BVA Auctions

Veiling: Merk E-Bikes en partijen waaronder Giant, Gazelle en Batavus te Amersfoort

Overzicht

PickThisUp bied een speciaal bezorgtarief: Kinderfiets €39,95, volwassen fiets €49,95 en €9,95 voor elk volgende fiets (binnen Nederland). Bereken je bezorgprijs

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

Veilinggegevens

Start veiling 05-01-2019 09:00
Sluiting vanaf 11-01-2019 22:14
Kijkdag(en) donderdag 10 januari 2019 van 08:00 uur tot 10:00 uur

Wij adviseren je van de kijkdag gebruik te maken.

Ophaaldag(en) Locatie : Kryptonweg 8 (Hal 1), 3812 RZ Amersfoort, Nederland


vrijdag 18 januari 2019 van 09:00 uur tot 16:00 uur
Betaal eenvoudig met iDeal via uw BVA account of bankoverschrijving. Het is ook mogelijk op de ophaaldag met PIN (geen creditcards) te betalen. Het is niet mogelijk om contant te betalen.

Wanneer je de kavel in ontvangst neemt vragen wij je te tekenen voor een goede ontvangst. Daarmee geef je aan dat je de kavel juist en compleet hebt ontvangen. Controleer bij ontvangst dan ook altijd je kavel.

Mocht je zelf niet kunnen, dan mag iemand anders de kavel namens jou ophalen (op vertoon van de factuur) of regel alvast een transporteur.

PickThisUp bied een speciaal bezorgtarief: Kinderfiets €39,95, volwassen fiets €49,95 en €9,95 voor elk volgende fiets (binnen Nederland).
Bereken je bezorgprijs.
Bezorgopdrachten kunnen tot 24uur voor de ophaaldag worden aangemeld.

Toelichting

Indien in de laatste vijf minuten voor het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht dan wordt de openingstijd met vijf minuten verlengd.

Wanneer er in de laatste minuut, voor het vooraf ingestelde sluitingstijdstip, niet op een kavel geboden is dan blijft deze geopend tot de sluiting van het laatst sluitende kavel in de veiling.

Retourneren?
Dit betreft een online veiling met wettelijk herroepingsrecht. Dat betekent dat je een aankoop binnen 14 dagen na ontvangst mag retourneren. Bekijk de servicepagina van je account voor meer informatie. De retourkosten zijn voor eigen rekening en je bent zelf aansprakelijk voor eventuele waardevermindering van de zaken.

Het herroepingsrecht is niet van toepassing bij zakelijke aankopen (zakelijk account), waarbij duidelijk is dat de aankoop voor zakelijk gebruik is of wanneer dit bij het kavel vermeldt staat.

Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden. Voor meer informatie zie Contact en vragen.

Veilig en betrouwbaar
Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Th.A. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten - notarissen N.V. te Zwolle.
Toezichthouder veilingen in België: Gerechtsdeurwaarder Frank Spruyt te Brussel.

Nummer
 
Beschrijving
Laatste bod
37396-1
Batavus dames e-bike
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: dames e-bike
Type: marcato
Framemaat: 53 - cm - aluminium
Versnelling: 7 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: rollerbrake
Voorzien van: acculader
Accu getest: ja

