per pallet: 3600 stuk(s), Gewicht pallet: 445 kg, OEM-code: C9382A.

10
33775-143
Intersteel briefplaat
1x Intersteel briefplaat, kleur: wit. Stijl: modern. Materiaal: staal. Afmetingen ca.: 34x7,6 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 ringetje. Verkleuringen in het metaal. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
10
33775-144
Magimix Expert nespresso apparaat
1x Magimix Expert nespresso apparaat, type: M500, kleur: grijs. Geschikt voor: cups. Aantal kopjes per keer: 1. Aantal programma's: 5. Koffiesoorten: café lungo. espresso. ristretto. Druk: 19 bar. Materiaal behuizing: kunststof. Vermogen: 1700 watt. Geschikt voor koffiesysteem: nespresso. Gewicht: 6500 gram. Inhoud waterreservoir: 1,2 liter. Afmeting: 404x271x445 mm.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere vlekken op de behuizing. Het opvangbakje en het waterreservoir. De gratis meegeleverde koffiecups of koffiepads ontbreken. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
99
33775-145
HP C4096A tonercartridge zwart
1x HP C4096A tonercartridge zwart. Paginaopbrengst: 5000 pagina's. Printkleuren: Zwart. Compatibel model: HP Laserjet 2100/2200 series

11
33775-146
Lucide wandlamp - Badkamer
1x Lucide wandlamp, type: WINX, kleur: wit/grijs. Afmeting: 20x15x5,5 cm. Materiaal: acryl. Stijl: modern. Vorm: vierkant. Gewicht: 1,2 kg. Inclusief lichtbron: ja. Bediening: handmatig. Voedingstype: adapter/lichtnet. Fitting: gx53. Aantal lichtpunten: 1. Wattage: 9 watt. Ip waarde: ip20. Energieverbruik: a. Voltage: 220 volt.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zijn kleine stukjes van de rand afgebroken en er zitten lichte krasjes op de bevestigingsplaat. Het product heeft lichte gebruikssporen.
10
33775-147
Grohe keukenkraan
1x Grohe keukenkraan, type: Start, kleur: chroom, stijl: modern, type montage: opbouw, vorm: licht gebogen. Hoogte uitloop ca. 14.7 cm. V.v. 1 handvat.

27
33775-148
Hp desktop, 2000 GB
1x Hp laptop, type: Pavilion 570-p090nd, kleur: zwart. Frequentie van processor: 3 GHz, Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-7400. Intern geheugen: 18 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 2400 MHz. Totale opslagcapaciteit: 2016 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Soort optische drive: DVD-RW. On-board graphics adapter model: Intel HD Graphics 630, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce GTX 1050. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 180 Watt. Toetsenbordindeling: qwerty, afmeting ca. 16x30,7x31,5 cm, gewicht: 5700 gram.

435
33775-149
Samsung drum cartridge zwart
1x Samsung drum cartridge zwart, type: CLX-R8385K/SEE, kleur: zwart. Comptabiliteit: CLX-8385ND. Printcapaciteit: 30.000 pagina(s).
10
33775-150
Otterbox Symmetry 7.9" Folioblad Grijs
1x Otterbox Symmetry. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad mini 3, Maximumafmetingen schermcompatibiliteit: 20,1 cm (7.9"), Kleur van het product: Grijs

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: slijtage plekken bij de belettering. De verpakking is beschadigd.
10
33775-151
Tefal stoomstrijkijzer
1x Tefal stoomstrijkijzer, type: SV5030. Dit stoomstrijkijzer heeft een vermogen van 2200 Watt een stoomafgifte van 100g/min. V.v. keramische strijkzool, separate watertank met een inhoud van ca. 1 liter. De tank is continue navulbaar. De anti-kalkcartridges zorgen voor een filtering van het water zodat het stoomstrijkijzer langer mee gaat. Binnen ca. 2 minuten opgewarmd.
17
33775-152
Wago doorverbindingsbrug rijgklem
1x Wago doorverbindingsbrug rijgklem, type: 281-409, kleur: grijs. Type verbinding: dwarsverbinder. Aantal overbrugde klemmen: 2. Montage: steekbaar. Rastermaat: 9,3 mm.
10
33775-153
Cloer wafelijzer
1x Cloer Wafelijzer, type: 120, kleur: wit/zwart. Gewicht: 2,9 kilo. Vermogen: 1300 Watt, snoerlengte: 1,52 meter, gewicht: 3000 gram, v.v. instelbare temperatuur.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: enkele vlekjes op de wafelijzers. De verpakking is beschadigd.
13
33775-154
Bobike fietsstoeltje
1x Bobike fietsstoeltje, type: mini exclusive, kleur: blauw, materiaal: kunststof. Type stoel: voorzitje, afmeting ca. 59,7x31,2x40,3 cm, gewicht: 3 kilo, geschikt voor kinderen vanaf 9 kilo.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de achterzijde. De originele verpakking is vervangen.
34
33775-155
Solis luchtbevochtiger
1x Solis luchtbevochtiger, type: Ultrasonic Hybrid 7214, kleur: zwart. Vermogen: 280 Watt. Afmetingen ca.: 17x24x37,5 cm. Beeldscherm type: LED. Inhoud watertank: 4,5 liter. Opties: in hoogte verstelbaar, instelbare vochtigheidsgraad, instelbare luchtuitlaat, timer. Geschikt voor ruimtes tot: 19,84 m2. V.v. ingebouwd display.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: lichte kalkaanslag bij de dop en binnenkant opvangbak. Een enkel krasje op de buitenkant van de behuizing. De verpakking is beschadigd.
12
33775-156
HP mini-sas
1x HP mini-sas, kleur: zwart. Connector 1: mini sas hd, connector 2: mini sas. Lengte ca. 1 m.

10
33775-157
Maxwell and Williams schalenset
1x Maxwell and Williams schalenset, type: East Meets West, kleur: wit. Gewicht: 4,9 kg, diameter ca. 24 cm, materiaal: porselein. Aantal stuks: 6. Hittebestendig, vaatwasserbestendig.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de 2 grotere schalen. De verpakking is beschadigd.
11
33775-158
SodaStream bruiswatertoestel
1x SodaStream bruiswatertoestel, type: Crystal Megapack, kleur: zwart. Inclusief: 2 glazen karaffen. Materiaal: kunststof. Inhoud: 750 ml.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 glazen karaf. Tevens enkele lichte krasjes op het apparaat. De verpakking is beschadigd.
64
33775-159
Apple adapter
1x Lightning digital AV adapter. Kleur: wit. Ondersteunend voor iPad, iPhone 5/5s/5c of iPod touch (vijfde generatie).

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de gehele behuizing. De verpakking is beschadigd.
23
33775-160
HP tonercartridge
1x HP tonercartridge, type: Q6472A 502A, kleur: zwart. Soort: Tonercartridge, Paginaopbrengst: 4000 pagina's, Printkleuren: Geel, Aantal per verpakking: 1 stuk.

