BVA Auctions

Veiling: E-Bikes te Zwolle o.a. Sparta, Batavus en Giant

Overzicht

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

Veilinggegevens

Start veiling 13-07-2018 17:00
Sluiting vanaf 20-07-2018 21:06
Kijkdag(en) maandag 16 juli 2018 van 10:00 uur tot 12:00 uur

De ingang bevindt zich aan de Edisonstraat.
Wij adviseren je van de kijkdag gebruik te maken.

Ophaaldag(en) Locatie : Marsweg 47 , 8013 PE Zwolle, Nederland


donderdag 26 juli 2018 van 09:00 uur tot 16:00 uur
De ingang bevindt zich aan de Edisonstraat.
Betaal eenvoudig met iDeal via uw BVA account of bankoverschrijving. Het is niet mogelijk om contant of per PIN te betalen.

Wanneer je de kavel in ontvangst neemt vragen wij je te tekenen voor een goede ontvangst. Daarmee geef je aan dat je de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd je kavel.

Mocht je zelf niet kunnen, dan mag iemand anders de kavel namens jou ophalen (op vertoon van de factuur) of regel hier alvast een transporteur.

Toelichting

Indien in de laatste vijf minuten voor het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht dan wordt de openingstijd met vijf minuten verlengd.

Wanneer er in de laatste minuut, voor het vooraf ingestelde sluitingstijdstip, niet op een kavel geboden is dan blijft deze geopend tot de sluiting van het laatst sluitende kavel in de veiling.

Retourneren?
Dit betreft een online veiling met wettelijk herroepingsrecht. Dat betekent dat je een aankoop binnen 14 dagen na ontvangst mag retourneren. Bekijk de servicepagina van je account voor meer informatie. De retourkosten zijn voor eigen rekening en je bent zelf aansprakelijk voor eventuele waardevermindering van de zaken.

Het herroepingsrecht is niet van toepassing bij zakelijke aankopen (zakelijk account), of waarbij duidelijk is dat de aankoop voor zakelijk gebruik is.

Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden. Voor meer informatie zie Contact en vragen.

Veilig en betrouwbaar
Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Th.A. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten - notarissen N.V. te Zwolle.
Toezichthouder veilingen in België: Gerechtsdeurwaarder Frank Spruyt te Brussel.