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
395
37396-2
Cumberland herenfiets
Aantal: 1
Merk: Cumberland
Productnaam: herenfiets
Type: disrict
Framemaat: 57 - cm - aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Voorvorkvering: ja
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: rollerbrakes
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
155
37396-3
Gazelle herenfiets
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: herenfiets
Type: punta
Framemaat: 55 - cm - aluminium
Versnelling: 3 sachs s-ram
Handrem voor: trommelrem
Handrem achter: trommelrem
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
175.5
37396-4
Giant herenfiets
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: herenfiets
Type: centro
Framemaat: 50 - cm - aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: rollerbrake
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
160
37396-5
Gazelle herenfiets
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: herenfiets
Type: furore
Framemaat: 53 - cm - aluminium
Versnelling: 8 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
225
37396-6
Batavus herenfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: herenfiets
Type: weekend
Framemaat: 61 - cm - aluminium
Versnelling: 8 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
205
37396-7
Montego herenfiets
Aantal: 1
Merk: Montego
Productnaam: herenfiets
Type: avangarde
Framemaat: 54- cm- aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Trommelrem: rollerbrakes
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
175
37396-8
Specialised herenfiets
Aantal: 1
Merk: Specialized
Productnaam: herenfiets
Type: globe
Framemaat: 55 - cm- aluminium
Versnelling: 27 shimano deore LX
Zadelpen: carbon
Vering voor: carbon
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
245
37396-9
Batavus herenfiets allegro 57 cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: herenfiets
Type: allegro
Framemaat: 57 cm
Versnelling: 7 shimano nexus
Trommelrem: rolloerbrakes

Conditie: Gebruikt
150
37396-10
Cortina damesfiets
Aantal: 1
Merk: Cortina
Productnaam: damesfiets
Type: transport
Framemaat: 50 - cm
Versnelling: 3 sachs s-ram
Terugtraprem: ja
Voorzien van: stuurslot

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
260
37396-11
Lin extra lage damesfiets
Aantal: 1
Merk: Lin, extra laag
Productnaam: damesfiets
Type: bike
Framemaat: 48 - cm - aluminium
Versnelling: 7 shimano nexus
Vering voor: ja
Terugtraprem: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake
Voorzien van: naafdynamo, extra lage instap

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
160
37396-12
Batavus damesfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets
Type: alabama
Framemaat: 57 - cm - aluminium
Versnelling: 21 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
185
37396-13
Batavus damesfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets
Type: genova
Framemaat: 48 - cm - aluminium
Versnelling: 7 sachs s-ram s7
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: s-ram I-brake
Handrem achter: s-ram I-brake
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar!
170
37396-14
Gazelle damesfiets
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets
Type: davos
Framemaat: 57 - cm - aluminium
Versnelling: 7 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar!
190
37396-15
Puch damesfiets
Aantal: 1
Merk: Puch
Productnaam: damesfiets
Type: crunch
Framemaat: 51 - cm - aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
155
37396-16
Multi cycle damesfiets
Aantal: 1
Merk: Multi cycle
Productnaam: damesfiets
Type: expressive
Framemaat: 57 - cm - aluminium
Versnelling: 8 shimano alvine
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja, mono
Handrem voor: velgrem, magura hydraulisch
Handrem achter: velgrem, magura hydraulisch
Voorzien van: naafdynamo

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
225
37396-17
Batavus damesfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets
Type: traversa
Framemaat: 57 - cm
Versnelling: 21 shimano alivio
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja, mono
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
150
37396-18
Gazelle damesfiets
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets
Type: riacho
Framemaat: 54 - cm- aluminium
Versnelling: 24 shimano nexave
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
165
37396-19
Qwic damesfiets
Aantal: 1
Merk: Qwic
Productnaam: damesfiets
Type: trend
Framemaat: 49 - cm - aluminium
Versnelling: 7 shimano nexus
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake

Conditie: Gebruikt
135
37396-20
Avenue damesfiets
Aantal: 1
Merk: avenue
Productnaam: damesfiets
Framemaat: 53 - cm - aluminium
Versnelling: 7 shimano nexus
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar!
85
37396-21
Batavus jongensfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: jongensfiets
Type: snake
Framemaat: 57 - cm - aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Voorvorkvering: ja
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
90
37396-22
Kawasaki jongensfiets
Aantal: 1
Merk: Kawasaki
Productnaam: jongensfiets
Type: BXU
Framemaat: 23 - cm
Versnelling:< />Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem

Conditie: Gebruikt
16 inch wielen/b> dit produkt is rijklaar
45
37396-23
Gazelle jongensfiets
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: jongensfiets
Type: road cruiser
Framemaat: 38 - cm
Versnelling: 3 shimano nexus
Voorvorkvering: ja
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Voorzien van: 24 inch wielen