11
33775-161
Samsung printer kit
1x Samsung printer kit, type: SL-HPU501F, kleur: zwart. Compatibiliteit: MultiXpress K7600GX, MultiXpress K7600LX, MultiXpress K7500GX, MultiXpress K7500LX.
10
33775-162
Fietszitje Bobike junior
1x Fietszitje Bobike junior. De Bobike Junior wordt op de zadelbuis bevestigd. Inclusief montageset.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes en vlekjes op de behuizing. De verpakking is beschadigd.
24
33775-163
Vileda droogrek
1x Vileda droogrek, type: infinity, kleur: wit, materiaal: staal. Afmeting uitgeklapt ca. 257x100x27 cm, afmeting ingeklapt ca. 57x12x117,5 cm, drooglengte: 27 meter, vorm: rechthoek.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 2 voetsteunen. Tevens zitten er krassen op het ijzer. De originele verpakking is vervangen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
10
33775-164
Cinderella hoofdkussen
1x Cinderella Orthoflex hoofdkussen, type: medium/soft, kleur: wit. Afmeting ca. 60x50cm. Orthoflex type M/S (Medium/Soft) is de derde op rij van licht naar zwaar. Dit hoofdkussen biedt optimale ondersteuning en drukverdeling voor nek en schouders. Door de goede houding van de wervelkolom ontspannen de spieren en voorkomt het inklemmen van de zenuwen. Door de drie bovenvlakken, die variëren in vulgewicht, biedt het kussen een optimale ondersteuning aan het hoofd bij iedere slaaphouding.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere vlekjes op het kussen.
12
33775-165
By LouLou handtas
1x By LouLou handtas, type: 30Bag Lovely Lizard, kleur: taupe, materiaal: leer, materiaal binnenvoering: polyester, soort sluiting: rits. Afmeting ca. 34x13x18 cm. V.v. verstelbare schouderriem.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de paris hanger. De originele verpakking is vervangen.
21
33775-166
TP-Link AP200 Access point
1x TP-Link AP200 Access point, kleur: zwart. Draadloze snelheid tot 750 Mbps (300 Mbps op 2,4 GHz, 450 Mbps op 5 GHz). Aantal antennes: 2 (afneembaar). Incl. voedingsadapter. Afmeting: 24x16,2x4 cm. Opties: muurbevestiging.

25
33775-167
Brabantia NewIcon prullenbak 20l
1x Brabantia NewIcon prullenbak 20l. Kleur: Brilliant Steel. Materiaal: RVS. Type afvalemmer: pedaalemmer. Afmeting: 46x33,5x29 cm. Diameter: 29 cm. Gewicht: 4 kg. Opties: uitneembare binnenemmer.

12
33775-168
Steinhauer lampenkap
1x Steinhauer lampenkap, type: grof, kleur: wit. Afmeting ca. 40x35x25 cm. Diameter ca. 40 cm. Materiaal: stof. Stijl: modern. Vorm: rond. Gewicht ca. 1,1 kg. Fitting: e27.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: er zit een vlek op de kap. De verpakking is beschadigd.
10
33775-169
Magimix Nespresso apparaat
1x Magimix Nespresso apparaat, type: Inissia M105, kleur: zwart. Inhoud waterreservoir ca. o,7 liter, pompdruk: 19 bar, afmeting ca. 12x23x32,1 cm, gewicht ca. 3251 gram, vermogen: 1260 Watt. V.v. afneembare watertank, automatische afslag, automatische uitschakeling, waterhoeveelheid instelbaar, inclusief welkomstpakket met 16 verschillende soorten capsules.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes en vlekken over de gehele behuizing. De gratis meegeleverde koffiecups of koffiepads ontbreken. De verpakking is beschadigd.
32
33775-170
Hansgrohe schuifstuk - Voor glijstang
1x Hansgrohe schuifstuk, type: Voor Unica Raindance glijstang, kleur: grijs. Geschikt voor: unica raindance glijstang. Materiaal: chroom.

11
33775-171
Philips Airfryer friteuse
1x Philips Avance Airfryer XL, type HD9240/90, kleur: zwart. Met deze airfryer van Philips kunt u genieten van snacks, terwijl het tot 80% minder vet bevat. Geniet van gefrituurd, gebakken, geroosterd en gegrilde maaltijden.

58
33775-172
Senseo Koffiezetapparaat
1x Senseo Original Koffiezetapparaat, type: HD7817/60, kleur: zwart. Kastontwerp: Vrijstaand, Producttype: Koffiepadmachine. Capaciteit watertank: 0,7 liter. Reservoir voor gezette koffie: Beker, Aantal spuiten: 2. Koffie invoertype: Koffiepad. Vermogen: 1450 Watt.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten meerdere krasjes en koffievlekjes op en in de behuizing van het product. Het product heeft lichte gebruikssporen. De gratis meegeleverde koffiecups of koffiepads ontbreken. De verpakking is beschadigd.
19
33775-173
BaByliss AS200E 1000W Zwart haardroger
1x BaByliss AS200E. Kleur van het product: Zwart, Oppervlakte kleur: Monotoon. Vermogen: 1000 W

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere lichte krasjes op verschillende onderdelen en de haartjes van de borstels zijn een beetje verbogen. Het product heeft lichte gebruikssporen.
11
33775-174
Bowls & Dishes tapasplank
1x Bowls & Dishes tapasplank, type: Pure Wood, kleur: bruin. Materiaal: teak. Afmetingen ca.: 47,5x45x5,1 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: een barstje in het hout. De originele verpakking is vervangen.
13
33775-175
Plieger ventilator
1x Plieger ventilator, kleur: wit. Designventilator v.v. timer. Doorsnede: 125mm, onbelaste luchthoeveelheid: 90m3 per uur. De tijd is instelbaar, toepassing: badkamer of toilet.

12
33775-176
Xadventure autostoel
1x Xadventure autostoel, kleur: grijs. Autostoelcode: groep 1. Aanbevolen gewicht ca. 9-18 kg. Minimaal aanbevolen leeftijd ca. 9 maanden. Maximaal aanbevolen leeftijd ca. 4 jaar. Bevestingswijze: autogordel. Kijkrichting kind: voorwaarts. Type gordel in stoeltje: 3-puntsgordel. Gewicht ca. 6,4 kg. Afmeting ca. 42x68x47 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele vlekken in het stof van het stoeltje. De verpakking is beschadigd.
13
33775-177
Senseo Koffiezetapparaat HD6554/60
Senseo Koffiezetapparaat HD6554/60, Original. Capaciteit watertank: 0,7 l. Gewicht: 1,70 g, Gewicht verpakking: 2,3 g. Stroomverbruik (in standby): 0,26 W, Recyclebaar verpakkingsmateriaal: 90 procent, Materiaal afgiettuit: Kunststof. Stroomverbruik in gebruik: 1450 Watt.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes op de behuizing. Het product is meervoudig gebruikt. De verpakking is beschadigd.
16
33775-178
Touche Epona 10 vibrator
1x Touche Epona 10 vibrator. Kleur: paart. Materiaal: siliconen. Model: G-spot. Energiebron: 2x AAA batterijen.
13
33775-179
JBL over-ear bluetooth koptelefoon
1x JBL over-ear bluetooth koptelefoon, type: E50BT, kleur: zwart. Klankkast: half open, frequentiebereik: 20-20.000Hz, noise cancelling: passief, gevoeligheid: 117dBSPL/mW, diameter speaker: 50mm, aansluiting: draadloos bluetooth, jackplug 3,5mm, afstandsbediening, afneembare kabel, batterijduur tot 18u.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: op de behuizing zitten krasjes. Het product heeft lichte gebruikssporen.
39
33775-180
LifeProof hoesje
1x LifeProof hoesje, type: LifeJacket, kleur: oranje. Geschikt voor: Apple iPhone 4/4S, gewicht: 60 g, materiaal: rubber, type hoesje: waterproof case.

10
33775-181
Tiamo meegroeistoel
1x Tiamo meegroeistoel, kleur: grijs. Maximaal aanbevolen gewicht kind: 30 kg, minimaal aanbevolen leeftijd: 6 maanden, gewicht ca. 12,2 kg, afmeting ca. 48,5x89 cm, materiaal: hout.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen, vlekken en scheuren in het hout. Nopjes gebruikt. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
11
33775-182
Eglo hanglamp
1x Eglo hanglamp, type: Gaetano 1, kleur: donkerbruin, materiaal: staal, stijl: modern, fitting: E27, aantal lichtpunten: 1, wattage: 60 Watt, gewicht: 4,2 kg. Afmeting ca. 53x53x110 cm. V.v. dimfunctie.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: stukjes verf afgebladderd en kleine krasjes en puntjes in de kap. De verpakking is beschadigd.
10
33775-183
Intensions houten jaloezie
1x Intensions houten jaloezie, kleur: wit, materiaal: hout, lamelbreedte: 50 mm, gewicht: 4 kg. Afmeting ca. 90x175x0,5 cm. V.v. draaistang.

