Verzend een e-mail over de kavel

Kavelgegevens

36582-88 Luuk Scholten (Nederland 1933), hout- en linosnede, 'Langbroek/Wetering''

Kunstenaar: Luuk Scholten
Productnaam: hout- en linosnede
Jaar kunstenaar: (Nederland 1933)0
Gesigneerd: rechtsonder met potlood
Techniek: Houtsnede
Oplage: 12/25
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 52x72 cm

Conditie: Gebruikt
Uw gegevens
Ontvanger

Velden met * zijn verplicht

Annuleren