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
80
37396-24
Batavus meisjesfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: meisjesfiets
Type: koala
Framemaat: 22 - cm
Terugtraprem: ja
Voorzien van: 12,5 inch wielen

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
35
37396-25
Alpina meisjesfiets
Aantal: 1
Merk: Alpina
Productnaam: meisjesfiets
Type: girlpower
Framemaat: 36 - cm
Versnelling: 3 shimano nexus
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem
Voorzien van: 24 inch wielen

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
120
37396-26
Batavus meisjesfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: meisjesfiets
Type: diva
Framemaat: 43 - cm - aluminium
Versnelling: 3 shimano nexus
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem
Voorzien van: 26 inch wielen

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
75
37396-27
Batavus kinderfiets
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: kinderfiets
Type: star
Framemaat: 34 cm - aluminum
Versnelling: 3 shimano nexus
Terugtraprem: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem
Voorzien van: rijklaar

Conditie: Gebruikt
65
37396-28
B1 mountainbike
Aantal: 1
Merk: B1
Productnaam: mountainbike
Type: cyber
Framemaat: 48 - cm - aluminium
Versnelling: 21 shimano STX
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: velgrem
Handrem achter: velgrem
Voorzien van: nieuwebanden, ketting en tandwielen.

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: dit produkt is rijklaar
135
37396-29
Gazelle dames e-bike
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: dames e-bike
Type: orange, innergy
Framemaat: 54 - cm - aluminium
Versnelling: 8 shimano nexus
Zadelpen: geveerd
Voorvorkvering: ja
Handrem voor: rollerbrake
Handrem achter: rollerbrake

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: zo ingeruild,accu staat onbekend, lader ontbreekt
195
37396-99
Montego damesfiets e-bike Ambition - 53cm
Aantal: 1
Merk: Montego
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ambition
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: Ketting los, zadel defect, geen acculader.
120.66
37396-113
Union damesfiets e-bike Ace - 53cm
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ace
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: Inclusief acculader
240
37396-201
Partij E-Bikes
Partij: E-Bikes
Bestaande uit: 5 stuks waaronder
Item 1: Batavus
Item 2: Stella
Item 3: Cross
Item 4: D Cycle
Item 5: Montego

Conditie: Gebruikt

Productbeschrijving: diverse soorten en maten met verschillende mankementen
863.33
37396-202
Partij E-Bikes
Partij: E-Bikes
Bestaande uit: 5 stuks waaronder
Item 1: 3x Sparta
Item 2: Giant
Item 3: On the road

Conditie: Gebruikt

Productbeschrijving: diverse soorten en maten met verschillende mankementen
1460
37396-203
Partij E-Bikes
Partij: E-Bikes
Bestaande uit: 5 stuks waaronder
Item 1: Sparta
Item 2: Gazelle
Item 3: Trek
Item 4: Batavus
Item 5: Union