Nummer
 
Beschrijving
Laatste bod
34098-1
Sparta damesfiets e-bike Ion RX
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion RX
Framemaat: 58cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
360
34098-2
Batavus damesfiets e-bike Intermezzo Easu de luxe
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Intermezzo Easu de luxe
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect, de accu en lader zijn niet getest
205
34098-3
Sparta damesfiets e-bike Ion m gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion m gear
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
285.05
34098-4
Giant damesfiets e-bike Twist 2.0
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 2.0
Framemaat: 45cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de lader ontbreekt, de accu is niet getest
195
34098-5
Giant damesfiets e-bike Twist 2.1
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 2.1
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de lader ontbreekt, voorspatbord defect, de accu is niet getest
190
34098-6
Sparta damesfiets e-bike Pharos
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pharos
Framemaat: 51cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 4
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de lader ontbreekt, de accu is niet getest
135
34098-7
Pointer damesfiets e-bike E-Forta
Aantal: 1
Merk: Pointer
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Forta
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-8
X-tract damesfiets e-bike Go
Aantal: 1
Merk: X-tract
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Go
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-9
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 45cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display defect, voorwiel loopt aan, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-10
Giant damesfiets e-bike Twist go Single
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go Single
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-11
Sparta damesfiets e-bike Ion dlx comfort
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion dlx comfort
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
195
34098-12
Adventure damesfiets e-bike Lithium
Aantal: 1
Merk: Adventure
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Lithium
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-13
Sparta damesfiets e-bike Ion dlx comfort
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion dlx comfort
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect, de accu en lader zijn niet getest
185
34098-14
Adventure damesfiets e-bike Lithium
Aantal: 1
Merk: Adventure
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Lithium
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
175
34098-15
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
265
34098-16
Lafree damesfiets e-bike Lite
Aantal: 1
Merk: Lafree
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Lite
Framemaat: 55cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
145
34098-17
Sparta damesfiets e-bike M gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: M gear
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect, de accu en lader zijn niet getest
205
34098-18
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: ketting ligt eraf, de accu en lader zijn niet getest
205
34098-19
Sparta damesfiets e-bike Ion Comfort dlx
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion Comfort dlx
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt, de accu en lader zijn niet getest
185
34098-20
Sparta damesfiets e-bike Ion Intro dlx
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion Intro dlx
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
245
34098-21
Union damesfiets e-bike Elegance
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Elegance
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
195
34098-22
Sparta damesfiets e-bike Ion m gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion m gear
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: koplamp defect, de accu en lader zijn niet getest
225
34098-23
Sparta damesfiets e-bike Ion L
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion L
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
245
34098-24
Alu-rex damesfiets e-bike Intelligent
Aantal: 1
Merk: Alu-rex
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Intelligent
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-25
Koga-Miyata damesfiets e-bike Tesla
Aantal: 1
Merk: Koga-Miyata
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Tesla
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 21
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
200
34098-26
X-tract damesfiets e-bike Go
Aantal: 1
Merk: X-tract
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Go
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display zit los, de accu en lader zijn niet getest
185
34098-27
Raleigh damesfiets e-bike E-Power
Aantal: 1
Merk: Raleigh
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Power
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
175
34098-28
Bikkel damesfiets e-bike Gouden Leeuw
Aantal: 1
Merk: Bikkel
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Gouden Leeuw
Framemaat: 56cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
155
34098-29
Sparta damesfiets e-bike Pharos Finesse
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pharos Finesse
Framemaat: 51cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 4
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect, de accu en lader zijn niet getest
160
34098-30
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
225
34098-31
Hollandia damesfiets e-bike
Aantal: 1
Merk: Hollandia
Productnaam: damesfiets e-bike
Type:
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 6
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
175
34098-32
Sparta damesfiets e-bike Energy Inside
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Energy Inside
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: achterwiel loopt aan, de accu en lader zijn niet getest
185
34098-33
X-tract damesfiets e-bike E-Bike
Aantal: 1
Merk: X-tract
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Bike
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
160
34098-34
Sparta damesfiets e-bike Ion L
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion L
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
245
34098-35
Trenergy damesfiets e-bike E-Lux
Aantal: 1
Merk: Trenergy
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Lux
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-36
Adventure damesfiets e-bike Lithium
Aantal: 1
Merk: Adventure
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Lithium
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, kettingkast defect, de accu is niet getest
160
34098-37
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: voorwiel loopt aan, roestvorming, de accu en lader zijn niet getest
170
34098-38
Cyco Inmotion damesfiets e-bike E-Bike Emotion
Aantal: 1
Merk: Cyco Inmotion
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Bike Emotion
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
195
34098-39
Sparta damesfiets e-bike M gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: M gear
Framemaat: 56cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
200
34098-40
Sparta damesfiets e-bike Pharos
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pharos