15
33775-184
SHOTS zeegodin Ventiaans masker
1x SHOTS zeegodin masker, type: Venetiaans, kleur: goudkleurig. Materiaal: aluminium.
10
33775-185
HP LaserJet Pro papierinvoerlade
1x HP LaserJet Pro papierinvoerlade 550 vel, LaserJet. Soort: Multifunctionele lade, Maximum invoercapaciteit: 550 vel, Compatibiliteit: LaserJet Pro M402, LaserJet Pro MFP M426. Afmeting: 38x36x13 cm.

10
33775-186
Rubbermaid Brute container 121.1l
1x Rubbermaid Brute container. Type: 2632. Inhoud: 121,1 l. Kleur: grijs. Vorm: Rond, Materiaal behuizing: Lineaire lagedichtheidpolyetheen (LLDPE). Diameter: 55,9 cm, Hoogte: 692 mm, Gewicht: 3,7 kg. Incl. 2 handgrepen, deksel.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen en vlekken op het plastic. De originele verpakking is vervangen.
11
33775-187
Miele tussenstuk
1x Miele tussenstuk, type: wtv 410 lw be, kleur: wit.

10
33775-188
Floris wc-mat
1x Floris wc-mat, type: Check, kleur: grijs, materiaal: acryl, vorm: vierkant. Afmeting ca. 60x60. V.v. antisliplaag.

11
33775-189
Pure Living jaloezie
1x Pure Living jaloezie, kleur: zilver. Materiaal: aluminium. Geschikt voor type raam: regulier raam. Lamelbreedte ca. 25 mm. Is inclusief: bevestigingsmateriaal. Bediening: draaistang, koord.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: deuken in het ijzer. De verpakking is beschadigd.
10
33775-190
Bosch foodprocessor
1x Bosch foodprocessor, type: mcm3501m multitalent 3, kleur: zwart/zilver. Vermogen: 800 Watt, afmeting ca. 22x37 cm, gewicht: 4423 gram, inhoud: 2,3 liter, v.v. 50 functies, mengkom, drie dubbele messen.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere lichte krassen op alle onderdelen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
26
33775-191
Nefit kamerthermostaat
1x Nefit kamerthermostaat, type: Moduline 100, kleur: wit.

11
33775-192
Philips koffiepadapparaat
1x Philips koffiepadapparaat, type: Senseo Switch HD7892/00, kleur: wit. V.v. dualbrew-technologie, kalkindicator, pompdruk, afneembare lekbak, verwijderbaar waterreservor, waterniveauaanduiding. Koppen tegelijk: 1,2 of 7 koppen kofie. Koffiezettijd voor één kopje: 30 seconden. Koffiezettijd voor een volle kan: 8,5 minuten. Capaciteit waterreservoir: 1 liter, 7 koppen koffie. Maximaal kophoogte: 13 cm. Snoerlengte: 0,8 meter. Pompdruk: 1 bar. Vermogen: 1450 watt. Materiaal behuizing: kunststof. Gewicht: 1750 gram. Afmeting ca. 40x15x27 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het koffielepeltje. Tevens meerdere krasjes op de behuizing van het apparaat en op de filterhouder. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
26
33775-193
Simplehuman SLP 45l prullenbak
1x Simplehuman Sensor Liner Pocket 45l prullenbak. Kleur: RVS. Bediening prullenbak: sensor. Inhoud: 45 l. Vorm: halfrond. Hoogte: 64,1 cm. Gewicht: 6 kg. Materiaal: metaal.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen aan de achterkant op de pocket en aan de binnenkant van de prullenbak. De verpakking is beschadigd.
28
33775-194
Duraline wandplank
1x Duraline wandplank, type: xl10, kleur: bruin, materiaal: eiken. Afmeting ca. 48x25 cm, v.v. lade.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: scheur in de lade op een van de hoeken. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
10
33775-195
Royal Room dekbedovertrek
1x Royal Room dekbedovertrek, type: LCAZMILB-HC2 Parure Milano, kleur: wit. Materiaal: percale katoen. Draaddichtheid: 200. Afmetingen ca.: 200x200 cm. Afmetingen kussenhoes ca.: 65x65 cm.
11
33775-196
Philips Senseo koffiezetapparaat
1x Philips senseo, type: viva café hd7829, kleur: zwart. Vermogen: 1450 Watt, inhoud waterreservoir: 0,9 liter, snoerlengte: 0,8 liter, pompdruk: 1 bar, afmeting ca. 19x34x31 cm, gewicht: 2557 gram. EAN: 8710103766230.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het opvangbakje en het rooster. Meerdere lichte krassen op de behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
15.5
33775-197
Rasta Imposta verkleedpak - One size
1x Rasta Imposta verkleedpak, type: Super Dad kostuum, kleur: wit. Afmeting: 40,6x7,6x33 cm. Gewicht: 454 gram. Kledingmaat: one size.
10
33775-198
DELL 1815DN tonercartridge
1x DELL 1815DN tonercartridge. Type: 593-10153. Paginaopbrengst: 5000 pagina's, Printkleuren: Zwart. Compatibel met: Dell Multifunction Laser Printer 1815DN. Geschikt voor: laserprinter.

10
33775-199
IBM HD mini-SAS / mini-SAS, 3m 3m
1x IBM HD mini-SAS / mini-SAS, 3m. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: HD-miniSAS, Aansluiting 2: miniSAS
10
33775-200
Senseo koffiepadapparaat
1x Senseo koffiepadapparaat, type: Quadrante HD7865/60, kleur: zwart. Materiaal tuit: roestvrij staal. Koppen tegelijkertijd: 1 of 2. Tuit verstelbaar: ja. Automatische uitschakeling: ja. Indicatie leeg waterreservoir: ja. Koffiezettijd voor één kopje ca. 30 seconde. Koffiezettijd voor twee kopjes ca. 45 seconde. Capaciteit waterreservoir: 1,2 liter / 8 bekers. Snoerlengte ca. 0,8 meter. Maximale kophoogte: 75-125 mm. Voltage: 220-240 volt. Instelbare maalgraad: ja. Aroma controle: ja. Maalniveau aanpasbaar: ja. Aantal programma's: 2. V.v. antislip op bodem, koord opslagruimte. Materiaal behuizing: ja. Vermogen: 1450 watt. Functies: koffie-boost technologie. Gewicht ca. 2 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krassen op de behuizing van het apparaat. Het product heeft lichte gebruikssporen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
26
33775-201
Inventum 1-persoons onderdeken
1x Inventum 1-persoons onderdeken, type: HN1312V, kleur: wit. V.v. 4 warmtestanden. Afmeting ca. 150x80 cm. Materiaal onderkant: fleece. Materiaal bovenkant: katoen.