Conditie: Gebruikt

Productbeschrijving: diverse soorten en maten met verschillende mankementen
915
37396-204
Sparta damesfiets e-bike Ion gls - 53cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion gls
Framemaat: 53cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 24
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
260
37396-205
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 49cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: achterwiel loopt aan de accu en lader zijn niet getest
170
37396-206
Gazelle damesfiets e-bike Innergy orange - 54cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Innergy orange
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display en lader ontbreken, kettingkast defect de accu is niet getest
130
37396-207
Sparta damesfiets e-bike Ion m-gear gl - 49cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion m-gear gl
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect de accu en lader zijn niet getest
240
37396-208
Mifa damesfiets e-bike Atmosphere - 47cm
Aantal: 1
Merk: Mifa
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Atmosphere
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
150
37396-209
X-tract damesfiets e-bike Airlite - 50cm
Aantal: 1
Merk: X-tract
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Airlite
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: achterwiel loopt aan de accu en lader zijn niet getest
170
37396-210
Batavus damesfiets e-bike Padova easy - 48cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova easy
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
220
37396-211
Tesla damesfiets e-bike Koga Miyata - 55cm
Aantal: 1
Merk: Tesla
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Koga Miyata
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 21
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, kettingkast defect, platte achterband de accu is niet getest
177
37396-212
ProLithium damesfiets e-bike R-A-T Holland - 50cm
Aantal: 1
Merk: ProLithium
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: R-A-T Holland
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect de accu en lader zijn niet getest
150
37396-213
Gazelle damesfiets e-bike Innergy orange - 51cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Innergy orange
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, kettingkast , handvatten, zadelen display defect de accu is niet getest
185
37396-214
Sparta damesfiets e-bike Ion m-gear gl - 55cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion m-gear gl
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: achterband is plat de accu en lader zijn niet getest
260
37396-215
Sparta damesfiets e-bike Ion x series - 55cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion x series
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display en zadeldefect de accu en lader zijn niet getest
185
37396-216
Mc damesfiets e-bike active - 55cm
Aantal: 1
Merk: Mc
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: active
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: achterspatbord defect, stuur zit los de accu en lader zijn niet getest
200
37396-217
Sparta damesfiets e-bike Ion rx plus - 58cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx plus
Framemaat: 58cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, display defect, platte voorband de accu is niet getest
160
37396-218
Rih herenfiets e-bike Z-900 - 60cm
Aantal: 1
Merk: Rih
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Z-900
Framemaat: 60cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 21
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, handvatten defect de accu is niet getest
160
37396-219
Sparta damesfiets e-bike Ion gl - 50cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion gl
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: jasbeschermer voor defect,lader ontbreekt, kettinkast defect de accu is niet getest
175
37396-220
Sparta herenfiets e-bike Ion gl - 64cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion gl
Framemaat: 64cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt de accu en lader zijn niet getest
205
37396-221
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 60cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 60cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
245
37396-222
Sparta damesfiets e-bike Ion gl - 50cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion gl
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect de accu en lader zijn niet getest
225
37396-223
Multicycle damesfiets e-bike Tour - 54cm
Aantal: 1
Merk: Multicycle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Tour
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
175
37396-224
Mc herenfiets e-bike Mature - 59cm
Aantal: 1
Merk: Mc
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Mature
Framemaat: 59cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
240
37396-225
Omega damesfiets e-bike Rih - 51cm
Aantal: 1
Merk: Omega
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Rih
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display en jasbeschermer defect, de accu en lader zijn niet getest
170
37396-226
Gazelle damesfiets e-bike Easyglider - 51cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Easyglider
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, kettingkast defect, platte banden de accu is niet getest
145
37396-227
Sparta herenfiets e-bike Ion rx - 58cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 58cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
265
37396-228
Batavus damesfiets e-bike Easy weekend - 55cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Easy weekend
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt, kettingkast en jasbeschermer defect de accu en lader zijn niet getest
160
37396-229
vogue damesfiets e-bike Basic - 52cm
Aantal: 1
Merk: vogue
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Basic
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader en display ontbreeken, plate voorband de accu is niet getest
140
37396-230
vogue damesfiets e-bike Basic - 52cm
Aantal: 1
Merk: vogue
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Basic
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 3
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
145
37396-231
Gazelle damesfiets e-bike Orange - 54cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Orange
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
225
37396-232
Target damesfiets e-bike Tranze x - 49cm
Aantal: 1
Merk: Target
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Tranze x
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader en display ontbreeken, voorwiel loopt aan de accu is niet getest
115
37396-233
Sparta herenfiets e-bike Ion blackline - 54cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion blackline
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: voorspatbord defect de accu en lader zijn niet getest
205
37396-234
Batavus damesfiets e-bike Padova easy - 51cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova easy
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: jasbeschermer kapot, stuur zit los de accu en lader zijn niet getest
220
37396-235
Batavus damesfiets e-bike Padova easy - 55cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova easy
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, jasbeschermer defect, banden plat de accu is niet getest
185
37396-236
Sparta damesfiets e-bike Grip on power - 47cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Grip on power
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect de accu en lader zijn niet getest
185
37396-237
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 54cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: platte voorband de accu en lader zijn niet getest
225
37396-238
Batavus damesfiets e-bike sr6 - 60cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: sr6
Framemaat: 60cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast en jasbeschermer defect de accu en lader zijn niet getest
185
37396-239
Sparta damesfiets e-bike Ion series - 56cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion series
Framemaat: 56cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
305
37396-240
