BVA-auctions

Actuele veilingen

Alle veilingen (239)
  • Weekendveiling zaterdag

    • 669 kavels
    • |Online, NL
    Nieuwe producten vanaf € 1,- met gratis bezorging.
    1e kavel sluit over 7 uur en 24 min
  • Halfords DC (1/6) te Veenendaal

    • 849 kavels
    • |Veenendaal, NL
    Fietsen en fietstoebehoren | Fietsonderdelen | Winkelinventaris
    1e kavel sluit over 12 uur en 24 min
  • Jan Tegel B.V. te Leeuwarden

    • 73 kavels
    • |Leeuwarden, NL
    Tegeldisplays | Tegels | Tegelzaagtafels | Stellingmateriaal
    1e kavel sluit over 15 uur en 9 min
  • Woon en living meubilair te Terborg

    • 333 kavels
    • |Terborg, NL
    Kachelpijpen | Bankstellen | Fauteuils |Houtfornuizen
    1e kavel sluit over 15 uur en 24 min
  • Late Night veiling zaterdag

    • 665 kavels
    • |Online, NL
  • 'Yarvik' electronics (3/5) te Zwolle

    • 191 kavels
    • |Zwolle, NL
    Nieuwe tablets | Smartphones | Media players | (Partijen) accessoires
    1e kavel sluit over 16 uur en 24 min
  • Verzamelveiling te Leiden

    • 268 kavels
    • |Leiden, NL
    Bosmaaiers | Hogedrukreinigers | Grasmaaiers | Quads
    1e kavel sluit over 16 uur en 54 min
  • Verzamelveiling te Berkel-Enschot

    • 175 kavels
    • |Berkel-Enschot, NL
    Sauna’s | Spabaden | Bouwmaterialen | Design kranen | Buitenkachels
    1e kavel sluit over 17 uur en 24 min
  • Verzamelveiling te Amersfoort

    • 28 kavels
    • |Amersfoort, NL
    Jassen | Overhemden | Horloges | Matrassen
    1e kavel sluit over 17 uur en 54 min
Alle veilingen (239)

Populair

Ook bij BVA Auctions

Volg veilingen liveHalfords faillissementsveilingen & uitverkopen Vastgoedveilingen Zelf iets laten veilen?