11
33775-202
Samsung CLX-BRG200/SEE
1x Samsung CLX-BRG200/SEE. Compatibiliteit: CLX-9250ND/SEE, CLX-9350ND/SEE
10
33775-203
Solis Vario Kettle 557 waterkoker
1x Solis Vario Kettle 557 waterkoker. Kleur: RVS. Inhoud: 1,7 L. Opties: warmhoudfunctie (tot 20 min), instelbare temperatuur. Temperatuur: 80 tot 100 graden. Vermogen: 2300 W. Incl. 360 graden voetstuk, anti-kalkfilter. Materiaal: RVS. Afmeting: 23x26x19 cm. Gewicht: 1,5 kg.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes op de waterkookhouder en de deksel. Het product heeft lichte gebruikssporen.
25.02
33775-204
Breo neck massage
1x Breo neck massage, type: iNeck Shiatsu Neck, kleur: grijs/zwart, geschikt voor: nek. V.v. handvatten.
12
33775-205
Inventum broodbakmachine
1x Inventum broodbakmachine, type: BM55. Deze broodbakmachine van Inventum maakt broden van 650 en 800 gram. Doe de ingrediënten in het bakblik, stel de machine in op het juiste programma en laat de broodmachine het werk doen. Mengen, kneden, rijzen en bakken, alles volledig automatisch. Naast een ruime keuze uit broodprogramma's kunt u met deze broodmachine ook cake maken of kant-en-klaar deeg laten afbakken. V.v. supersnel stand, signaaltoon, warmhoud stand, deksel met kijkvenster, instelbare timer, 8 verschillende programma's, instelbare korstkleur.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: kneedhaak. Er bevinden zich een aantal krassen op het apparaat. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
13
33775-206
Nijdam inlineskates
1x Nijdam inlineskates, type: PP Chassis, kleur: zwart, blauw, zilver. Maat: 40. Type inlineskateschoen: softboot. Geslacht: unisex. Sluiting: klittenband. Materiaal: polyester. Afmetingen ca.: 45x13x39 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte krassen op beide skeelers. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
15.59
33775-207
Burkely schoudertas - Laptopvak
1x Burkely schoudertas, type: Latpop tas 13-inch, kleur: bruin. Soort sluiting: ritssluiting. Verstelbare afneembare schouderriem: ja. Laptopvak: ja, tot 13.3-inch. Materiaal: leer. Materiaal binnenvoering: katoen. Afmeting: 37x10x28 cm. Aantal compartimenten: 3. Geslacht: unisex.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes en oneffenheden in het leer. De verpakking is beschadigd.
32
33775-208
Oki drum, zwart
1x OKI Drum, type: ES3032a4, kleur: zwart. Maximaal aantal pagina's: 20000 pagina's, Printtechnologie: Laser, Printkleuren: Zwart.

10
33775-209
Lucide hanglamp
1x Lucide hanglamp, kleur: koper. Afmeting ca. 35x35x120 cm. Diameter ca. 35 cm. Materiaal: metaal. Stijl: klassiek. Vorm: rond. Gewicht ca. 3,6 kg. Snoerlengte ca. 0,85 meter. Voedingstype: adapter, lichtnet. Fitting: e27. IP waarde: IP20. Energieverbruik: A.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van de kap, ook kleine puntjes over de gehele kap. De verpakking is beschadigd.
18
33775-210
Philips Senseo koffiepadapparaat
1x Philips Senseo koffiepadapparaat, type: Viva Café HD7821/50 Bundle, kleur: grijs. Automatische ontkalker: ja. Aantal kopjes per keer: 2. Aantal programma's: 2. Koffieboosttechnologie: ja. Bodem met antislip: ja. Automatisch uitschakelen: ja. Materiaal behuizing: plastic. Vermogen: 1450 Watt. Afneembare waterreservoir: ja. Aanvullende functies: met verstelbare tuit. Inhoud waterreservoir: 0,9 liter. Snoerlengte: 0,8 meter. Afmetingen: 31x19x34 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 pak senseo classic, 1 pak senseo espresso. Tevens heeft dit apparaat een beschadiging: enkele krassen op de deksel en op de behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
23
33775-211
Rasta Imposta kostuum
1x Rasta Imposta kostuum, type: Super Mom, kleur: multicolor. Materiaal: polyester.
10
33775-212
3M wegwerpoverall maat 54
1x 3M wegwerpoverall maat 54. Type: 4565 Premium. Kleur: wit, rood. Geschikt voor: eenmalig gebruik. Maat: 54 (L).
10
33775-213
Alecto baby camera
1x Alecto baby camera, kleur: wit, zwart. Opties: beeldactivatie, geluidsactivatie, app. Is inclusief: adapter, handleiding. Gewicht ca. 394 gram. Bereik ca. 50 meter.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de camera. De verpakking is beschadigd.
13
33775-214
Philips automatische flosser
1x Philips automatische flosser, type: sonicare airfloss ultra hx8431, kleur: wit/grijs. Gewicht: 450 gram, levensduur batterij: 2 weken, v.v. oplaadsysteem, spuitkop, 3 snelheden.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het opzetstukje. Tevens heeft het product een beschadiging: krasjes op de oplader. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
17
33775-215
Tiger wc-bril
1x Tiger wc-bril, type: comfort slow close, kleur: wit. Afmeting ca. 42,5x44x5,5 cm, gewicht: 3,979 kilo.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: lichte schaafplekjes op de scharnieren. De originele verpakking is vervangen.
13
33775-216
Rasta Imposta kostuum
1x Rasta Imposta kostuum, type: Aunt Samantha, kleur: rood, wit, blauw. Maat: volwassene 4-10.
10
33775-217
Philips stroomstrijkijzer
1x Philips stroomstrijkijzer, type: Azur Performer Plus GC4516/20, kleur: blauw, wit. Inhoud waterreservoir: 0,3 liter. Snoerlengte: 2 meter. Vermogen: 2400 watt. Keramische elementen: ja. V.v. aan/uit-schakelaar, antikalksysteem, snoeropbergruimte, continu navulbaar, druppelstop, sprayfunctie, thermostaat regelbaar, tuimelsnoer, hogedrukstoom, verticale stoomstoot, regelbare stoomafgifte.

19
33775-218
Kärcher accessoire kit
1x Kärcher accessoire kit, type: Household, kleur: zwart. V.v. combizuigmond, plintenzuigmond, bekledingszuigmond, verloopstuk, adapter.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het verloopstukje en de kleine zuigmond. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
10
33775-219
Siemens waterkoker
1x Siemens waterkoker, type: TW86105. 2400 Watt waterkoker met een inhoud van 1,5 liter.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: een aantal krassen op de behuizing, een aantal watervlekken op de behuizing. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
26
33775-220
Ouch SM zweepje
1x Ouch zweepje, type: SM, kleur: paars. Lengte handgreep: 15,5 cm. Totale lengte: 54 cm. Gewicht: 178 gram. Materiaal: leer.
11
33775-221
Philips senseo
1x Philips senseo, type: viva café, kleur: grijs/zwart. Afmeting ca. 39x31x19 cm, gewicht: 1750 gram, inhoud: 0,9 liter, snoerlengte: 0,8 meter, vermogen: 1450 Watt, v.v. afneembaar waterreservoir.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten lichte krasjes op de behuizing van de deksel. De verpakking is beschadigd.
24
33775-222
Pure2Improve balance ball
1x Pure2Improve balance ball, kleur: rood/zwart, materiaal: rubber, maximaal belastbaar gewicht: 200 kg, gewicht: 8 kg. Afmeting ca. 68x67x13 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: witte vlekjes aan de onderzijde. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
16
33775-223
Solis espressomachine
1x Solis espressomachine, type: primaroma, kleur: grijs, materiaal: roestvrij staal. Kastontwerp: Vrijstaand, Producttype: Espressomachine. Capaciteit watertank: 1,5 l. Reservoir voor gezette koffie: Beker. Koffiezet apparaat type: Half automatisch. Aantal spuiten: 2. Koffie invoertype: Gemalen koffie. Vermogen: 1050 Watt.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere lichte gebruikskrassen en vlekken op het apparaat, op het waterreservoir en in de koffiefilter. De verpakking is beschadigd.
22
33775-224
BabyDan trap- en deurhekje
1x BabyDan trap- en deurhekje, type: Guard Me, kleur: wit. De Guard Me traphek van BabyDan is een automatisch opvouwbaar trap- en deurhek. Door een druk op de knop op de ontsluiting vouwt het hekje zich als een harmonica op. Hierdoor komt de doorgang vrij. V.v. schroefbevestiging. Afmeting ca. 72x89x72 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte krasjes op het hekje. De verpakking is beschadigd.
26
33775-225
Kärcher terrasreiniger
1x Kärcher terrasreiniger, type: T-Racer 250, kleur: geel/zwart. Aantal roterende vlakstraalsproeiers: 2. Ingebouwde propeller: ja. Handgreep: ja. Deksel: ja.