Batavus herenfiets e-bike Viento easy - 55cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Viento easy
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
245
37396-241
Sparta damesfiets e-bike Ion gl - 54cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion gl
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt, de accu is niet getest
220
37396-242
Sparta damesfiets e-bike Ion gl - 47cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion gl
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect, plate voorband de accu en lader zijn niet getest
185
37396-243
Batavus damesfiets e-bike Sr6 - 51cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Sr6
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
265
37396-244
sparta damesfiets e-bike Ion xt - 84cm
Aantal: 1
Merk: sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion xt
Framemaat: 84cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: platte voorband de accu en lader zijn niet getest
225
37396-245
Sparta herenfiets e-bike Ion m gear - 50cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Ion m gear
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
225
37396-246
Batavus herenfiets e-bike Weekend easy - 54cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Weekend easy
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect de accu en lader zijn niet getest
185
37396-247
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 54cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
205
37396-248
Sparta damesfiets e-bike Ion rx plus - 54cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx plus
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
205
37396-249
Giant damesfiets e-bike Twist go single - 46cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go single
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader en display ontbreken, voorwiel loopt aan de accu is niet getest
160
37396-250
Sparta damesfiets e-bike Comfort - 51cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Comfort
Framemaat: 51cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 0
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display ontbreekt, extra lage instap de accu en lader zijn niet getest
165
37396-251
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 58cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 58cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
225
37396-252
Batavus damesfiets e-bike Padova easy - 46cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova easy
Framemaat: 46cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader en display ontbreeken de accu is niet getest
145
37396-253
Giant herenfiets e-bike twist sport cs - 61cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: twist sport cs
Framemaat: 61cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
195
37396-254
Gazelle damesfiets e-bike Innergy orange - 62cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Innergy orange
Framemaat: 62cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt , kettingkast defect de accu is niet getest
195
37396-255
Sparta damesfiets e-bike Ion rx - 48cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion rx
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
185
37396-256
Giant damesfiets e-bike Twist 2.1 - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 2.1
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: voorspatbord en display defect, platte voor en achterband de accu en lader zijn niet getest
145
37396-257
Bikkel damesfiets e-bike Gouden leeuw - 51cm
Aantal: 1
Merk: Bikkel
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Gouden leeuw
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
165
37396-258
Batavus damesfiets e-bike Crescendo deluxe - 49cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Crescendo deluxe
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
195
37396-259
Giant damesfiets e-bike Twist go - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: voorspatbord defect de accu en lader zijn niet getest
245
37396-260
Giant damesfiets e-bike Twist go dubble - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go dubble
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: ladder ontbreekt, display defect de accu is niet getest
135
37396-261
Giant damesfiets e-bike Twist comfort CS - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist comfort CS
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: display defect de accu en lader zijn niet getest
155
37396-262
Giant damesfiets e-bike Twist comfort CS - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist comfort CS
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
160
37396-263
Stella herenfiets e-bike Romeo - 56cm
Aantal: 1
Merk: Stella
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Romeo
Framemaat: 56cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
171
37396-264
Giant damesfiets e-bike Twist go - 52cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
155
37396-265
Giant damesfiets e-bike Twist lite power - 56cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist lite power
Framemaat: 56cm
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ongbreekt, spatbord voor defect de accu is niet getest
160
37396-266
Giant damesfiets e-bike Twist - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
180
37396-267
Giant herenfiets e-bike Twist go - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: herenfiets e-bike
Type: Twist go
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
180
37396-268
Giant damesfiets e-bike Twist go - 47cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go
Framemaat: 47cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
206
37396-269
Giant damesfiets e-bike Twist go single - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist go single
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
225
37396-270
Sparta damesfiets e-bike Ion RX - 57cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion RX
Framemaat: 57cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: kettingkast defect de accu en lader zijn niet getest
185
37396-271
Saxonette damesfiets e-bike Deluxe 250 - 48cm
Aantal: 1
Merk: Saxonette
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Deluxe 250
Framemaat: 48cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
185
37396-272
Sparta damesfiets e-bike Ion RXS4 - 57cm
Aantal: 1
Merk: Sparta
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Ion RXS4
Framemaat: 57cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 21
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
300
37396-273
Union damesfiets e-bike Switch - 50cm
Aantal: 1
Merk: Union
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Switch
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
205
37396-274
Gazelle damesfiets e-bike Innergy orange - 50cm
Aantal: 1
Merk: Gazelle
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Innergy orange
Framemaat: 50cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
260
37396-275
Giant damesfiets e-bike Twist 1.0 - 57cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 1.0
Framemaat: 57cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
150
37396-276
Giant damesfiets e-bike Twist comfort - 51cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist comfort
Framemaat: 51cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect de accu en lader zijn niet getest
205
37396-277
Batavus damesfiets e-bike Padova easy Royal - 55cm
Aantal: 1
Merk: Batavus
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Padova easy Royal
Framemaat: 55cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
220
37396-278
Giant damesfiets e-bike Twist 1.0 - 52cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 1.0
Framemaat: 52cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 8
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: de accu en lader zijn niet getest
160
37396-279
Giant damesfiets e-bike Twist 2.0 - 54cm
Aantal: 1
Merk: Giant
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: Twist 2.0
Framemaat: 54cm
Voorzien van: verende zadelpen en voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: lader ontbreekt de accu is niet getest
180
37396-281
Partij Giant E-Bikes
Partij: Giant E-Bikes
Bestaande uit: 7 stuks

