Verzend een e-mail over de kavel

Kavelgegevens

32091-159 Yamaha

1x Yamaha. Chassisnummer: 41003317260. Cilinderinhoud: 100 cc. Afgelezen km. stand: 01.663 km. Kleur: Zwart.

Documentatie:
Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

Documentation:
For a good impression of the moped we recommend you to come to one of our viewing days.
Uw gegevens
Ontvanger

Velden met * zijn verplicht

Annuleren