16
33775-226
Princess grillplaat
1x Princess grillplaat, type: Table Grill Superior 01.102240.01.001, kleur: zwart. V.v. 3-laags anti-aanbaklaag, spatels. Wattage: 2500 Watt. Afmeting ca. 26x46 cm, gewicht: 3480 g.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: bakplaat is licht verbogen waardoor deze niet stabiel op de pootjes staat. De verpakking is beschadigd.
22.89
33775-227
Blachere kunstkerstboom
1x Blachere kunstkerstboom, type: RA390A, kleur: groen, type verlichting: led, gewicht: 1302 gram. V.v. 500 led lampen

10
33775-228
Princess kledingstomer
1x Princess kledingstomer, type: 332834, kleur: wit, grijs. Afmeting ca. 30x33,8x38,5 cm. Inhoud waterresevoir: 1,8 liter. V.v. opzetborsteltje, hoge drukstroom, verticale stoomstoot, regelbare stoomafgifte, traploze stoomregeling, aan/uit schakelaar, antikalksysteem, continu navulbaar, waterinhoudindicator.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen over de gehele behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
17
33775-229
Samsung Toner B6072t/ELS
1x Samsung Toner B6072t/ELS, Merk: Samsung, Type: B6072t/ELS, plaatsen in: vak:4 ,

10
33775-230
Brabantia prullenbak
1x Brabantia prullenbak, type: newicon, kleur: almond. Type afvalemmer: pedaalemmer, materiaal: metaal, afmeting ca. 67,5x34x30 cm, gewicht ca. 4,8 kg, inhoud ca. 30 liter. V.v. Deksel, luchtdicht, ventilatie, anti-slip, geschikt voor standaard huisvuilzakken.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere deuken in de deksel en 1 zwart puntje in de lak. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
11
33775-231
Meliconi prullenbak
1x Meliconi prullenbak, type: touch, kleur: zwart, materiaal: metaal, inhoud: 40 liter, vorm: rond, gewicht: 4,1 kg. Afmeting ca. 32x73x32 cm. V.v. deksel, afvalzakhouder.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zit een krasje aan de zijkant van het product en op de deksel. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
16
33775-232
Bar professional coffeetamper
1x Bar professional coffeetamper, kleur: zwart/zilver. Lengte: 6 cm, v.v. houten handvat.

11
33775-233
Candide babyslaapzak Air
1x Candide babyslaapzak Air. Kleur: grijs, roze. Rits: aan onderkant. Geschikt voor: kinderwagen, autostoel. Geschikte leeftijd: 0-6 maanden. Afmeting: 68 cm. Materiaal: katoen.

11
33775-234
VTech Mobilo Rêves des P'tits copains
1x VTech Mobilo Rêves des P'tits copains. Leeftijd (max): 24 maand(en). Type accu/batterij: AA. Breedte verpakking: 102 mm, Diepte verpakking: 400 mm, Hoogte verpakking: 330 mm
11
33775-235
12 Illycaffe koffie
12x Illycaffe koffie, type: Moka maling normaal, inhoud: 250 gram per stuk.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 blik. De verpakking is beschadigd.
18
33775-236
Eglo hanglamp
1x Eglo hanglamp, type: gaetone 1, kleur: zwart, materiaal: staal. Afmeting ca. 53x53x150 cm, gewicht: 4 kilo, vorm: rond, fitting: e27, vermogen: 60 Watt, ip waarde: ip20, in hoogte verstelbaar.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: verschillende krasjes aan de buitenkant van de lamp. Aan de binnenkant een aantal vlekken. Ook een aantal krasjes op de armatuur. De verpakking is beschadigd.
11
33775-237
Eminent smart-tv box
1x Eminent smart tv-box, type: EM7680. Processorfabrikant: Amlogic, Processormodel: S905X, Frequentie van processor: 2 GHz. Intern geheugen: 1 MB, Intern geheugentype: DDR3. Interne opslagcapaciteit: 8 GB, Opslagmedia-type: Flash, Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash),MicroSDHC. Grafische adapter: Mali-450. Inclusief besturingssysteem: Linux, Ondersteunde videoformaten: AVCHD,AVI,BDMV,DIVX,FLV,H.264,H.265,IFO,ISO,M2TS,M4V,MKV,MOV,MP4,MPEG1,MPEG2,MPG,RMVB,TP,TRP,TS,VC-1, Ondersteund audioformaat: AAC,AC3,COOK,FLAC,HE-AAC,LC-AAC,LPCM,MP2,MP3,MS-ADPCM,OGG,PCM,WAV

Let op! Dit product heeft een beschadiging: er zitten krassen op de behuizing.
30
33775-238
Pandi Panda geschenkset geboorte
1x Pandi Panda geschenkset geboorte, type: Tulipwood, kleur: multicolor. Bestaat uit: romper en deken. Geslacht: voor jongens en meisjes. Maat: 3-6 maanden.
10
33775-239
Bosch keukenmachine
1x Bosch keukenmachine, type: MUM48A1. Functies: kloppen, kneden, raspen en snijden. Vaatwasserbestendig, 600 Watt vermogen, inhoud mengkom ca. 3.9 liter. V.v. garde, klopper en kneedhaak, 3 snijschijven, voor raspen, malen en snijden. 3D roersysteem multimotion drive voor het mixen van ingrediënten. De multifunctionele arm beschikt over drie aandrijvingsposities.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de kneedhaak,de roergarde en de klopgarde. Tevens zitten er diverse krasjes en vlekjes op de behuizing van het product. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
29.01
33775-240
Epson printer
1x Epson printer, type: expression home XP-245 - all-in-one printer, kleur: zwart. Wifi: ja. Afmeting ca. 390x145x300 mm. Gewicht: 4873 gram. Verbinding met pc: usb 2.0. Printtechnologie: inkjetprinter. Type printer: all-in-one. Printformaat: a4, a5, a6, b5, c6. Printerfuncties: scannen, printen, kopiëren. Printsnelheid (zwart/wit): 8. Printsnelheid (kleur): 4. Printresolutie (dpi): 5760x1440. Aantal inktkleuren: 4. Type papierinvoer: papierlade. Type scanner: flatbed-scanner.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de cartridges. Er zitten meerdere krassen op de behuizing. De verpakking is beschadigd.
11
33775-241
Brabantia wasmand
1x Brabantia wasmand, type: draagbare wasmand, kleur: zilver. Materiaal: metaal. Inhoud: 35 liter. V.v. deksel, uitneembare waszak. Vorm: rond. Opdruk: effen. Afmeting ca. 29,7x29,7x63,5 cm.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere deuken.
15
33775-242
Vileda droogtoren
1x Vileda droogtoren, type: mixer 4, kleur: wit, materiaal: staal. Vorm: vierkant, afmeting open ca. 71x71x132 cm, afmeting gesloten ca. 71x5x32 cm, gewicht: 4,5 kilo, drooglengte: 40 meter.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen en vlekken op het ijzer. De originele verpakking is vervangen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
11
33775-243
Philips scheerapparaat
1x Philips scheerapparaat, type: Shaver 9000 S9711/31, kleur: geborsteld chroom. Scheersysteem: V-Track precision-mesjes, contourdetectietechnologie, super lift & cut-systeem, aquatec voor nat en droog scheren, personal comfort-instellingen. V.v. smartclean pro: reinigt, droogt, laadt op, smeert, geavanceerde voortgangsweergave, reinigingscartridge, baardstyler, reisetui. Gebruikstijd: 50 min. / 17 scheerbeurten. Opladen: oplaadbaar, 1 uur opladen voor 50 minuten gebruik, snel opladen voor 1 keer scheren. 9,00

Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de oplader.
95
33775-244
Kärcher hogedrukreiniger
1x Kärcher hogedrukreiniger, type: K2 home, kleur: geel, verrijdbaar: ja, snoerlengte: 5 meter, vermogen: 1400 Wastt, geluidsniveau: 91 dB, werkdruk: 110 bar, wateropbrengst: 360 i/u, oppervlakteprestatie: 20m2/u, gewicht: 7,6 kg. V.v. spuitpistool,vuilfrees, steenreiniger, enkelvoudige spuitlans. EAN: 4039784720091.