Conditie: Gebruikt

Productbeschrijving: diverse soorten en maten met verschillende mankementen
1725
37396-282
Cross damesfiets e-bike E-Trendy - 49cm
Aantal: 1
Merk: Cross
Productnaam: damesfiets e-bike
Type: E-Trendy
Framemaat: 49cm
Voorzien van: verende voorvork
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: zadel defect de accu en lader zijn niet getest
155
37396-283
E-bike City cruiser Tube
Aantal: 1
Merk: City cruiser
Productnaam: e-bike
Type: Tube
Framemaat: niet van toepassing
Voorzien van: niet van toepassing
Versnellingen: 7
Remmen: handrem voor en achter

Conditie: Nieuw, Defect
Bijzonderheden: kleur: mat zwart, geschikt voor zowel mannen, vrouwen, jongens en meisjes, 7 standen versnelling van het merk: Shinamo, 3 standen trapondersteuning via LED display van het merk: KT, 1:1 pas reactie van trapondersteuning, max. snelheid 25 km/h., geen helmplicht, afstand met trapondersteuning 45-60 km., 28nch 700C Kenda banden, Shimano schijfremmen voor en achter, KMC roestvrijstalen ketting, Molybdenum gehard stalen frame en voorfork, pendalen van het merk: ATIA Prowheel, oplaadtijd 4-6 uur, lichtgewicht borstelloze achter naaf motor, inclusief oplader voor 36v/8,8ah li-ion accu, zadel in hoogte verstelbaar van 80cm. t/m 100cm., totaal gewicht inclusief accu ca. 20kg., winkelverkoopprijs € 899,-
accu is in februari 2018 gestest en afgeladen.
Conditie: Defect
221