Framemaat: 57cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 4
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
135
34098-42
Sparta damesfiets e-bike Ion City seat
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion City seat
Framemaat: 49cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect, de accu en lader zijn niet getest
225
34098-43
Mihatra damesfiets e-bike niet bekend
Aantal: 1
Merk: Mihatra
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: niet bekend
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-44
Sparta herenfiets e-bike Ion m gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion m gear
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
225
34098-45
Citystar damesfiets e-bike Easy Moving
Aantal: 1
Merk: Citystar
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Easy Moving
Framemaat: 45cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
200
34098-46
R.A.T. damesfiets e-bike Pro Lithium
Aantal: 1
Merk: R.A.T.
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pro Lithium
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
385
34098-47
Union damesfiets e-bike Switch
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Switch
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
205
34098-48
Union damesfiets e-bike Switch
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Switch
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast beschadigd, de accu en lader zijn niet getest
205
34098-49
Sundvall damesfiets e-bike Bandalona
Aantal: 1
Merk: Sundvall
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Bandalona
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
175
34098-50
Grander damesfiets e-bike Souplesse
Aantal: 1
Merk: Grander
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Souplesse
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast en display defect, voorwiel loopt niet vrij, de accu en lader zijn niet getest
110
34098-51
Sparta damesfiets e-bike Ion L
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion L
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
185
34098-52
Victoria damesfiets e-bike Frankfurt
Aantal: 1
Merk: Victoria
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Frankfurt
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast beschadigd, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-53
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: koplamp defect, de accu en lader zijn niet getest
200
34098-54
Cortina damesfiets e-bike S3
Aantal: 1
Merk: Cortina
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: S3
Framemaat: 56cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, voorwiel loopt aan, de accu is niet getest
150
34098-55
Kemp Starley damesfiets e-bike Obserber
Aantal: 1
Merk: Kemp Starley
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Obserber
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-56
Trek herenfiets e-bike Navigator L500+
Aantal: 1
Merk: Trek
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Navigator L500+
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, platte achterband, de accu is niet getest
185
34098-57
Sparta damesfiets e-bike Pharos Finesse
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pharos Finesse
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 4
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
185
34098-58
Sundvall damesfiets e-bike Bandalona
Aantal: 1
Merk: Sundvall
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Bandalona
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
175
34098-59
Cortina damesfiets e-bike S3
Aantal: 1
Merk: Cortina
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: S3
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display defect, de accu en lader zijn niet getest
200
34098-60
Sparta herenfiets e-bike Ion m gear
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion m gear
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
265
34098-61
Torrek damesfiets e-bike niet bekend
Aantal: 1
Merk: Torrek
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: niet bekend
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-62
Netbike herenfiets e-bike niet bekend
Aantal: 1
Merk: Netbike
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: niet bekend
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-63
Giant damesfiets e-bike Twist comfort
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist comfort
Framemaat: 44cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, de accu en lader zijn niet getest
195
34098-64
Bikkel damesfiets e-bike Gouden Leeuw
Aantal: 1
Merk: Bikkel
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Gouden Leeuw
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
195
34098-65
Trek damesfiets e-bike Navigator T500+
Aantal: 1
Merk: Trek
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Navigator T500+
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 24
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt, de accu en lader zijn niet getest
265
34098-66
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: jasbeschermers en voor spatbord defect, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-67
Union damesfiets e-bike Switch
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Switch
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
175
34098-68
Sparta damesfiets e-bike Ion L
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion L
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
225
34098-69
Union herenfiets e-bike Switch
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Switch
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel zit los, de accu en lader zijn niet getest
195
34098-70
Sparta herenfiets e-bike Ion L
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion L
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
265
34098-71
BTC damesfiets e-bike E-Line
Aantal: 1
Merk: BTC
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Line
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel, koplamp en trapper defect, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-72
Simplex damesfiets e-bike Pedelec
Aantal: 1
Merk: Simplex
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Pedelec
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
185
34098-73
Alu-rex damesfiets e-bike E-bike
Aantal: 1
Merk: Alu-rex
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-bike
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: , de accu en lader zijn niet getest
170
34098-74
Alu-rex damesfiets e-bike E-bike
Aantal: 1
Merk: Alu-rex
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-bike
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: 2 accu's, de accu en lader zijn niet getest
220
34098-75
Cross damesfiets e-bike E-Times City
Aantal: 1
Merk: Cross
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Times City
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 6
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: defect zadel, de accu en lader zijn niet getest
175
34098-76
Batavus damesfiets e-bike Padova Easy
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova Easy
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: defecte kettingkast, ketting ligt eraf, de accu en lader zijn niet getest
130
34098-77
Batavus herenfiets Staccato
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: herenfiets
Type: Staccato
Framemaat: 62cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: defect zadel en standaard,
115