67
33775-245
Munchkin schommelstoel
1x Munchkin schommelstoel, type: bounce and play, kleur: rood/geel, materiaal: stof. Maximaal aanbevolen gewicht: 12 kilo, gewicht: 1,5 kilo.

Let op! Dit product heeft een beschadiging: meerdere lichte krasjes op alle onderdelen en enkele vlekjes op het tuigje. De verpakking is beschadigd.
11
33775-246
Pixey Exceed wand vibrator
1x Pixey Exceed wand vibrator, kleur: zwart, wit. Vermogen: 13500 rpm. Lengte: 25 cm. Diameter: 4,5 cm. Buigzaam. Weekmakervrij. Materiaal: ABS (plastic). Geschikt glijmiddel: waterbasis. Lengte oplaadsnoer: 250 cm. Vibratie sterkte: extreem sterke vibraties. Bediening: schuifregelaar. Vibratie: traploze vibraties. Power: vaste stekker. Geluidsniveau: luid. Stimulatie: clitoris stimulatie. Gewicht: 310 gram. Afmeting verpakking: 33,5 x 10 x 6,5 cm.

27
33775-247
Illy melkopschuimer
1x Illy melkopschuimer, kleur: rvs. Gewicht ca. 1484 gram. Afmeting ca. 191x149x209 mm. V.v. vaatwasserbestendige behuizing, roestvrij staal. Materiaal: staal. EAN: 8003753100883.

Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere vlekken aan de binnenkant en buitenkant van de beker. De verpakking is beschadigd.
25
33775-248
Kärcher stoomreiniger
1x Kärcher stoomreiniger, type: SC 1.010. Soort: Cilinder-stoomreiniger, Inhoud: 1 l, Snoerlengte: 4 m. Vermogen: 1500 W, AC invoer voltage: 220 - 240. Stoomdruk: 3,2 bar, Klaar-tijd: 8 min. Breedte: 254 mm, Diepte: 380 mm, Hoogte: 260 mm

78
33775-249
Philips MULTIGROOM Series 7000 trimmer
1x Philips 14-in-1, gezicht, haar en lichaam MG7720/15, MULTIGROOM Series 7000. Kleur van het product: Zwart, Zilver, Vorm: Rechthoek. Doel precisietrimmer: Baard, Oor, Wenkbrauw, Moustache, Neus. Gebruikstijd: 120 min, Type accu/batterij: Ingebouwd, Stroombron: Batterij/Accu. Verbinding kammen: Baard, Oor, Wenkbrauw, Kop, Snor, Neus, Snorhaar. Looptijd: 120 min

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de precision shaver en de nose and ear trimmer. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
18
33775-250
Samsung Galaxy A5 32GB
1x Samsung Galaxy smartphone, 32GB, type: A5 (2017), kleur: zwart. V.v. multitouch, camera-autofocus, wifi, 5GHz-ondersteuning, gps, a2dp (Bluetooth stereo), bewegingssensor (g-sensor), gyro sensor, kompas, snelladen, tril, vingerafdrukscanner, voicerecorder. Schermdiagonaal: 5.2-inch, resolutie: 1920x1080, geheugengrootte: 3GB, mobiel besturingssysteem: Google Android 6.0. Dots per inch: 424dpi, relatieve schermgrootte: 71,5%, invoermethode: touchscreen, schermtype: super amoled, touchscreentechniek: capacitief. Cpu/soc: Samsung Exynos 7 Octa (7880), aantal cores: 8, processorsnelheid: 1,9GHz, geheugenkaart (mobiel): microsd, microsdhc, microsdxc, aantal sims: single, simkaartslot 1: nanosim. Cameraresolutie: 16MP, cameraresolutie (voor): 16MP, diafragma: 1,9, gsm-flitsertype: enkele led, ondersteunde videoresoluties: 1920x1080. Mobiele netwerken: 2G - edge, 2G - gprs, 3G - hspa, 3G - hsupa, 3G - umts, 4G - lte, frequentiebereik (mobiel): 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1800MHz , 1900MHz , 2100MHz , 2600MHz, verbinding (wlan): 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, Bluetooth-versie: Bluetooth 4.2, overige draadloze verbindingen: ant+, nfc, gsm-connector: 3.5mm, usb 2.0 (type-c). Berichten: e-mail, mms, sms, afspeelmogelijkheden: audio, video. Gesprekstijd: 16 uur, accucapaciteit: 3.000mAh, accutype: Li-Ion. Telefoonmodel: bar, invloeden van buitenaf: spatwaterdicht, stofbestendig, waterdicht, IP-classificatie: IP68 stof (volledig) en waterdicht. Afmeting ca. 7,9x71,4x146,1 mm, gewicht: 159 g.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oordopjes. Er zitten oppervlakkige krasjes op de achterzijde van de behuizing. De verpakking is beschadigd.
116
33775-251
Kenwood keukenmachine
1x Kenwood keukenmachine, type: FDM301SS, kleur: zilver, zwart. Inhoud bak/kan: 2,1 liter. Inhoud blender: 1,2 liter. Bowl materiaal: kunststof. Vermogen: 800 Watt. Aantal snelheden: 2. Materiaal behuizing: RVS. Type bedieningsknoppen: draaisysteem. V.v. bodem met anti-slip, koord opslagruimte, maatverdeling, afneembare mesjes.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 van de 2 gardes. Enkele lichte krassen op meerdere onderdelen.
30
33775-252
Kärcher vloerenreiniger
1x Kärcher vloerenreniger, type: Floor Cleaner FC 5, kleur: geel, type stofopvang: zakloos, snoerlengte: 7 meter, actieradius: 8, vermogen: 460 Watt, gewicht: 6,9 kg. Afmeting ca. 27x122x32 cm. V.v. parkeerstand.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 4 borstels en een flesje allesreiniger. Er zitten diverse krassen op de behuizing en op de accessoires. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
64
33775-253
Brumee loopauto Farmee set
1x Brumee loopauto Farmee set, kleur: grijs/groen. Aanbevolen leeftijd: 2-10 jaar. Aantal wielen: 6. Type banden: massieve banden. Materiaal: metaal/kunststof. Gewicht: 4,9 kg. Afmetingen: 118,9x33x37,2 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de aanhanger. Tevens enkele lichte gebruikskrassen op de wielen. De verpakking is beschadigd.
11
33775-254
Samsung Galaxy J3 16GB smartphone
1x Samsung Galaxy J3 16GB smartphone. Kleur: zwart. Schermdiagonaal: 5.6 inch. Opslagcapaciteit: 16GB. Besturingssysteem: Android. Type simkaart: Nano SIM. Datanetwerk: UMTS. IP-waarde: IP68. Type beeldscherm: SAMOLED. Resolutie: 1080x2220 pixels. Verbindingen: WiFi, Bluetooth, NFC, USB, 3,5mm. Opties: touchscreen, gps, FM-radio, vingerafdrukscanner, speaker. Camer (front): 16 MP. Camera (achter): 16 MP. Afmeting: 15x7x1 cm. Gewicht: 172 g.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de meegeleverde simkaart, de oplader, de oplaadkabel en de oordopjes. Er zitten krassen op het display en op de volledige behuizing. Tevens laat de lak op de randen los. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De originele verpakking is vervangen.
52
33775-255
Kenwood Slowjuicer
1x Kenwood PureJuice JMP600WH. Producttype: Slowjuicer. Kleur van het product: Grijs, Wit. Materiaal behuizing: Kunststof. Vermogen: 250 Watt. Breedte: 150 mm, Diepte: 190 mm, Hoogte: 410 mm. Aantal snelheden: 1. Type slowjuicer: verticale slowjuicer. Gewicht: 4480 g.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: pulpopvangbak, sapkan, Receptenboekje en de zeef. Tevens krassen en vlekjes op de behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
13
33775-256
Powerplus accuboormachine
1x Powerplus accuboormachine, type: POWE00067, kleur: grijs, zwart. Accuspanning: 18 volt. Accucapaciteit: 1,3 Ah. Oplaadtijd ca. 300 minuten. Capaciteit boren in staal ca. 10 mm. Aantal instelbare aandraaimomenten: 19. Is inclusief: Koffer.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: oplader. De verpakking is beschadigd.
19
33775-257
Epson all-in-one printer
1x Epson all-in-one printer, type: Expression Home XP-442, kleur: zwart. Verbinding met pc: USB 2.0, Wifi. Printtechnologie: inkjetprinter. Printformaat: A4, A5, A6, B5, C6. Printerfuncties: scannen, printen, kopieren, kleuren printer, zwart-wit printen. Printsnelheid zwart/wit: 10. Printsnelheid kleur: 4,5. Print resolutie: 5760x1440 DPI. Aantal inktkleuren: 4. Type scanner: flatbed-scanner. V.v. separate inkttanks, geheugenkaartlezer, Apple AirPrint. Afmetingen ca.:: 390x146x300 mm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de cartridges. Er zitten krassen op de gehele behuizing en op het display. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
13
33775-258
Samsung Galaxy J3, 8GB
1x Samsung Galaxy J3, kleur: zwart. Schermdiagonaal: 5 inch. Resolutie: 1280x720 pixels. CPU/SoC: Samsung Exynos. Geheugengrootte: 1536 MB. Opslagcapaciteit: 8GB. Besturingsysteem: Android. Processorsnelheid: 1,5 Ghz. Cameraresolutie: 8 MP. Cameraresolutie (voor): 5 MP.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oplader, de oplaadkabel en de oordopjes. Er zitten krassen en deukjes op de randen van de telefoon. Er zitten krassen op het display. Tevens zit er stof op het gaas van de luidspreker. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De originele verpakking is vervangen.
27
33775-259
1x Philips Senseo koffiepadapparaat, type: HD6570, kleur: zwart. Kastontwerp: vrijstaand. Capaciteit watertank: 1 liter. Reservoir voor gezette koffie: beker. Koffiezet apparaat type: volledig automatisch. Aantal spuiten: 2. Koffie invoertype: koffiepad, Gemalen koffie: ja. Vermogen: 2650 Watt. Aantal programma's: 5. Afneembare waterreservoir: ja. Afmetingen: 28x21,7x29 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: een melkreservoir, ook heeft de behuizing van het apparaat een aantal krassen. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
35
33775-260
Samsung soundbar en subwoofer
1x Samsung soundbar en subwoofer, type: HW-M450, kleur: zwart. Afmeting: 53,5x70,5x908,5 mm. Gewicht: 17 kg. Aantal kanalen: 2.1. Totaal vermogen: 320 watt. Bluetoothbereik: 8 meter. Verbinding: bluetooth. Aansluitingen: hdmi, hdmi arc, optische ingang, usb, 3,5 mm mini-jack. Gewicht: 8 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: adapter en stroomkabel. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
78
33775-261
Koelstra Simba T4 buggy
1x Koelstra Simba T4 buggy. Kleur: blauw. Materiaal: aluminium. Gewicht: 7,2 kg. Aantal standen: 5. Opties: verstelbare beensteun, verstelbare zonnekap. Type gordel: vijf-puntsgordel. Afmeting ingeklapt: 106x26x30 cm. Afmeting uitgeklapt: 76x47x109 cm. Max. draaggewicht: 15 kg. Aanbevolen leeftijd: vanaf 6 maanden. Type banden: massief.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 zonnekap. De verpakking is beschadigd.
25
33775-262
Finflux Full HD TV, 32 inch
1x Finflux Full HD TV, type: FL3225F, kleur: zwart. Type scherm: LED. Schermdiagonaal: 32 inch (81 cm). Beeldverversing: 50 Hz. Maximale resolutie: Full HD. Smart TV: ja. Local dimming: ja. Processorkernen: dual core. Aansluitingen: 2x HDMI, 1x USB, koptelefoon, S-Video, Scart, VGA, netwerkaansluiting, analoge audio uitgang, CI+. TV tuner: DVB-C, DVB-T, analoge tuner. Uitgangsvermogen speakers: 2x 7,5 Watt. Muur montage: VESA 200x100 mm. Afmetingen: 73,5x47,8x18,5 cm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: audio-kabel. De verpakking is beschadigd.
111
33775-263
Philips draagbare bluetooth speaker
1x Philips bluetooth speaker, type: BT3900, kleur: zwart. Bluetooth: ja, a2dp. Bluetoothbereik: 30 meter. Gewicht: 317 gram. Afmeting: 16,6x8,6x2,2 cm. Waterbestendig: ja. Bellen via speaker: ja. Minimale frequentie: 95 hz. Maximale frequentie: 20000 hz. Totaal vermogen: 4 watt. Stroomvoorziening: oplaadbare ingebouwde batterij. Gebruikstijd batterij: 8 uur. Impedantie: 4 ohm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de usb-oplaadkabel. Er zitten vlekken en krasjes aan de onderzijde.
20
33775-264
Kärcher hogedrukreiniger
1x Kärcher hogedrukreiniger, kleur: geel, zwart. Vermogen ca. 1400 watt. Is inclusief: t-racer, patio & deck concentraat, vuilfrees, spuitlans, hogedrukpistool quick connect. Afmeting ca. 330x299x497 mm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het schoonmaakmiddel en de borstelharen van de ronde kop. Er zitten diverse krasjes op de behuizing van het product. Het product heeft lichte gebruikssporen.
48
33775-265
Nedco wasmachine verhoger
1x Nedco wasmachine verhoger met lade, kleur: wit. Materiaal: metaal. Afmeting ca. 51x30x61cm. Gewicht ca. 9kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: schroefjes. Meerdere vlekjes en krasjes op verschillende onderdelen. De verpakking is beschadigd.
22
33775-266
Princess broodbakmachine
1x Princess broodbakmachine, type: 01.152007.01.001, kleur: wit, grijs. Materiaal: rvs. Afmeting ca. 21x27x31 cm. Gewicht ca. 4371 gram. Vermogen ca. 500 watt. Maximaal broodgewicht ca. 750 gram. Minimum broodgewicht ca. 500 gram. Snoerlengte ca. 1,2 meter. Afmeting ca. 323x261x360 mm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: haak. Er bevinden zich een aantal krassen aan de zijkant. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
13
33775-267
Braun epilator
1x Braun epilator, type: Silk-épil SensoSmart 5-890, kleur: wit/blauw, gebruikstijd: tot 50 minuten, scheerwijze: nat, afspoelbaar: ja. Afmeting ca. 179x66x194 mm. V.v. reisetui.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de 5 extra accessoires.
12
33775-268
Waterpik waterflosser
1x Waterpik waterflosser, type: ultra black WP 112, kleur: zwart. Afmeting ca. 174x147x225 mm. Garantie twee jaar.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: alle opzetstukjes. Tevens heeft het product een beschadiging: meerdere krasjes en vlekjes op de behuizing en het reservoir. De verpakking is beschadigd.
22
33775-269
Philips steelstofzuiger
1x Philips steelstofzuiger, type: powerpro duo fc6162/02, kleur: rood/zwart. Afmeting ca. 115x25,3x25,3 cm, gewicht: 2,9 kilo, vermogen: 60 Watt, bedrijfstijd: 25 minuten, geluidsniveau: 80 decibel, v.v. turboborstel, spleetmondstuk, kruimelzuiger.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oplader. Tevens meerdere gebruikskrassen op de bovenkant van het apparaat en op de wieltjes. De verpakking is beschadigd.
20
33775-270
Philips ladyshave
1x Philips ladyshave, type: satinshave prestige brl180/00, kleur: roze/wit, aantal scheerkoppen: 2, oplaadbaar: ja, bedrijfstijd: 60 minuten, oplaadtijd: 360 minuten, gewicht: 342 gram. V.v. klein scheerhoofd, timhulpstuk, kam, beschermkapje, hulpstuk, basisetui, renigingsborstel, wet & dry use.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de grote scheerkop. Tevens zit er een kras bovenaan op de behuizing. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
11
33775-271
Microsoft lumia, 32 GB
1x Microsoft lumia, type: 950, kleur: zwart. Schermdiagonaal: 5.2-inch. Resolutie: 2560x1440. Geheugengrootte: 3GB. Opslagcapaciteit: 32GB. Besturingssysteem: Windows 10. Processor: Dual-core 1.82 GHz Cortex-A57, quad-core 1.44 GHz Cortex-A53. Aantal cores: 6-Core. Kleur: zwart. Netwerksnelheid: 4G+. Camera: 20 megapixels. Simlockvrij.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de oplader, de oplaadkabel en de oordopjes. Er zit een barst linksboven op het display en rechtsonder op de rand van de behuizing. Er zitten krassen op de ring rondom de camera en op de volledige achterzijde van de behuizing. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De originele verpakking is vervangen.
42
33775-272
Philips MG7730 scheerapparaat
1x Philips 16-in-1, gezicht, haar en lichaam MG7730/15, MULTIGROOM Series 7000. Kleur van het product: Zwart, Zilver, Vorm: Rechthoek. Doel precisietrimmer: Baard, Oor, Wenkbrauw, Moustache, Neus. Gebruikstijd: 120 min, Type accu/batterij: Ingebouwd, Stroombron: Batterij/Accu. Verbinding kammen: Baard, Oor, Wenkbrauw, Kop, Snor, Neus, Snorhaar. Oplaadtijd: 60 min. Haarlengte: 0,5-16 mm. Opties: waterdicht, spoelbare kop. Gewicht: 0,31 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het wide hair clipper opzetstuk. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
15
33775-273
Philips scheerapparaat
1x Philips scheerapparaat, type: OneBlade QP2530/30, kleur: zilver, zwart, felgroen. V.v. afspoelbaar, geïntegreerde baardtrimmer/tondeuse, draadloos te gebruiken, 2 mesjes, 4 trimkammen voor 1 mm, 2 mm, 3 mm en 4 mm, handleiding. Gebruikstijd: 60 minuten, oplaadtijd: 240 minuten, trimmersetfunctie: baardtrimmer, scheerapparaat. Geschikt voor gebruik: droog, met schuim of gel, onder de douche.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de trimkammen en 1 mesje. Tevens gebruikskrasjes en vlekjes op het handvat. De verpakking is beschadigd.
15
33775-274
DJI 4K camera
1x DJI 4K camera, type: Osmo+, kleur: zwart. Videokwaliteit: 4k. Aantal megapixels: 12 megapixels. Fotofunctie: ja. Wifi: ja. Bluetooth: ja. Microfoon: ja. Type hdmi: optisch. Geheugenkaart: micro sd. Voedingstype: accu. Soort accu: lipo. Gewicht ca. 1,3 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de microfoon en beschermkap voor de lens. Er zitten vlekken op de behuizing. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.
282
33775-275
Novy recirculatiekit afzuigkap
1x Novy recirculatiekit afzuigkap. Type: 7600400. Soort: accessoire. Kleur: RVS. Compatibel met: 7600 en 7610 FLAT'LINE.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het filterrooster en 2 bevestigingsklemmen. De verpakking is beschadigd.
11
33775-276
Philips Viva HR3556/00 blender
1x Philips Viva HR3556/00 blender, kleur: zilver, zwart. Inhoud kan: 2 l, inhoud drinkbeker: 0,6 l. Materiaal kom: glas, materiaal behuizing en hakoppervlak: roestvrij staal. Vermogen: 700 W, AC invoer voltage: 200-230 Volt. Type bedieningsknoppen: draaisysteem. Inclusief automatisch uitschakelen, vaatwasserbestendig, 7 snelheden, continu- of pulsactie, bodem met antislip, koord opslagruimte, verwijderbaar kopje, afneembare mesjes, pulstoon, handleiding, drinkbeker. Afmetingen: 377 x 206 x 413 mm.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: het kleine maatdopje. Tevens heeft hij beschadigingen: enkele lichte krassen op de RVS behuizing, enkele verkleuringen en watervlekken op het product. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen.
18
33775-277
Philips draadloze koptelefoon
1x Philips draadloze koptelefoon, type: SHB3075WT/00, kleur: wit. Headset type: Stereofonisch, Draagwijze: Hoofdband, Maximum input vermogen: 40 mW, Merkcompatibiliteit: Universeel. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP,AVRCP,HFP,HSP, Aansluitbereik: 10 meter. Positie speakers koptelefoon: Circumaural, Frequentiebereik koptelefoon: 9 - 21000 hz, Gevoeligheid koptelefoon: 103 decibel. Energie-opslagtechnologie accu/batterij: Lithium-Polymeer (LiPo), Gesprekstijd: 12 uur, Standby tijd: 166 uur.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: uSB-kabel.
19
33775-278
2 LaForma barkrukken
2x LaForma barkruk, type: Lodi, kleur: zwart. Materiaal: PU kunstleder, materiaal onderstel: metaal, afmeting ca. 48x42x91 cm, zitdiepte: ca. 38 cm, zithoogte: ca. 60 cm, in hoogte verstelbaar, ergonomisch product, gewicht: ca. 9,4 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 barkruk. De afdekring voor de poot en er zitten krassen op de onderdelen van chroom. De verpakking is beschadigd.
26
33775-279
Trunki kinderkoffer - 46 cm
1x Trunki kinderkoffer, type: Ride-On Terrance, kleur: blauw. Afmeting: 21x30x46 cm. Gewicht: 1,8 kg. Soort sluiting: ritssluiting. Type slot: clips met slot. Inhoud: 18 liter. Materiaal: kunststof. Aantal wielen: 4. Hardcase of softcase: hardcase. Maximale draagkracht: 50 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de trekriem. De verpakking is beschadigd.
17
33775-280
Hape knikkerbaan
1x Hape knikkerbaan, type: Quadrilla Space City, kleur: bruin. Aantal onderdelen: 176. Materiaal: hout. Aanbevolen leeftijd: vanaf 6 jaar. Keurmerk: ce. Gewicht: 4,4 kg.

Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: 1 rond tussenstukje. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.
21